HYDROSIEW HYDROOBSIEW Gdańsk Toruń Elbląg i in. (6910859457)

zakończona

opis

Przedmiotem aukcji jest usługa hydrosiewu!!! Firma HGO oferuje usługę hydrosiewu wszędzie tam gdzie jest to uzasadnione ekonomicznie i technicznie. Są to wielkoobszarowe i małoobszarowe tereny do zazielenienia takie jak zieleń drogowa, skarpy i przeciwskarpy drogowe, tereny inwestycyjne np. przy halach, boiska , parki , ogrody prywatne i inne.

Duży zbiornik, działko, długi wąż sprawiają, że mamy przewagę nad konkurencją, dostaniemy się z mieszanką tam gdzie chcesz !!!

Na aukcji przedmiotem jest wykonanie kompleksowej usługi hydrosiewu z użyciem oryginalnych komponentów i mieszanki traw zgodnie z zaleceniem - cena za 1m2!

CENA USTALANA INDYWIDUALNIE -W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW NA MIEJSCU I POWIERZCHNI !!!

telefon kontaktowy 667 871 122
email biuro@hgohydro.pl
www.hgohydro.pl

Zapraszam do kontaktu na pewno się dogadamy! KILKA SŁÓW O ZALETACH MOJEJ OFERTY Hydrosiew to najbardziej ekonomiczny i efektywny sposób na zazielenienie powierzchni, założenie trawnika. Doskonale sprawdza się glebach o gorszych właściwościach, terenach nachylonych, trudno dostępnych, narażonych na erozję wietrzną , suszę itp. Mieszanka hydrosiewu wylewana z pompy na grunt tworzy idealne środowisko do wzrostu nasion, które kiełkują już od 5 dni do 4 tygodni . Mieszanka zawiera wszystko co potrzebne jest nasionom traw do ich prawidłowego wzrostu i jest dostosowana indywidualnie do terenu !!!

Metoda hydrosiewu posiada jeszcze kilka ważnych zalet o których opowiem w trakcie rozmowy telefonicznej! Zapraszam.

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
rozmaryn11
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.