HYDROOBSIEW, HYDROSIEW - WARSZAWA - SIEDLCE -ITP ! (6483791847)

zakończona
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]


© AllegroPromo

MAWI - Wiśniewski Andrzej

18-100 Łapy

ul.Leśnikowska 41

NIP 966-063-91-15

email: humus.ecoterra@gmail­.com

tel: 604 -590-996

12 2490 0005 0000 4500 3851 5661

paleta 1-300 kg - 119zł

paleta 301-600 kg - 125zł

paleta 601-800 kg - 135zł

POBRANIE + 20zł

Jesteśmy firmą ogrodniczą z wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy na rynku od 2003r.

Jedną z naszych priorytetowych usług jest hydroobsiew terenów zieleni, poboczy dróg, skarp, rowów a także innych terenów gdzie

tradycyjny siew traw jest mocno utrudniony lub bardzo pracochłonny.

HYDROOBSIEW REALIZUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI !!!!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!!

CORAZ CZĘŚCIEJ HYDROSIEW STOSUJE SIĘ RÓWNIEŻ NA PRZYDOMOWYCH TRAWNIKACH.!!!

BEZ NAWOŻENIA CZARNOZIEMU - BEZ ZBĘDNYCH KOSZTÓW !!!

Przedmiotem aukcji jest wykonanie kompleksowego hydroobsiewu 1m2 z naszymi materiałami przy powierzchni min. 25000m2.

Przy większych powierzchniach - cena ustalana indywidualnie !!!!

Więcej info : 604-590-996

Serdecznie Zapraszam do współpracy !!!

http://www.mawi.euro­adres.pl/

ZALETY HYDROSIEWU

Dlaczego jest lepszy od tradycyjnego siania trawy?

Hydrosiew jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie trudne warunki uniemożliwiają normalny rozwój nasionom traw, np. na zboczach, nasypach, koronach skarp – jednym słowem glebach narażonych na erozję wietrzną i wodną. Podstawową korzyścią hydrosiewu jest fakt, iż powyższa mieszanina tworzy szczelną warstwę na całej zasianej powierzchni zapobiegając tym samym erozji gleby. Zawarte w niej substancje odżywcze powodują, że przez kilka tygodni jest ona samowystarczalna jednocześnie zmniejszając czas kiełkowania nasion. Największym plusem jest również fakt zawartości w mieszance polimerów ochraniających zasianą darń przed wymywaniem, zapobiegających rozdmuchiwaniu nasion przez wiatr i ochraniających przed ptakami i owadami. Organiczne pochodzenie dodatków poza związaniem na gruncie dostarcza także odżywczych składników trawie.

Jednakże, hydrosiew nie jest tylko ograniczony do zboczy. Może on zostać wykorzystany w szerokim spektrum zastosowań jak skarpy i nasypy drogowe, trawniki, rolnictwo, ogrody, brzegi rzek i jezior, architektura krajobrazu, pola golfowe, boiskach, terenach rekreacyjnych, przemysłowych, budowlanych, czy wszelkich innych dziedzinach, gdzie naczelnym celem jest ochrona przed erozją i uzyskanie gęstego trawnika w maksymalnie krótkim czasie. Najważniejszym aspektem jest stały kontakt nasion z wodą i nawozem, które pomaga im szybko wykiełkować i wzrastać silnie i zdrowo. Fakt, iż nasiona są trzymane w miejscu wysiewu i prawidłowo odżywione gwarantuje, że hydrosiew za każdym razem dostarczy równego zadarniania, niezależnie na jakim terenie jest wykonywany.

Jeszcze inną korzyścią hydrosiewu jest koszt stanowiący ułamek kosztów jego alternatywy -kładzenia darni. Układanie darni z rolki ma zastosowanie jedynie w łatwo dostępnych, w miarę płaskich miejscach, ale nie dla stromizn zboczy i nasypów. Poza tym ryzyko szoku, spoiny, tendencję do wysuszania i wysokie koszty prac związane z przewozem i instalacją stanowią o jej negatywach. W przeciwieństwie do darniowania, hydrosiew może zostać wykonany na istniejących trawnikach, jako renowacja w miejscach zniszczonych. Hydrosiew jest w każdym zastosowaniu skuteczną alternatywą, dostarczającą bujnego, jednolity i estetycznego trawnika.

Darń wysiewana hydrosiewem zaczyna kiełkować w około 5-7 dni i w jest w pełni rozwinięta (w normalnych warunkach) po 3-4 tygodniach. Dodatkową cechy tej technologii jest możliwość stosowania polimerów, które dzięki zdolności pochłaniania wilgoci (zachowując ją, zapewniają odpowiednie warunki wegetacji) i szczelnego pokrycia powierzchni ziemi, skutecznie zapobiegają erozji. Inna korzyść hydrosiewu to zapewniona odporność na chwasty i skuteczne opieranie się chorobom.


płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua