HURT e-diamenty Diament Brylant 3,27ct H/VS1 GIA (6482299234)

zakończona
303 748,78 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
Zakupy powyżej 5 000 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: do 4 dni

KONTAKT

KONTAKT:

Telefon: +48 571 207 208

E-mail: kontakt@e-diamenty.p­l

Adres siedziby:

e-diamenty.pl

ul.Śšwierzawska 1

60-321 Poznań„

Jesteś›my do Pań„stwa dyspozycji od poniedziałku do pią…tku w godz. 8.00-16.00

W przypadku chęci obejrzenia lub odbioru osobistego kamieni uprzejmie prosimy o wcześ›niejszy kontakt.

Dane firmy:

DIAMOND INVESTMENT COMPANY T. KWIATKIEWICZ M. KWIATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
ul. Śšwierzawska 1
60-321 Poznań„
NIP: 7792389565
REGON: 301692462
KRS: 0000380507

Naturalny diament z mię™dzynarodowym certyfikatem autentycznoś›ci.
Kamień:
Diament Naturalny
Kształt Szlifu:
Brylant
Masa:
3.27
Barwa:
H
Czystość:
VS1
Szlif:
Doskonały
Symetria:
Doskonała
Polerowanie:
Doskonałe
Certyfikat:
GIA

Dostępny na zamówienie, czas realizacji: 4 dniKamień sprowadzany na indywidualne zamówienie klienta. W celu realizacji zamówienia konieczna jest przedpłata 10% wartości towaru. Przedpłata ta stanowi zadatek w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie podlega zwrotowi jeśli klient zrezygnuje z zakupu.DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ NA E-DIAMENTY?Jesteś›my najwię™kszą… na rynku firmą… zajmują…cą… się™ handlem diamentami i od lat zaopatrujemy największe sieci jubilerskie w Polsce w nieoprawione diamenty. Wchodzimy na rynek detaliczny aby klienci mogli kupować‡ brylanty w realnych cenach hurtowych, bez marży całego ł‚ańcucha pośredników.Sklep e-diamenty.pl prowadzony jest przez Diamond Investment Company, której właściciele Tomasz Kwiatkiewicz i Mikołaj Kwiatkiewicz wywodzą się™ z rodziny o ponad 30 letniej tradycji w branży jubilerkiej. Ich wieloletnie doś›wiadczenie na rynku kamieni szlachetnych oraz dostę™p do największych światowych dostawców dają™ klientom gwarancję™ bezpieczeństwa i najwyższej jakoś“ci.

Sprzedawane przez nas diamenty są naturalne i pochodzą… ze źródeł‚ legalnych, nie zaangażowanych w finansowanie konfliktów, w zgodzie z Rezolucjami ONZ.
Sprzedawane przez nas diamenty są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Unii Europejskiej.

PoradnikObsługa klientawysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u e-diamenty za co najmniej 5 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 15 1090 1362 0000 0001 3161 4944
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Dostępny na zamówienie, czas realizacji: 4 dni
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Jesteśmy największą na rynku firmą zajmującą się handlem diamentami i od lat zaopatrujemy największe sieci jubilerskie w Polsce w nieoprawione diamenty. Wchodzimy na rynek detaliczny aby klienci mogli kupować brylanty w realnych cenach hurtowych, bez marży całego łańcucha pośredników. Sklep e-diamenty.pl prowadzony jest przez Diamond Investment Company, której właściciele Tomasz Kwiatkiewicz i Mikołaj Kwiatkiewicz wywodzą się z rodziny o ponad 30 letniej tradycji w branży jubilerskiej. Ich wieloletnie doświadczenie na rynku kamieni szlachetnych oraz dostęp do największych światowych dostawców dają klientom gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

kontakt

 • +48 571 207 208
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
 • kontakt@e-diamenty.pl
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W przypadku chęci odstąpienia od umowy i zwrotu towaru, prosimy o wypełnienie ustawowego Formularza Odstąpienia od umowy i odesłanie wraz z produktem na adres siedziby naszej firmy. Formularza Odstąpienia od umowy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej e-diamenty.pl w zakładce ZWROTY. Zgodnie z ustawą kupujący ma prawo odstąpienia od umowy kupna i zwrotu towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Oświadczenie o odstąpieniu wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności. Zwrot towaru, w odniesieniu do którego klient skorzystał z prawa odstąpienia, musi zwrócić towar w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty złożenia oświadczenia w przedmiocie odstąpienia od umowy. Klient ma obowiązek zwrócić rzecz sprzedającemu lub przekazać ją osobie upoważnionej przez sprzedającego do odbioru niezwłocznie, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracany towar obejmować musi w każdym przypadku również oryginalne akcesoria. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowiw odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (kamienie sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta). UWAGA!!! W przypadku kamieni sprowadzanych na indywidualne zamówienie klienta w celu realizacji zamówienia konieczna jest przedpłata 30% wartości produktu. Przedpłata ta stanowi zadatek w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie podlega zwrotowi jeśli klient zrezygnuje z zakupu! Sprzedający zwraca kwotę ceny na rachunek bankowy wskazany przez Klienta, w treści oświadczenia o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymaniarzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

reklamacje

Na wszystkie kamienie obowiązuje gwarancja producenta, która standardowo trwa 12 miesięcy. Informujemy o tym ponieważ takie są wymogi prawne natomiast naturalne diamenty się nie psują zatem mogą być Państwo spokojni. Również czysto informacyjnie, ustawowo czas rozpatrywania reklamacji wynosi maksymalnie 14 dni. Natomiast gwarancja, rękojmia, nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. W przypadku reklamacji, prosimy wypełnić formularz reklamacji znajdujący się na naszej stronie e-diamenty.pl i odesłać wraz z produktem na adres siedziby naszej firmy.

pozostałe informacje

Sprzedajemy tylko naturalne kamienie szlachetne, głównie diamenty. Każdy diament posiada certyfikatem autentyczności – międzynarodowy lub firmowy, zgodnie z opisem zawartym w aukcji. Wszystkie oferowane przez nas diamenty z certyfikatami e-diamenty mają szlif Top Make - czyli minimum bardzo dobry. W przypadku brylantów jakość szlifu jest kluczowym parametrem odpowiedzialnym za blask kamienia. Jeżeli jednak szukają Państwo tańszych kamieni i interesuje Was jedynie barwa i czystość to również możemy Wam takie brylanty zaoferować w bardzo konkurencyjnej cenie. Mają one wówczas szlif Commercial Cut - czyli słaby. Wszystkie oferowane przez nas kamienie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Unii Europejskiej. Jeżeli tylko jest to możliwe, zamówienia realizujemy natychmiast, a dostawa w dni robocze następuje następnego dnia po zakupie. Zawsze wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT 23%.