HUMUS ACTIVE PAPKA 1,2L SPRAY do trawnika (6482404479)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
25,00 zł
z 8 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 12,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,50 zł
 • lokalizacja: Jabłonna
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • waga (z opakowaniem): 0.80 [kg]

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI!

Polecamy skuteczny, ekologiczny

POLEPSZACZ GLEBOWY

HUMUS ACTIVE PAPKA

SPRAY 1,2L

do trawnika

na 350m2

firmy

EKODARPOL

Humus Active do Trawników Ekologiczny polepszacz glebowy:
Przeznaczony do prawidłowego rozwoju i utrzymania w dobrej kondycji trawników w ogródkach działkowych i przydomowych.

Zawiera 90% substancji organicznych w postaci związków próchniczych, w tym 55% kwasów humusowych. PM-y pozytywne mikroorganizmy i składniki pokarmowe:azot(N) min. 0,02% (m/m),fosfor(P2O5)mi­n. 0,30%(m/m),potas (K2O) min. 0,55%magnez(MgO)min. 0,05%(m/m),wapń (CaO) min.0,30% (m/m),oraz mikroelementy.


Główne zalety:
Produkt ekologiczny,powoduje dobre ukorzenianie traw, wpływa na piękne wybarwienie trawnika,powoduje szybki rozkład resztek organicznych,dostarc­za wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, uodparnia na choroby, ogranicza rozwój mchów, nawet 5- krotnie zwiększa chłonność wodną gleby zabezpieczając przed jej szybkim wysychaniem, znacznie poprawia strukturę gleby, powodując nawet 12-krotnie lepsze wykorzystanie składników mineralnych.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Podłączyć do opryskiwacza wąż z wodą. Następnie włączyć wodę i odchylając zabezpieczenie przekręcić zawór. Opryskać trawnik.

Nawożenie jest tak proste jak podlewanie.

Stosowanie:

 • Dla trawników istniejących: wczesną wiosną, gdy temperatura otoczenia przekroczy 10°C opryskać trawnik (wówczas zawartość opakowania zużywamy na 350m2 trawnika).

  W trakcie wegetacji opryskujemy trawnik co 6 do 7 tygodni (wówczas zawartość opakowania zużywamy na 600m2trawnika).

  Jesienią po ostatnim skoszeniu opryskać trawnik zużywając zawartość opakowania na 600m2 trawnika.
 • Zakładając trawnik: przed wysianiem nasion opryskać glebę. Zawartość opakowania wystarczy na 350mtrawnika.

Opryskiwacz można stosować wielokrotnie (dostępne są opakowanie uzupełniające do którego wystarczy przełożyć urządzenie opryskujące)

opakowanie: 1,2 Litra

Pożyteczny wpływ związków próchniczych zawartych w Humusie Active na właściwości bio-fizyko-chemiczne gleby.

 • zwiększenie zdolności sorpcyjnej – zdolności do gromadzenia składników pokarmowych w glebie (pojemność sorpcyjna w próchnicy jest nawet 12 razy większa niż pojemność części mineralnych)

 • zwiększa zasobność gleb w związki próchnicze i składniki pokarmowe,

 • reguluje i stabilizuje pH gleby,

 • reguluje stężenie składników pokarmowych ( makro- i mikroelementów),

 • uwalnia związane organicznie związki pokarmowe (N-azot;P-fosfor;K-p­otas i wszystkie mikroelementy),

 • znacznie zmniejsza wypłukiwanie nawozów mineralnych w związku z czym można zmniejszyć ich stosowanie nawet o 70%,

 • zwiększa dostępność i przyswajanie mikroelementów,

 • zwiększa pojemność wodną gleb, nawet 5-krotnie,

 • poprawia strukturę agregatową gleb, poprawiając stosunki wodno-powietrzne. W glebach piaszczystych następuje zwiększenie zwięzłości, a w glebach ciężkich zwiększenie gruzełkowatości gleb. Znaczący wpływ na tworzenie struktury agregatowej gleb mają polisacharydy, białka, tłuszcze i lignina,

 • zwiększa wzrost korzeni zwłaszcza włosowatych, którymi głównie roślina pobiera pokarm,

 • zwiększa ilość i zawartość minerałów i witamin w roślinach,

 • zmienia barwę gleby na bardziej brunatną, co powoduje lepsze pochłanianie promieni słonecznych, poprawiając właściwości termiczne gleby.

Sprzedaż wyłącznie wysyłkowa.

Proszę pamiętać! Przy zakupach kilku produktów na jednej lub kilku naszych aukcjach, celem obniżenia kosztów przesyłki, sumujemy wagę artykułów. Za przesyłkę płacicie tylko raz zgodnie z wagą całego zamówienia .Cennik kosztów przesyłki znajduje się na stronie O mnie oraz w zakładce Dostawa i płatność na stronie aukcji. W razie wątpliwości proszę o e-mail z zapytaniem o koszt przesyłki zbiorczej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
email – biuro@ogrodychotomow­.com
kom -0504 182 998

Centrum Ogrodnicze "Chotomów" Hurtownia Roślin
05-110 Jabłonna ul. Chotomowska 85/87
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 58 1240 1082 1111 0010 3042 5230
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 12,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 14
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 14
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Podane koszty przesyłki dotyczą wysłania 1szt oferowanego produktu; przesyłka kurierska - paczka o łącznej wadze do 1kg.
W celu obniżenia kosztów przesyłki przy zakupie kilku naszych produktów na jednej lub kilku aukcjach prosimy o zapytanie o koszt przesyłki zbiorczej. Dziękujemy.
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 504182998
  od poniedziałku do piątki od 8.00 do 16.00
 • 22 793 09 59
  od poniedziałku do piątki od 8.00 do 16.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY1. Kupującemu, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.2. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Kupujący może złożyć na formularzu, którego wzór znajduje się w załączniku nr 2 niniejszego Regulaminu lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.4. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.5. W razie odstąpienia od umowy, Kupujący zobowiązany jest do odesłania zwracanego produktu w terminie 14 dni od momentu wysłania oświadczenia wraz z dowodem zakupna wskazany przez Sklep adres.6. Kupujący powinien prawidłowo zabezpieczyć towar przed uszkodzeniami powstałymi w trakcie przesyłki.7. Kupujący odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko8. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.9. Sklep dokona zwrotu zapłaconej przez Klienta należności za zwrócony towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania zwróconego towaru.10. Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Kupujący, chyba żeKupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.11. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Kupującego zwróci Kupującemu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, a jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przezSprzedającego, Sprzedający nie zwróci Kupującemu dodatkowych kosztów zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@ogrodychotomow.com , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Koszty przesyłki: W związku z narzuconą zmianą cenników kosztów przesyłki przez serwis aukcyjny allegro, przy zakupach kilku przedmiotów, może dojść do niewłaściwego naliczenia kosztów przesyłki. Koszty przesyłki są zależne przede wszystkim od wagi paczki i wynoszą (przy płatności z góry): Koszt przesyłek kurierskich: Przesyłki o standardowych gabarytach: - do 1kg - 12,50zł - do 5kg - 15,00zł - od 5kg do 30kg - 18,0zł - od 30kg do 60kg - 34,00zł od 60kg do 90kg - 50,00zł Na odmiennych zasadach wyceniane sa tzw. przesyłki dłużycowe oraz gabarytowe. Szczegółowy cennik kosztów przesyłek (w tym listy polecone, paczki pocztowe i przesyłki pobraniowe oraz gabarytowe) dostępny jest na stronie o mnie. Utrudnienia nie sa w żaden sposób spowodowane przez naszą firmę. Dane do wpłaty: Dariusz Snopkiewicz Export-Import ul. Chotomowska 85/87 05-110 Jabłonna Bank Polska Kasa Opieki S.A. 58 1240 1082 1111 0010 3042 5230