Hulajnoga wyczynowa CRISP BLASTER 2018-NOWOŚĆ HIT! (6999666490)

zakończona
499,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Tarnów, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: kobieta, mężczyzna, dziewczynka, chłopiec

opis

HULAJNOGA wyczynowa - CRISP BLASTER 2018

HULAJNOGA
WYCZYNOWA

CRISP BLASTER
2018 NOWOŚĆ


***
DOSTĘPNY KOLOR

BLACK CHROME

***

HULAJNOGA WYCZYNOWA CRISP BLASTER 2018

Hulajnoga wyczynowa Blaster od marki Crisp to nowy ulepszony model na sezon 2018! Hulajnoga zbudowana jest na wytrzymałym decku z potrójnym kanałem co zapewnia wytrzymałość. Dodatkowo spód decku jest idealnie płaski przez co grindowanie jest niezwykle łatwe. Ten model posiada system kompresji IHC oraz podwójny D Downtube.

Nowy model Blaster to powiew świeżości wśród modeli od Crisp. Hulajnoga posiada klasyczną kierownice T-bar z wzmocnieniami w kluczowych miejscach. Kierownica wykonana została ze stali.
Model 2018 jest o 150g lżejszy od poprzedników !OPIS:

 • całkowita wysokość: 80 cm
 • długość podestu: 48 cm
 • szerokość podestu: 11,40 cm
 • design podestu (decka): One-piece
 • rodzaj kompresja: IHC
 • rodzaj steru: Non-integrated
 • rodzaj widelca: Niegwintowany, Two-piece
 • rozmiar zacisku: Double
 • rodzaj hamulca: Flex Fender
 • łożyska: ABEC 9
 • średnica koła: 100 mm
 • rdzeń koła: Aluminiowy
 • rodzaj rdzenia: Spoked
 • profil koła: Round
 • średnica ośki: 8 mm
 • wysokość kierownicy: 50 cm
 • szerokość kierownicy: 60 cm
 • materiał kierownicy: Stal chromowa
 • zewnętrzna średnica kierownicy: 32 mm
 • wewnętrzna średnica kierownicy: 28 mm
 • waga hulajnogi: 3,5 kg
 • waga użytkownika: 100 kg
 • gwarancja: 24 miesiące

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Tarnów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
35,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta towaru bądź dystrybutora.

2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest dostępna u sprzedawcy.

4. W celu uznania gwarancji wymagany jest dowód zakupu produktu.

3. W razie problemów z zakupionymi towarami proszę kontaktować się bezpośrednio z sprzedawcą: Daxton Poland, ul Przemysłowa 14, 33-100 Tarnów.


Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Daxton Poland
Przemysłowa 14
33-100 Tarnów
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@hulajnogi.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego (wymiany towaru na nowy lub nieodpłatnej naprawy towaru lub obniżenia ceny towaru lub odstąpienia od umowy w przypadku istotnych wad), - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź w przypadku zgłoszenia drogą tradycyjną /pocztą/ odpowiedź zostanie przesłana również pocztą tradycyjną lub po uzgodnieniu drogą mailową. OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Wszystkie produkty dostępne na naszych aukcjach są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli Daxton Poland wykonało w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta; 2) w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Daxton Poland nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie Daxton Poland nie ma kontroli; 8) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 9) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DAXTON POLAND Waldemar Kosałka
Przemysłowa 14
33-100 Tarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Daxton Poland Waldemar Kosałka stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@hulajnogi.pl lub pocztą tradycyjną na adres Daxton Poland, ul. Przemysłowa 14, 33-100 Tarnów

O sprzedającym
hulajnogipl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

107

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 146267691
poniedziałek - piątek
08:00 - 15:30
sobota - niedziela
zamknięte