Honeywell filtr do wody samoczyszczący FF06-1/2AA (6542004228)

zakończona
187,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Pruszcz Gdański
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • uszkodzony: nie

Sprzedawca: anmar1975

Szybki kontakt: 505 192 269

Kontakt

P.U.H. ANMAR S.C.
ul. Emilii Plater 6
83-000 Pruszcz Gdański

telefon: (58) 683-14-97
fax: (58) 683-52-94
telefon komórkowy: 505-192-269

Godziny otwarcia biura:
pon.-pt.: 7.00-17.00
sob.: 7.00-13.00
niedziela: zamknięte

Faktury i wysyłka

Wszystkie ceny są cenami brutto.

Wystawiamy faktury (VAT 23%).

Przesyłkę koniecznie trzeba rozpakować i sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru, należy spisać protokół z dostawy, gdyż w przeciwnym razie reklamacja nie będzie uwzględniona.

Przesyłki są ubezpieczone!

Towar wysyłamy poprzez firmy kurierskie:

Przedmiot aukcji

Honeywell filtr do wody samoczyszczący FF06-1/2AA 1/2 "

Filtr miniplus FF06 należy do filtrów z tzw. opłukiwaniem siatki filtracyjnej. Filtr ten zapewnia ciągłe filtrowanie wody zatrzymując na siatce filtracyjnej zanieczyszczenia tj. rdzę, piasek, strzępy konopi itp.zanieczyszczenia gromadzone są na dnie przezroczystej obudowy i mogą być łatwo usunięte przez chwilowe otwarcie spustu.ze względu na niewielkie rozmiary filtr może być instalowany tam, gdzie jest mało miejsca do zabudowy. Właściwości: łatwy montaż ciągły odpły filtrowanej wody, nawet w chwili spuszczania zanieczyszczeń przeźroczysta obudowa odporna na tłuczenia, wykonana z materiału syntetycznego pozwala ciągle kontrolować stopień zanieczyszczenia wkładu konserwacja i naprawa bez konieczności demontażu urządzenia z instlacji Konstrukcja: korpus wykonany z mosiądzu odpornego na odcynkowanie półśrubunki mosiężne wkład filtra drobnosiatkowy wykonany ze stali nierdzewnej przeźroczysta obudowa wykonana z materiału syntetycznego zawór kulowy, umożliwiający spuszczenie zanieczyszczeń Filtr do oczyszczania wody pitnej o maksymalnej temperaturze 40oC, maksymalne ciśnienie robocze 1,6MPa

O firmie

Przedsiębiorstwo istnieje od 1975 roku. Prowadzi działalność obejmującą zaspokajanie potrzeb społeczeństwa i jednostek gospodarczych w zakresie nowoczesnych technologii grzewczych.

Jako jedna z firm w Pruszczu Gdańskim obsługuje kompleksowo branże:
- Grzewczą
- Sanitarną
- Instalacyjną
- Gazową

Propozycje P.U.H ANMAR zawierają również:
- Doradztwo techniczne, sprzedaż, kompleksowe wykonawstwa, serwis
- Dowóz na terenie trójmiasta bezpłatny, przy zakupie za minimum 1000 zł
- Pierwsze uruchomienie na terenie trójmiasta bezpłatne
- Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- Towar wysyłamy w ciągu 24 h
- Wszystkie urządzenia są nowe, oryginalnie zapakowane
- Możliwość odbioru osobistego
- Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Vaillant Saunier Duval

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Raiffeisen Bank Polska S.A. w Warszawie 84175010220000000009914846
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 505-192-269
  infolinia czynna od poniedziałku do piatku od 7.00-17-00
 • (58) 683-14-97
  infolinia czynna od poniedziałku do piatku od 7.00-17-00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
P.U.H. ANMAR S.C.
Powstańców Warszawy 71
83-000 Pruszcz Gdański
Polska
 
1) Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: anmar@ascomi.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres firmy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 2) Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 3) Brak możliwości odstąpienia od umowy: - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - zawartej w drodze aukcji publicznej; 4) Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 5) Kodeks dobrych praktyk 6) Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gdańsku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

reklamacje

Adres do reklamacji: 83-000 Pruszcz Gdański, Ulica Powstańców Warszawy 71 1) Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem anmar@ascomi.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.