hoker fotel biały klubowy salonowy ekoskóra tani (6541943069)

zakończona
259,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
 • lokalizacja: gdynia
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 11.00 [kg]
 • rodzaj: tradycyjny
Wysyłka p rzesyłka kurierska(płatność poprzez PayU lub bezpośrednio na konto). Przesyłka kurierska za pobraniem.
Płatności P łatność poprzez PayU. Wpłata na konto:INTELIGO BANK numer konta: 50 1020 5558 1111 1394 4460 0072
Kontakt

TELEFON -604192135
GG -

EMAIL : firmaavis@gmail.com


Witaj na mojej aukcji

Oferowany hoker doskonale się prezentuje poprzez swoją nowoczesną

formę, zaskakuje jakością wykonania i wygodą użytkowania.

Posiada wyprofilowane siedzisko wraz z oparciem, regulację wysokości.

Znakomicie się sprawdza w barach ale również w domu, biurze, przy

stoiskach wystawowych i innych reprezentacyjnych miejscach.

• Skóra ekologiczna Tapicerowana .


• Chromowana podstawa

• Podnośnik gazowy

• Regulacja wysokości

• Gumowe zabezpieczenie podstawy przed rysowaniem podłogi

• Obrotowe siedzisko wokół własnej osi o 360°

• wys. min.-max. do powierzchni siedziska: 40do55 cm

• powierzchnia siedziska: 53x35cm

• Średnica podstawy: 38 cm.

• Instrukcja w komplecie.

• Hoker do samodzielnego złożenia (montaż w 10 minut)


Of

Zobacz moje pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1394 4460 0072
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
F.H.AVIS
Prusa 2
80-209 Chwaszczyno
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.Odstąpienie od umowy należy przesłać listownie na adres:F.H.AVIS Czesław Szczepkowski ul.Śląska 51/81 81-304 Gdynia lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: firmaavis@gmail.com Nabywca może w tym celu skorzystać ze wzoru oświadczenia udostępnionego poniżej: "Imię oraz nazwisko konsumenta: Adres konsumenta: Nazwa i adres przedsiębiorcy: F.H.AVIS Czesław Szczepkowski, ul. Śląska 51/81 81-304 Gdynia Adres do odesłania Towaru:F.H. AVIS Czesław Szczepkowski, ul. Bolesława Prusa 2, 80-209 Chwaszczyno Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Ja/My(*) ......................................................... niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym(*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: 1. 2. 3. 4. 5. Data odbioru Towaru (ów):............................ (data odbioru zamówienia od przewoźnika / z Punktu Odbioru) Proszę / prosimy (*) o zwrot środków na niżej podany numer rachunku bankowego: ...................................................... Data: Miejscowość: Podpis konsumenta:

reklamacje

Reklamację można składać w formie elektronicznej na adres e-mailowy: firmaavis@gmail.com lub w formie pisemnej na adres: F.H. AVIS Czesław Szczepkowski ul. Śląska 51/81, 81-304, Gdynia Adres, pod który należy dokonać ewentualnego odesłania towaru po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu ze Sprzedawcą: F.H. AVIS Czesław Szczepkowski, ul. Bolesława Prusa 2 80-209, Chwaszczyno Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, - zdjęcia reklamowanego przedmiotu, O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź za pomocą poczty tradycyjnej. Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. O ile nabyty towar objęty jest gwarancją np. producenta, importera, Sprzedawcy itp., której zakres potwierdza wydany wraz z towarem dokument gwarancyjny, niezależnie od innych przysługujących uprawnień reklamacyjnych, Nabywca może zgłosić reklamację, powołując się na zakres udzielonej gwarancji.