HIT!!! Stanik Biustonosz Push Up A WYPRZEDAZ!!! (6912170285)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • marka: Inna marka
  • rozmiar: 70A
  • rodzaj: push-up
  • kolor: czerń, odcienie brązu i beżu

opis

Stanik Push-Up
Nieregulowany biustonosz Push-Up dostępny w trzech rozmiarach i kolorach.

Rozmiary:
A, B, C (na tej aukcji kupujecie Państwo rozmiar A)

Kolory:

Czarny i beżowy
(Po zakupie proszę o informacje o kolorze)

Nie przegap. Najtaniej na allegro!!!

ST

Inne z tej kategorii w najniższych cenach na allegro:
  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
telefon
514 619 295
email
szyszkasklep@gmail.c­om
godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 16
adres

"Szyszka"

Rafał Szymczak
ul. Sobieskiego 69
05-070 Sulejówek

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio od naszych zagranicznych dostawców, dzięki czemu możemy zaoferować produkty w najwyższej jakości w najniższej cenie, w zamian za nieco dłuższy czas oczekiwania.
Czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki:
od 7 do maksymalnie 45 dni roboczych.
70% przesyłek dociera w czasie krótszym niż 15 dni roboczych.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Przyjmujemy płatności

96 1470 0002 2010 1620 7000 0001

O sprzedającym
Rafal_Szyszeq

Dane firmy

Kontakt

  • 514619295
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki współpracy z zagranicznymi dystrybutorami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produktu najwyższej jakości, w najniższych cenach na rynku.

Pozostałe informacje

DOKONANIE ZAKUPU W NASZYM SKLEPIE ALLEGRO OZNACZA AKCEPTACJĘ PONIŻSZEGO REGULAMINU Jeśli nie akceptujesz regulaminu - NIE KUPUJ U NAS! 

1. Każdy sprzedawany przez nas towar jest wysyłany z zagranicznego magazynu (w większości kraje azjatyckie).  Produkty wysyłane przesyłkami ekonomicznymi nie mają możliwości śledzenia.  Może się zdarzyć, że zaginą, wtedy za to nie odpowiadam. Pieniądze nie zostaną zwrócone. Proszę wziąć to pod uwagę!!!

2. Czas dostawy pocztowej od 10 do 45 dni roboczych od momentu wysyłki. 95% przesyłek dociera do 25 dni roboczych.

 3. Czas dostawy może się wydłużyć w bardzo rzadkich, niezależnych od nas sytuacjach maksymalnie do 60 dni roboczych na skutek czynników zewnętrznych, takich jak np. Święta w kraju nadania / tranzytowym / docelowym, niesprzyjąjące warunki atmosferyczne. 

4. Nadanie wysyłki towaru następuje w ciągu 24 godzin od daty otrzymania zapłaty ( czas może się wydłużyć w przypadku braku podania kluczowych informacji - tj. kolor, rozmiar. ) 5. Nie wystawiamy faktur VAT (nie jesteśmy płatnikami VAT EU). Na życzenie wystawiamy rachunek sprzedaży. 

6. Zgodnie z obowiązującym prawem podatkowych w krajach Unii Europejskiej za dodatkowe opłaty celno-skarbowe odpowiedzialny jest importer (kupujący). 

7. W krajach UE przesyłki o wartości do 22 euro są zwolnione z podatku VAT, cło naliczane jest dla towarów o wartości powyżej 150 euro. Na telefony, tablety, apraty cyfrowe stawka cła to 0%. Na pozostały towar stawka cła zgodnie wg taryfy celnej obowiązującej w kraju docelowym. 

8. Każda przesyłka jest rejestrowana (numer przesyłki wysyłamy na życzenie). 10. Każdy towar na naszych aukcjach jest fabrycznie nowy. 

9. Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14 dni. 

10. Sprzedający zobowiązuje się na dostarczenie towaru bez wad. 

11. Zgodnie z Prawem przewozowym odpowiedzialność za przesyłkę przechodzi na adresata w chwili podpisania odbioru. W sytuacja gdy przesyłka ma oznaki naruszenia, adresat ma prawo żądać otwarcia przesyłki w obecności przewoźnika przed podpisaniem odbioru. W przypadku stwierdzenia np. grabieży czy uszkodzenia, uprawniony ma prawo spisać protokół szkody w terminie do 7 dni. 

12. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta klient, który dokonał transakcji na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni od wydania mu rzeczy, a w przypadku świadczenia usługi - od daty zawarcia umowy (art. 27 i 28). Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu m.in. do umów, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

13. Istnieje możliwość wysyłki towaru na terenie całego świata. 

14. Wybrany kolor (o ile istnieje możliwość wyboru) proszę wpisać w formularzu przy składaniu zamówienia lub drogą mailową. W przypadku braku informacji w ciągu 7 dni - wysyłamy kolor losowo.

 Jeśli nie akceptujesz regulaminu - NIE KUPUJ U NAS! 

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA. 

Q: Czy moje zamówienie zostało wysłane, kiedy mogę spodziewać się dostawy? 

A: Zamówienia nadajemy w ciągu 24h od daty zakupu. Czas oczekiwania na przesyłkę, zgodnie z informacją w aukcji to od 10 do 34 dni roboczych. 

Q: Kończy się czas oczekiwania, a moja przesyłka nie dotarła. Co to oznacza? 

A: Skontaktuj się z nami. Zawsze rozwiązujemy problem. W przypadku braku dostarczenia przesyłki w terminie - GWARANTUJEMY ZWROT PIENIĘDZY. 

Q: Czy numer przesyłki jest poprawny? Dlaczego nie znajduje przesyłki na stronach trackingowych? 

A: Spokojnie. Jest to normalna sytuacja i numer przesyłki jest poprawny. Informacja w trackingu pojawia się od kilku do nawet kilkunastu dni od naszej fizycznej wysyłki. 

Q: Dlaczego przesyłka została wysłana jako "ekonomiczna", a zapłaciłem/am za przesyłkę "priorytetową"? 

A: Wszystkie przesyłki wysyłamy priorytetem! Na stronach trackingowych przesyłki pocztowe międzynarodowe są błędnie z góry klasyfikowane przez system jako ekonomiczne. 

Q: Jaką pocztą są wysyłane przesyłki? 

A: W większości przypadków towar wysyłany jest przez China Post. W Polsce za dostawę odpowiada Poczta Polska. 

Q: W czym wasza oferta jest lepsza od konkurencji? 

A: Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie. Dzięki współpracy, z wieloma zagranicznymi dystrybutorami, możemy zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości w najniższych cenach na rynku. 

Q: Czy istnieje możliwość wysyłki towaru za pobraniem - płatne przy odbiorze? 

A: Nie wysyłamy towaru za pobraniem.