HIT SPODENKI JEANSOWE Z ĆWIEKAMI KOLORY SZORTY M (6950724856)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
97,00 zł
z 100 sztuk
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
 • Niemcy 15,00 zł
 • Czechy 15,00 zł
 • lokalizacja: Koszalin, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • rozmiar: 38 (M)
 • kolor: odcienie niebieskiego
 • marka: Inna marka

Jeansowe szorty z ćwiekami.

Absolutny HIT!

Spodenki wykonane są z wysokiej jakości materiału.

Szorty są ozdobione ćwiekami.

posiadają poszarpane nogawki.

Dostępne kolory widoczne na zdjęciach

Stan: Nowe

Na naszych pozostałych aukcjach dostępne są rozmiary XS,S,L oraz XL

ta aukcja dotyczy rozmiaru M.

Tabela rozmiarów:

Rozmiar

Talia

Długość

Biodra

XS

66 cm

21 cm

90 cm

S

70 cm

22 cm

94 cm

M

74 cm

23 cm

98 cm

L

78 cm

24 cm

102 cm

XL

82 cm

25 cm

106 cm

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje:)

WAŻNE !!!


Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie koloru i rozmiaru oraz o wypełnienie formularza dostawy.

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG I POSTAW NA UCZCIWĄ FIRMĘ

Dokonanie zakupu na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
znajdującego się na stronie w zakładce " O MNIE "

Towar dostarczany jest bezpośrednio od producenta zza granicy
dostawa trwa od 10 do 45 dni.
Standardowo przesyłka doręczana jest w ciągu 17-25 dni

 • Na wszystkie pytania Przelew tradycyjny:
 • chętnie odpowiemy.
 • Pon - Pt od 9.00 do 17.00 BANK ING.
 • Nr konta: 65 1050 1559 1000 0092 1402 5299
 • e-mail: fundealx@gmail.com lub płatność przez Pay U

godziny otwarcia:
Pon - Pt 9.00 - 17.00

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 8,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Niemcy 15,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Czechy 15,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Irlandia 15,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Szwecja 15,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Norwegia 15,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Wielka Brytania 15,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

FUNDEAL

Piotr Kozdra

ul. Kosynierów 12

76-100 Sławno

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 13:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

ZANIM WYSTAWISZ NEGATYWNY KOMENTARZ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU ROZWIĄZANIA PROBLEMU

DANE PRZEDSIĘBIORSTWA:

Nazwa przedsiębiorstwa: FUNDEAL PIOTR KOZDRA

Przedsiębiorca: PIOTR KOZDRA

Adres siedziby: ul. Kosynierów 12, 76-100 Sławno

NIP: 4990606777

REGON: 321541144

Nr konta do wpłat: 65 1050 1559 1000 0092 1402 5299

Niniejszy regulamin stanowi umowę pośrednictwa handlowego zawartą pomiędzy kupującym a firmą FUNDEAL PIOTR KOZDRA zwaną dalej pośrednikiem. Kliknięcie kup teraz przez Kupującego na aukcjach użytkownika serbin1 jest równoznaczne z akceptacją regulaminu użytkownika serbin1 oraz z zawarciem umowy pośrednictwa pomiędzy Kupującym a firmą FUNDEAL Piotr Kozdra.

REGULAMIN:I.

Warunki ogólne

1. Konto użytkownika serbin1 prowadzone jest przez firmę FUNDEAL PIOTR KOZDRA wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej przez Prezydenta miasta Koszalin NIP 4990606777, REGON 3215411442.

2.Sklep internetowy pod nazwą serbin1 prowadzony za pośrednictwem serwisu Allegro wykonuje usługi pośredniczenia w zakupie przedmiotów wymienionych na aukcjach w kraju ich producenta, za pośrednictwem Internetu.Dokonując zakupu na naszej aukcji w serwisie allegro kupujący zamawia usługę pośrednictwa handlowego i jednocześnie wydaje upoważnienie pośrednikowi do zamówienia towarów wymienionych na aukcji allegro w jego imieniu i na jego rachunek, do przekazania należnej kwoty za zamówione towary do producenta oraz do reprezentowania go w przypadku reklamacji i zwrotów towaru.Za tę usługę pośrednik pobiera prowizję, która doliczona jest do ceny produktu podanej na aukcji allegro. ( cena na podana na aukcji jest ceną całkowitą za produkt i usługę ).Oferta jest skierowana do osób indywidualnych. Ekspozycja internetowa sklepu nie stanowi oferty w myśl art. 661 Ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r - Kodeks cywilny, a jedynie zaproszenie do prowadzenia negocjacji. Stan związania ofertą następuje w momencie zatwierdzenia zamówienia przez sklep.

3. Adres do korespondencji: e-mail: fundealx@gmail.com

4. Sklep internetowy umożliwia następujące sposoby płatności:a) Płatność przelewem na konto firmoweb) Płatność poprzez system płatności PayU

II. Procedura składania i realizacji zamówień

5. Zamówienie usługi można składać za pośrednictwem aukcji w serwisie allegro poprzez kliknięcie przycisku "kup teraz".

6. Podstawą realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza dotyczącego sposobu dostawy i płatności, do którego kupujący zostaje automatycznie przekierowany po naciśnięciu przycisku "kup teraz". Należy dokładnie sprawdzić czy adres podany do wysyłki jest poprawny i w razie konieczności dokonać korekty bądź wskazać inny poprawny adres. Za niedostarczenie przesyłki wynikające z błędów w podanym adresie do wysyłki odpowiada kupujący i będzie on zobowiązany do ponownego pokrycia kosztów przesyłki.

7. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

8. Wszystkie produkty wysyłane są przez dostawcę zagranicznego za pośrednictwem Poczty Lotniczej Hong Kong Post lub China Post. Końcową fazę dostawy realizuje Poczta Polska.

9. Cena znajdująca się na aukcji w serwisie allegro jest ceną całościową i składa się z kosztu usługi pośrednictwa handlowego wykonywanego przez FUNDEAL PIOTR KOZDRA oraz z ceny produktu u dostawcy. Sklep pomaga również w przekazaniu kwoty za produkt dostawcy zagranicznemu. Całkowite ceny są podane w złotych polskich (mogą być także przeliczane na inne waluty w przypadku zamówień zagranicznych).

10. Firma FUNDEAL PIOTR KOZDRA wystawia rachunek na wykonaną usługę. Na rachunku będzie widoczna usługa "Usługi w zakresie organizowania zakupu części i podzespołów".  Rachunek będzie zawierał koszt usługi pośrednictwa bez kosztu zamówionego produktu u dostawcy. Pieniądze za produkt są przez nas tylko przekazywane do producenta

11. Firma prowadzi tylko usługi internetowe, nie ma możliwości indywidualnego odbioru towaru.

III. Wysyłka

12. Zamówienia są wysyłane z magazynu dostawcy zagranicznego w Hong Kongu lub Chinach. Szacowany czas dostarczenia przesyłki przez pocztę lotniczą (Air Mail - Hong Kong Post lub China Post) to 12 do 45 dni roboczych. Jeśli produkt do tego czasu nie dotrze prosimy o kontakt ze sklepem. Zastrzegamy sobie prawo wydłużenia czasu dostawy w przypadku nieprzewidywalnych okoliczności takich jak katastrofy naturalne lub święta w kraju producentów.

IV. Podatki i cło

13. Przesyłka może zostać zatrzymana do kontroli celnej. Świadcząc usługę pomocy w zamówieniu sklep pomaga w zamówieniu produktu na użytek własny Klienta. Gdy nastąpi sytuacja kontroli celnej Klient zobowiązany jest powiadomić sklep, aby w zakresie świadczonej usługi przesłał on wymagane dokumenty. Zachęcamy wszystkich kupujących do poznania lokalnego urzędu celnego oraz obowiązków i ograniczeń przywozowych. Niektóre produkty mogą wymagać specjalnego zezwolenia lub licencji. Sklep nie odpowiada za produkty, które zostały skonfiskowane z powodu niedopełnienia przez Klienta odpowiednich formalności. Wszelkie należności i czynności celne są w gestii zamawiającego.

V. Bezpieczeństwo Twoich danych

14. Gwarantujemy ochronę prywatności i bezpieczne zakupy. Nigdy nie ujawniamy danych osobowych osobom trzecim. Wszystkie informacje zebrane przez nas są wykorzystywane tylko wyłącznie do właściwego procesu zamówienia.

VI. Wysyłka faktur i rachunków

15. Potwierdzeniem zawartej transakcji sprzedaży usługi pomocy jest rachunek wystawiany przez pośrednika.

16. Rachunek potwierdzający zakup usługi można odebrać osobiście lub otrzymać drogą wysyłkową. Rachunek można odebrać osobiście w siedzibie firmy w ciągu 10 (słownie: dziesięciu) dni od wykonania usługi. W przypadku chęci otrzymania rachunku drogą wysyłkową prosimy o zaznaczenie tego w komentarzu do zamówienia lub poinformowania o tym sklepu pisemnie, telefonicznie, ustnie lub przez e-mail podczas składania zamówienia lub po jego złożeniu. W wypadku żądania wysłania rachunku na zakup usługi, sklep wysyła zamówiony dokument pod wskazany przez klienta adres.

17. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, wszelkie zmiany regulaminu wchodzą w życie w terminie 7 dni od ich ogłoszenia. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian realizowane są na dotychczasowych zasadach. Zmiana regulaminu nie ma wpływu na już złożone zamówienia.

18. Spory wynikłe na tle stosowania niniejszego regulaminu będą rozpatrywane przez sądy powszechne właściwe wg przepisów Ustawy z dnia 17 listopada 1964 – Kodeks Postępowania Cywilnego.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
FUNDEAL Piotr Kozdra
Kosynierów 12
76-100 Sławno
PL
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Pośrednik zwróci otrzymane od Kupującego płatności za towar. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Pośrednikowi stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: fundealx@gmail.com Przesyłkę wraz z załączoną dokumentacją tj. formularzem odstąpienia od umowy (treść formularza znajduję się poniżej ), potwierdzeniem przelewu, potwierdzeniem otrzymania wpłaty przez sklep serbin1 ( tylko przy płatności poprzez PayU ) oraz skanem listu przewozowego lub oryginalnym opakowaniem należy nadać na adres siedziby firmy FUNDEAL Piotr Kozdra. ( adres siedziby znajduję się na górze strony "o mnie" ) Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Koszty przesyłki zwrotnej (po skutecznym odstąpieniu od umowy) obciążają konsumenta. Przytoczony rozkład ciężaru ponoszonych przez strony kosztów przesyłek wynika z wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 15 kwietnia 2010 r. (sygn. sprawy C-511/08) interpretującego Dyrektywę 97/7/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony konsumentów w przypadku umów zawieranych na odległość.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok

Adres do reklamacji:
FUNDEAL Piotr Kozdra
Kosynierów 12
76-100 Sławno
PL