Historia Archeologii - 50 najważniejszych odkryć (7163457027)

zakończona
38,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
Zakupy od 200 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rok wydania (xxxx): 2011
 • epoka: opracowania przekrojowe
 • okładka: twarda

Opis

Historia Archeologii - 50 najważniejszych odkryć - Justin Pollard

Jeśli szukasz ciekawych pozycji książkowych zapraszamy na stronę naszego antykwariatu - antykwariatfalkor.pl

 Wydawnictwo: Bellona

 Rok wyd.: 2011

 ISBN: 978-83-11-11884-3

 Oprawa: twarda

 Stan ogólny: używana bardzo dobry

 Ilość str.: 256

 Krótki opis:

W tej książce autor prześledził historię współczesnej archeologii od jej początków po dzień dzisiejszy, odwołując się do pięćdziesięciu ważnych odkryć. Niektóre z nich brzmią niczym opowieści o poszukiwaczach skarbów i zaginionych grobowcach pełnych cennych artefaktów, inne zaś mówią o cegłach, listach, fragmentach krzemienia i ceramiki, które dzięki opowiadanej przez nie historii okazały się rzadsze i cenniejsze niż sądzono. Oczywiście wybór stanowisk jest subiektywny; autor musiał wybrać z wielu tysięcy stanowisk archeologicznych na całym świecie, a wszystkie mogłyby słusznie rościć prawo do miejsca w historii rozwoju dziedziny. Lecz w przypadku miejsc takich jak Wyspa Wielkanocna czy Angkor Wat pamięć o nich przetrwała wśród miejscowej ludności, w takich wypadkach opowieść mówi o tym, jak zewnętrzny świat odkrył je na nowo i dzięki temu dowiedział się, że każda kultura i państwo na świecie mają swoją własną i cenną przeszłość.

Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u a_falkor za co najmniej 200.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
6 dni roboczych
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
5 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
13,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
15,68 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
5 dni roboczych
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
15,70 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
5 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Wysyłamy paczki za granicę po wcześniejszym kontakcie. Koszt wysyłki jest indywidualny. Odbiór osobisty w Warszawie po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny. Punkty odbioru Cafe Malfato ul. Popularna 8/10 02-473 Warszawa woj. mazowieckie tel.: 503-866-542 wymagana przedpłata prosimy umówić się na odbiór Punkty odbioru Cafe Malfato ul. Popularna 8/10 02-473 Warszawa woj. mazowieckie tel.: 503-866-542 wymagana przedpłata prosimy umówić się na odbiór

Punkty odbioru

Cafe Malfato
ul. Popularna 8/10
02-473 Warszawa
woj. mazowieckie
tel.: 503-866-542

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Antykwariat Falkor
Grenady 8a/12
01-154 Warszawa
Dodatkowe informacje

  

 1.  SPRZEDAJĄCY przestrzega obowiązku dostarczania TOWARU bez wad. 
 2. W  przypadku, gdy TOWAR posiada wadę, podstawą prawną rozpatrywania  reklamacji są przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny  (tekst jednolity Dz.U.2014, poz. 121) w tym m.in. art. 556 – 576.  KUPUJĄCY ma prawo do złożenia rekalamacji na podstawie rękojmi, jeżeli  towar jest wadliwy. Rozróżnia się dwa rodzaje wad: fizyczną i prawną.  Wada fizyczna to niezgodność produktu z umową. Dochodzi do niej w  szczególności wtedy, gdy TOWAR nie ma właściwości, które produkt tego  rodzaju powinien mieć, nie ma właściwości, o których KUPUJĄCY został  zapewniony przez sprzedawcę lub reklamę i nie nadaje się do celu, o  którym kupujący poinformował sprzedawcę. Z kolei wada prawna może  polegać na tym, że zakupiony przez KUPUJĄCEGO towar jest własnością  osoby trzeciej, jest obciążony prawem osoby trzeciej albo cechuje się  ograniczeniami w korzystaniu lub rozporządzaniu nim w wyniku decyzji lub  orzeczenia właściwego organu.
 3. W sytuacji wystąpienia wady TOWARU, KUPUJĄCY  może złożyć do SPRZEDAWCY reklamację z tytułu rękojmi i  zażądać jednego z czterech działań: a) wymiany towaru na nowy;b)  naprawy towaru; c) obniżenia ceny; d) odstąpienia od umowy – o ile wada  jest istotna Wybór żądania reklamacyjnego zależy od KUPUJĄCEGO. 
 4. SPRZEDAWCA  może pod pewnymi warunkami zaproponować inne rozwiązanie, ale może się  to odbyć z uwzględnieniem następujących okoliczności: a) łatwość i  szybkość wymiany lub naprawy towaru;   b) charakter wady – istotna czy  nieistotna;   c) to, czy towar był wcześniej reklamowany.    Jeśli  KUPUJĄCY żąda wymiany rzeczy lub jej naprawy, SPRZEDAWCA może odmówić  spełnienia tego żądania pod warunkiem, że opcja wskazana przez  KUPUJĄCEGO: a) byłaby niemożliwa do zrealizowania dla SPRZEDAWCY   b) w  porównaniu z drugim z możliwych żądań wymagałaby nadmiernych kosztów.     
 5. SPRZEDAWCA może zaproponować inne rozwiązanie. Niezależnie  od powyższego, w tej sytuacji KUPUJĄCY może zmienić swój wybór i żądać  doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową w inny sposób, tj.  obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy.  SPRZEDAWCA musi wymienić towar   lub usunąć wadę w rozsądnym czasie, który trwa nie dłużej niż 14 dni  kalendarzowych. Jeśli SPRZEDAWCA nie dochowa tego terminu, KUPUJĄCY może  wyznaczyć mu czas na spełnienie żądania. W przypadku dalszej  bezczynności SPRZEDAWCY i upływu wyznaczonego terminu KUPUJĄCY jest  uprawniony do odstąpienia od umowy lub żądania obniżenia ceny.
 6. Reklamację  można złożyć w dowolnej formie. Dla celów dowodowych najbezpieczniej  zrobić to pisemnie. Należy opisać zauważoną wadę i określić swoje  żądania przewidziane w ramach reklamacji. Pismo reklamacyjne KUPUJĄCY  może przekazać SPRZEDAWCY bezpośrednio (za potwierdzeniem na osobnej  kopii) lub wysyłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru  lub na adres e-mail shop@antykwariatfalkor.pl  
 7. Jeżeli żądanie złożone  przez KUPUJĄCEGO przy reklamacji dotyczy:  a) naprawy towaru,   b)  wymiany towaru na nowy, c) obniżenia ceny towaru, to na SPRZEDAWCY  spoczywa obowiązek rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni  kalendarzowych od dnia jej złożenia. W przypadku niedotrzymania tego  terminu uznaje się, że reklamacja jest zasadna. 
 8. Reklamowany  TOWAR należy odesłać wraz z informacją o przyczynie reklamacji na adres  podany w danych do kontaktu. Koszty poniesione przez KUPUJĄCEGO  związane z odesłaniem reklamowanego produktu zostaną zwrócone przez  SPRZEDAWCĘ.    
 9. UWAGA !!!  Jako SPRZEDAJĄCY zachęcam  do sprawdzenia zawartości przesyłki. Jeżeli stwierdzisz, że opakowanie  zostało uszkodzone podczas dostawy proponujemy wypisanie protokołu  szkody wspólnie z dostawcą -  kurierem. Z pewności pomoże to przy   rozpatrywaniu reklamacji. Prosimy o bezzwłoczny kontakt w przypadku,  kiedy produkt jest uszkodzony lub ma wady fabryczne. Wspólnie ustalimy  dalszy proces postępowania oraz ewentualną formę zwrotu. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Antykwariat Falkor
ul. Grenady 8A/12
01-154 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
a_falkor
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

10

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 503******** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Książki od zawsze były naszą pasją, uwielbiamy je czytać i się nimi otaczać. Dlatego naszą pasję postanowiliśmy przekuć w życie zawodowe - stąd pomysł na antykwariat. Nasze zainteresowania czytelnicze są szerokie, dlatego oferta naszego sklepu też jest różnorodna. Oprócz książek zapraszamy do zapoznania się z muzyką na płytach CD  oraz  filmami na DVD, a my postaramy się o jeszcze więcej ciekawostek :-) Zaczynamy od sklepu internetowego pod adresem - antykwariatfalkor.pl , ale nie zamierzamy na tym poprzestać i mamy nadzieję w niedalekiej przyszłości otworzyć również sklep stacjonarny. Zapraszamy do zakupów -  Antykwariat Falkor

Pozostałe informacje

email: antykwariat.falkor@gmail.com
telefon: 503-866-542
Wyświetlenia:2
Numer oferty:7163457027
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry