HIGH SPEED 1:87 MERCEDES i INNE ZESTAW 8 SZT. @ (6988564873)

zakończona
39,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Kurier wieczór
  nowość
  12,24 zł
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 600 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Żary, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • producent: Inna

opis

ZANIM ZALICYTUJESZ - PRZECZYTAJ ZAKŁADKĘ "INFORMACJE od SPRZEDAJĄCEGO"!
WITAM!
Przedmiotem aukcji jest:
ZESTAW - 8 SZT.
MODELE SAMOCHODÓW: MERCEDES-y i INNE
HIGH SPEED
SKALA 1:87
Długość busa 53 mm.
Autka metalowe z elementami plastikowymi, opony gumowe.
Zestaw używany, ale w niezłym stanie.
LICYTUJESZ TO CO NA FOTO - ZDJĘCIA SĄ CZĘŚCIĄ OPISU!
ZAPRASZAM:)
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Żary, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u kama999 za co najmniej 600,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
3-4 dni robocze
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych
Kurier wieczór
pierwsza sztuka
12,24 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
5 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
10,40 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

REALIZACJA WYSYŁEK - DNI ROBOCZE

Punkty odbioru

Kama
Żagańska 5/2
68-200 Żary
woj. lubuskie
email: kasiablicharz@poczta.fm
tel.: 604716255

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Kama Katarzyna Blicharz
Żagańska 5/2
68-200 Żary
Dodatkowe informacje

Uwzględniam reklamacje jedynie w przypadku, gdy przedmiot aukcji był niezgodny z opisem i zdjęciami.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Kama Katarzyna Blicharz
Żagańska 5/2
68-200 Żary

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwroty przyjmowane są jedynie z paragonem fiskalnym.

Sprzedawca nie przyjmuje zwrotów nadanych przesyłką pobraniową.

 W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania  Towaru.  Termin do odstąpienia od umowy, wygasa po upływie 14 dni od dnia, w  którym kupujący-konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba  trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego-konsumenta,  weszła w posiadanie rzeczy, lub – w przypadku usług - zawarcia umowy  Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14  dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt  Sprzedawcy.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.  Na konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem do  czasu jego zwrócenia. Po otrzymaniu produktu może zatem sprawdzić jego  charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie – ale tylko tak, jak  robiłby to w sklepie stacjonarnym. Kupujący ponosi odpowiedzialność  odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem  zachowań, które wykraczają po za niezbędne działania pozwalające na  zapoznanie się z rzeczą.Sprzedawca ma prawo domagać się odszkodowania od  konsumenta. 

 Sprzedawca ma obowiązek  w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia  otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić  konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania  rzeczy . 


O sprzedającym
kama999
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1215

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 604 716 255
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Numer konta: BZ WBK 49 1090 2561 0000 0001 2117 7969

Kama

Katarzyna Blicharz

Żagańska 5/2 

68-200 Żary

Pozostałe informacje

WITAM!!!

Oto kilka zasad panujących na moich aukcjach:

1. Sprzedając używany sprzęt RTV, AGD lub GSM oraz ZABAWKI nie udzielam gwarancji.

2. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub za mało danych o przedmiocie skontaktuj się ze mną zanim zalicytujesz. Nr telefonu: 604 716 255, e-mail: kasiablicharz@poczta.fm

3. Wysyłam towar jedynie po otrzymaniu zapłaty na konto bankowe lub poprzez "PayU".

   Nie wysyłam za pobraniem.

4. Po zakończonej aukcji oczekuję wpłaty w ciągu 5 dni. W przypadku braku wpłaty po tym terminie transakcję uznaję za nieważną i wystawiam przedmiot ponownie do sprzedaży. W wyjątkowych sytuacjach jeśli termin ma być dłuższy proszę ustal to ze mną wcześniej.

5. Po zakończeniu aukcji otrzymasz maile'a z numerem konta i danymi potrzebnymi do przelewu.

6. Koniecznie w tytule przelewu podaj swój nick i numer aukcji. Wpłaty przez " PayU " mile widziane.

7. Proszę pamiętaj o doliczeniu kosztów za wysyłkę.Jeśli wylicytujesz więcej aukcji wszystko wyślę w jednej paczce po uprzednim ustaleniu kosztów przesyłki (zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej).

Kupując towar nabywca udziela sprzedającemu pełnomocnictwa do zawarcia w Jego imieniu umowy z Pocztą Polską lub InPost na dostarczenie przesyłki. Przekazane przez Kupującego środki na pokrycie kosztów przesyłki nie stanowią dodatkowego przychodu.

8. Wysyłki realizuję na adres podany w Allegro, codziennie od poniedziałku do piątku. Jeśli przesyłka ma być nadana na inny adres to proszę wypełnij formularz dostawy lub zaznacz to w tytule przelewu.

9. Przesyłki nadaję w dni robocze w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przelewu na moje konto bankowe (nie mylić z PayU). Wpłaty z PayU dochodzą do mnie w następnym dniu roboczym, jeśli wpłacisz w piątek paczkę nadam dopiero w poniedziałek - przez weekend pieniądze "wiszą" w Allegro. 

10. Reklamacje i zwrot towaru uznaję jeśli przedmiot był niezgodny z opisem aukcji, jeśli są inne wątpliwości to skontaktuj się ze mną zanim wystawisz komentarz.

Zwroty przyjmowane są jedynie z paragonem fiskalnym oraz wypełnionym "Formularzem zwrotu". Sprzedawca nie przyjmuje zwrotów nadanych przesyłką pobraniową - takie paczki wrócą do Nadawcy.  W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania  Towaru.  Termin do odstąpienia od umowy, wygasa po upływie 14 dni od dnia, w  którym kupujący-konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba  trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego-konsumenta,  weszła w posiadanie rzeczy.  Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14  dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt  Sprzedawcy.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.  Na konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem do  czasu jego zwrócenia. Po otrzymaniu produktu może zatem sprawdzić jego  charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie – ale tylko tak, jak  robiłby to w sklepie stacjonarnym. Kupujący ponosi odpowiedzialność  odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem  zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na  zapoznanie się z rzeczą.Sprzedawca ma prawo domagać się odszkodowania od  konsumenta.   Sprzedawca ma obowiązek  w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia  otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić  konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania  rzeczy .  

11. Wystawiając KOMENTARZ oceniasz przebieg transakcji w czterech obszarach. OCENA ta jest dla mnie widoczna. Jeśli jest zaniżona, wysyłam e-mail z prośbą o wyjaśnienie. Liczę na odpowiedź z Twojej strony - pozwoli mi uniknąć błędów w przyszłości.

ZE WZGLĘDU NA ZŁE TRAKTOWANIE PRZESYŁEK LISTOWYCH PRZEZ POCZTĘ PREFERUJĘ WYSYŁKĘ PACZKĄ POCZTOWĄ.JEŻELI WYBIERZESZ TAŃSZĄ PRZESYŁKĘ W KOPERCIE BĄBELKOWEJ NIE ODPOWIADAM ZA EWENTUALNE ZNISZCZENIA W TRAKCIE TRANSPORTU - TWOJE RYZYKO!!!