HERBATKA DLA SERDUSZKA EKOLOGICZNA 40G DARY NATURY (6482716385)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
4,95 zł
z 100000 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Kurier InPost 11,99 zł
 • Przesyłka kurierska 12,00 zł
 • Allegro Kurier InPost 13,99 zł
Zakupy powyżej 350 zł
 • lokalizacja: Grodzisk
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • certyfikat:: ekologiczny
Kontakt:

Godziny otwarcia: pon.- pt. 7-15

+48 609 337 427

Płatność:

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru aukcji oraz nazwy
użytkownika allegro.


52 80630001 0020 0200 0172 0014

Umożliwiamy również płatności poprzez:

Wysyłka:

Wszystkie produkty wysyłamy
za pośrednictwem:


Kupujesz bezpośrednio od PRODUCENTA!

Otrzymujesz świeże produkty najwyższej jakości.

Przedmiotem aukcji jest:

HERBATKA DLA SERDUSZKA EKOLOGICZNA EKSPRESOWA 40G
Według literatury, ze względu na zawarte w niej składniki,herbatkę polecamy jako doskonały środek wzmacniający serce oraz regulujący jego pracę. Ma również działanie odprężające i relaksujące.

Sposób użycia:
Jedną saszetkę zalać szklanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na 10-15 minut.
Masa netto: 40g(20 saszetek po 2g)
Skład: owoc głogu, kwiat głogu, liść pokrzywy, ziele bukwicy, krwawnika, serdecznika; szyszki chmielu, płatki róży w różnych proporcjach

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Firma położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w małej, położonej wśród lasów wiosce Koryciny. Rejon wokół firmy charakteryzuje się dużą lesistością oraz zróżnicowaniem terenu. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski.W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego.


Tereny leśne położone wokół naszego zakładu należą do Nadleśnictwa Rudka. Dziewięć leśnictw z tego nadleśnictwa, na terenie których pozyskujemy surowce zielarskie, zostało objętych certyfikatem ekologicznym, co w sumie stanowi kilkanaście tysięcy hektarów. Dzięki temu nasza działalność, polegająca m.in. na pozyskaniu roślin z natury, nie ma ujemnego wpływu na otaczające nas środowisko. O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych przez nas surowców świadczy bogactwo flory i fauny, jaka występuje obok nas, a także sędziwe kilkusetletnie drzewa.


Przy Darach Natury funkcjonuje Ziołowy Zakątek, życie w Zakątku toczy się wokół tematyki zielarskiej.Kultywuj­emy stare tradycje i obrzędy zielarskie, stawiamy także na nowoczesne wykorzystanie ziół-pochodzących z naszego Gospodarstwa – w kuchni i w medycynie.


Naszą chlubą jest Podlaski Ogród Ziołowy, który w czerwcu 2011 r. otrzymał oficjalnie status ogrodu botanicznego. Na 15 hektarach uprawiamy ponad 700 gatunków roślin, posiadamy największą w Polsce kolekcję roślin leczniczych i aromatycznych.

Nasze pozostałe aukcje:
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u darynatury_pl za co najmniej 350 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 52 8063 0001 0020 0200 0172 0014
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 11,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 13,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Firma położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w małej, położonej wśród lasów wiosce Koryciny. Rejon wokół firmy charakteryzuje się dużą lesistością oraz zróżnicowaniem terenu. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. Przy Darach Natury funkcjonuje Ziołowy Zakątek, życie w Zakątku toczy się wokół tematyki zielarskiej. Kultywujemy stare tradycje i obrzędy zielarskie, stawiamy także na nowoczesne wykorzystanie ziół- pochodzących z naszego Gospodarstwa – w kuchni i w medycynie. Naszą chlubą jest Podlaski Ogród Ziołowy, który w czerwcu 2011 r. otrzymał oficjalnie status ogrodu botanicznego. Na 15 hektarach uprawiamy ponad 700 gatunków roślin, posiadamy największą w Polsce kolekcję roślin leczniczych i aromatycznych

kontakt

 • 609337427
  Odpowiemy na każde Twoje pytanie w godzinach 7:00 - 15:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 8.8 Regulaminu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: - pisemnie na adres: Koryciny 73, 17-315 Grodzisk; z dopiskiem Allegro - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: allegro@darynatury.pl Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest poniżej. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY: (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat Mirosław Angielczyk "Dary Natury" Koryciny 73 17-315 Grodzisk allegro@darynatury.pl – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) – Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) – Imię i nazwisko konsumenta(-ów) – Adres konsumenta(-ów) – Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) – Data (*)Niepotrzebne skreślić.

reklamacje

1.1. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład: 1.1.1. pisemnie na adres: Mirosław Angielczyk "Dary Natury", Koryciny 73, 17-315 Grodzisk; z dopiskiem "Allegro" 1.1.2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: allegro@darynatury.pl; 1.2. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. 1.3. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną. 1.4. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres: Koryciny 73, 17-315 Grodzisk, z dopiskiem "Allegro"; Jeżeli jednak ze względu na rodzaj wady, rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby niemożliwe albo nadmiernie utrudnione, Klient poproszony zostanie o udostępnienie, po uprzednim uzgodnieniu terminu, Produktu Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje. 1.5. Prośba o dostarczenie Produktu, o której mowa w pkt. 6.6 Regulaminu nie ma wpływu na bieg terminu na ustosunkowanie się Sprzedawcy do reklamacji Klienta, o którym mowa w pkt. 6.5 Regulaminu oraz nie narusza prawa Klienta żądania od Sprzedawcy demontażu wadliwego Produktu i ponownego zamontowania Produktu po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady, o którym mowa w art. 561[1] Kodeksu cywilnego.