Herbata Basilur: czarna herbata cejlońska (puszka) (6988983955)

zakończona
43,49 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
Zakupy od 249 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 0.23 [kg]

opis

(+48) 737 447 606
allegro@szept-szeles­ty.pl

Herbata Basilur: czarna herbata cejlońska (puszka, 100g)

Cena: 43.49 zł
Opis
100% czarna herbata cejlońska, bez dodatków.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Szept-Szelesty za co najmniej 249,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Księgarnia Szept-Szelesty (magazyn Logistiko)
ul. Poznańska 249
05-850 Ożarów Mazowiecki
Dodatkowe informacje

 

Szanowny Kliencie,


Dbamy o Twoje prawa, w tym także o prawo do złożenia reklamacji. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas produktu oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi.

Ważne! Pamiętaj, że jeżeli na dany produkt została udzielona także gwarancja, to również na jej podstawie możesz złożyć reklamację – w tym wypadku jednak adresatem będzie gwarant wskazany w gwarancji. Gwarancja określa również każdorazowo zakres Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej

Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady produktu z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.).


 Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie na stronie www.Szept-Szelesty.pl 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Księgarnia Szept-Szelesty (magazyn Logistiko)
ul. Poznańska 249
05-850 Ożarów Mazowieck

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zakupy u nas  są w 100% bezpieczne. 


Masz 14 dni na zmianę decyzji i zwrot i zawsze uszanujemy Twoją decyzję.


Jeśli zmienisz zdanie, wystarczy nas o tym powiadomić drogą mailową w tym terminie i przesłać nam zakupiony u nas przedmiot. 


Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. 

Zwrotu płatności dokonujemy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte  w czasie dokonywania zakupu. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy drogą mailową.


 W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia do nas rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres magazynu, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie na stronie www.Szept-Szelesty.pl 

O sprzedającym
Szept-Szelesty
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

4

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Księgarnia internetowa Szept-Szelesty.pl prowadzona jest przez Alradora Sp. z o.o. 

ul. Aleja Armii Ludowej 6/164, 00-571 Warszawa, 

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000581538 prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.  

NIP: 7010514282; REGON: 362791159


adres do zwrotów:

Księgarnia Szept-Szelesty (magazyn Logistiko)

ul. Poznańska 249, 05-850 Ożarów Mazowiecki POLAND


Pozostałe informacje

Dbamy o to aby w naszej ofercie stale pojawiały się nowości. Staramy się zapewnić jak najszerszy asortyment produktów, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Prowadzimy obecnie wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Aktualnie nie ma możliwości odbioru osobistego.  Jeśli taka możliwość się pojawi, poinformujemy o tym w opisie aukcji.


Prowadzimy także wysyłkę za granicę zarówno do Europy jak  i na dowolny, inny kontynent. 

Przykładowe ceny wysyłki zaczynają się od: 

EUROPA  (Niemcy, Francja Holandia, W.Brytania, Norwegia, Szwecja i inne )  do 0,5 kg od 30 zł 

Ameryka Północna (USA, Kanada )  do 0,5 kg od 40 zł