Henryk Sienkiewicz. POTOP. GREG Twarda (6483677912)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
7,99 zł
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 11,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • czas wysyłki: do 4 dni
  • stan: używany
  • okładka: twarda

Tytuł: Potop I/II/III

Autor: Henryk Sienkiewicz

Wydawnictwo: Greg

Stan: dobry 7/10

KLIKNIJ - TU znajdziesz inne, ciekawe książki z mojej kolekcji. Zapraszam.


Zobacz także...
Moje aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 7 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma: Aneta Michalska AURORA Organ rejestrujący działalność gospodarczą: CEIDG Adres firmy: Warszawa 03-214. Ul. Krasnobrodzka 10 lok. 147 Adres do reklamacji: Warszawa 03-214. Ul. Krasnobrodzka 10 lok. 147 Nr tel. +48 539 668 182, +48 606 876 239

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Aneta Michalska
KRASNOBRODZKA 10/147
03-214 Warszawa
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Adres do reklamacji: Warszawa 03-214. Ul. Krasnobrodzka 10 lok. 147 Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem auroraantykwariat@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail, bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Szczegółowe opisy sprzedawanych przedmiotów umieszczone są w opisach transakcji. Możliwe sposoby kontaktu: mail: auroraantykwariat@gmail.com. telefon: 539-668-182, 606-876-239 Koszty zakupu, wraz z kosztami transportu i innymi oraz sposobem ich obliczania, umieszczone są w opisach transakcji. Sposób i termin zapłaty za zakupy: Sposób zapłaty umieszczony jest w opisie transakcji. Konsument może wybrać wpłatę poprzez system PayU lub bezpośrednią wpłatę na konto bankowe. Informację o numerze konta umieszczone są w mailu od allegro, który kupujący otrzyma po zakończeniu transakcji. Termin zapłaty nie może przekroczyć 14 dni od zakończenia transakcji. Przy braku wpłaty do 7 dni od daty zakończenia transakcji, wysyłana jest informacja do allegro, z prośbą o zwrot pobranej prowizji. Brak wpłaty po 14 dniach od zakończenia transakcji może skutkować negatywnym komentarzem z naszej strony. Bardzo prosimy o wiadomość mailową lub telefoniczną o ewentualnym opóźnieniu wpłaty. Przesyłka realizowana jest do 5 DNI ROBOCZYCH, od momentu zapłaty za przedmiot. Włącznie z czasem realizacji przesyłki przez przewoźnika, dostarczenie przesyłki może trwać do 10 dni roboczych.