Harley ramki liczników electra road king (6542234792)

zakończona
275,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
 • Niemcy 120,00 zł
 • lokalizacja: Legionowo
 • stan: nowy
 • producent części: harley-Davidson (oryginalne OEM)
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

Proszę upewnij się, czy przedmiot pasuje do twojego motocykla.

Ramki liczników, konsoli dla Harley-Davison Ultra Classic Electra Glide Street Glide

Opis:

Zamiennik zupełnie nowy

Zestaw ramek ozdabiających liczniki od strony konsoli nadając jeszcze większego blasku twojemu motocyklowi.

Materiał: Metal

Kolor: Chrom

Paczka zawiera:

Na zdjęciu nr 2 jest pełny zestaw.

Proszę upewnij się przed montażem, że zestaw będzie pasował.

Dopasowanie:

Harley-Davison Ultra Classic Electra Glide and Street Glide

Please Ensure Your Motorcycle is in the our compatibility.

Inner Fairing Trim Kit FOR Harley-Davison Ultra Classic Electra Glide Street Glide

Description:

Aftermarket 100% Brand new

This complete kit dresses the inner fairing by surrounding the radio faceplate and gauges with chrome

Casing Material: Metal

Color:Chrome

Package included:

One Bar & Shield Radio Faceplate

two 4 Speedo/Tach Gauge Bezels

four 2 Gauge Bezels

Radio and Gauge Faceplate Trim and two Front Speaker Trim Rings

Please ensure this part fits for your Motorcycle before bidding

Fitment:

Harley-Davison Ultra Classic Electra Glide and Street Glide

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 41 1500 1012 1210 1019 1345 0000
  • 74 1500 1012 1210 1016 8581 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Niemcy 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Czechy 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

In-genero Sp. z o.o.
Mieszka 1-go 25
05-120 Legionowo
NIP: 701-000-01-98
REGON: 140340687
KRS: 0000246055
Firma In-genero Sp. z o.o. jest producentem i importerem systemu monitorowania GPS. Sprzedaż części motocyklowych została przeniesiona na konto WBW_WAW pod adresem: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id�&order=m Zespół In-genero

kontakt

 • 883 321 360
  Infolinia od poniedziałku do piątku od godziny 10:00-19:00 w soboty od 10:00-15:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
In-genero Sp. z o.o.
Mieszka 1-go 25
05-120 Legionowo
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Kupujący pokrywa koszty przesyłki towaru do nas.

reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48.883321360.Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy za pobraniem na twój koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: trader@in-genero.com lub telefonicznie: +48.883321360. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

pozostałe informacje

1. Upewnij się, że zakupione części pasują do twojego motocykla. 2. Nie montuj jeżeli towar ma uszkodzenia. Odeślij do nas od razu. W takich przypadkach pokrywamy wszystkie koszty. 3. Jeżeli zmontowanie może Cię nużyć zrobimy to dla Ciebie.