HAND FIDGET SPINNER MULTICOLOR FLOWER KWIAT 12 (6853494754)

zakończona
69,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Szwecja 0,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 9,99 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: INTERNET, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: inna
 • bohater: brak
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • materiał: metal, plastik, inny

Opis

HAND FIDGET SPINNER

METALIC

Najwyższej jakości fidget spinner


Łożyska ze stali szlachetnej


Modele niedostępne na innych aukcjach-

wyłączny importer na rynek POLSKI!

 • Wykonany ze stopów metali
 • Wysokoobrotowe łożyska ze stali szlachetnej
 • Wyważany metodą komputerową


  Badania prowadzone nad użytkownikami potwierdzają:

  Spinner redukuje stres

  Pomaga się wyciszyć

  Ogranicza stres

  Pozwala osiągnąć stan wewnętrznego spokoju  SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE AUKCJE-

  OGROMNY WYBÓR SPINNERÓW

  ŚWIETNE CENY

  Kontakt

  e-mail: royalavenue.kontakt@gmail.com

  telefon: 503862097

  facebook: Royal Avenue

  Płatność

  Dane do wpłaty:

  Royal Avenue
  Polna 28a
  21-580 Wisznice

  nr konta: 29 1140 2004 0000 3002 7649 0096 (mBank)

  tytuł przelewu: nr aukcji; nazwa użytkownika

  Informacje dodatkowe


  Wysyłka zagraniczna KURIERSKA. Czas dostawy to ok.10-15 dni

 • wysyłka gratis
  Wysyłka gratis
  Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Royal_Avenue za co najmniej 500 zł.
  metody płatności
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Paczka pocztowa priorytetowa 9,99 zł
  kolejna sztuka: 4,99 zł
  maksymalnie w paczce: 5
  Szwecja 0,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje

  dane sprzedawcy

  Royal Avenue
  Polna 28a
  21-580 Wisznice
  NIP: 537-259-97-57
  REGON: 365614311

  zwroty

  czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

  adres do zwrotu:
  Royal Avenue
  Polna 28A
  21-580 Wisznice
  Polska
   
  ODSTĄPIENIE OD UMOWY 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu. 2. Zwracany towar zostanie przyjęty wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia/przetestowania. 3. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres wskazany przez Sprzedawcę (magazyn zwrotów w Polsce). 4. Przed dokonaniem zwrotu przedmiotu będziemy zobowiązani, jeśli na adres mailowy prześlą Państwo pisemne oświadczenie o Odstąpieniu od umowy wraz z podanymi danymi do zwrotu należności (wzór odstąpienia dostępny w internecie) 5. Kwota za towar zostanie zwrócona w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania przez Sprzedającego przesyłki zwrotnej. 6. W przypadku nieodebrania przesyłki wraca ona do magazynu zagranicznego- po zaksięgowaniu jej zwrotu Sprzedający zwraca Kupującemu cenę towaru (odliczając poniesione koszty wysyłki). Cały proces trwa do 60 dni roboczych licząc od momentu nieodebrania paczki. Biorąc udział w naszych aukcjach Kupujący oświadcza, że zapoznał się z powyższym regulaminem i w pełni go akceptuje.

  reklamacje

  REKLAMACJE 1. W przypadku niezgodności Towaru z umową Użytkownik ma prawo żądać doprowadzenia zakupionego Towaru do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną wymianę lub naprawę wadliwego towaru. 2. W celu realizacji prawa do reklamacji, Użytkownik winien w pierwszej kolejności poinformować nas o zaistniałej niezgodności na adres poczty elektronicznej. 3. Reklamacja zostanie rozpatrzona natychmiastowo(nie później niż w terminie 7 dni od daty jej otrzymania). Rozpatrzenie reklamacji zostanie odesłane na adres poczty elektronicznej Użytkownika. UWAGA! Przypominamy, że kombinezony dostępne na naszych aukcjach można prać RĘCZNIE w temperaturze do 30 stopni- reklamacje dotyczące uszkodzeń towaru wynikającego z prania mechanicznego nie będą uwzględniane.

  pozostałe informacje

  1. Towar wysyłany jest bezpośrednio z zagranicznego magazynu- z tego powodu możemy zaoferować Państwu tak niską cenę. 

   2. Nawiązana umowa  oznacza, że kupujący jest odbiorcą towaru towaru. Sprowadzając przedmiot przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego, cło nie obowiązuje. Podatek od towarów i usług występuje sporadycznie - paczki opodatkowane są losowo- zazwyczaj od 1% do 3% wszystkich zamówień. 

  3. Czas wysyłki wynosi od dziesięciu  do czterdziestu pięciu dni roboczych. Zazwyczaj przesyłki docierają do kupującego w ciągu 15-20 dni roboczych poza paczkami nadawanymi kurierem: 4.Towar wysyłany jest w ciągu 24-72h od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto. 5. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. 

  6. Jeżeli w ciągu sześćdziesięciu dni roboczych kupujący z przyczyn od nas niezależnych nie otrzyma towaru, zwrócimy mu CAŁKOWITĄ KWOTĘ którą nam wpłacił. 

  7. Na każdy zakupiony towar wystawiamy fakturę bez VAT(rachunek). Aby ją otrzymać wystarczy nas poinformować o tym po dokonaniu zakupu.