HAND FIDGET SPINNER MULTICOLOR FLOWER KWIAT 12 (6853494754)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
Koszty dostawy
 • Szwecja 0,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 9,99 zł
 • lokalizacja: INTERNET
 • stan: nowy
 • marka: inna
 • bohater: brak
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • materiał: metal, plastik, inny

Opis

HAND FIDGET SPINNER

METALIC

Najwyższej jakości fidget spinner


Łożyska ze stali szlachetnej


Modele niedostępne na innych aukcjach-

wyłączny importer na rynek POLSKI!

 • Wykonany ze stopów metali
 • Wysokoobrotowe łożyska ze stali szlachetnej
 • Wyważany metodą komputerową


  Badania prowadzone nad użytkownikami potwierdzają:

  Spinner redukuje stres

  Pomaga się wyciszyć

  Ogranicza stres

  Pozwala osiągnąć stan wewnętrznego spokoju  SPRAWDŹ POZOSTAŁE NASZE AUKCJE-

  OGROMNY WYBÓR SPINNERÓW

  ŚWIETNE CENY

  Kontakt

  e-mail: royalavenue.kontakt@gmail.com

  telefon: 503862097

  facebook: Royal Avenue

  Płatność

  Dane do wpłaty:

  Royal Avenue
  Polna 28a
  21-580 Wisznice

  nr konta: 29 1140 2004 0000 3002 7649 0096 (mBank)

  tytuł przelewu: nr aukcji; nazwa użytkownika

  Informacje dodatkowe


  Wysyłka zagraniczna KURIERSKA. Czas dostawy to ok.10-15 dni

 • wysyłka gratis
  metody płatności
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Paczka pocztowa priorytetowa 9,99 zł
  kolejna sztuka: 4,99 zł
  maksymalnie w paczce: 5
  Szwecja 0,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje

  dane sprzedawcy

  Royal Avenue
  Polna 28a
  21-580 Wisznice
  NIP: 537-259-97-57
  REGON: 365614311

  zwroty

  czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

  adres do zwrotu:
  Royal Avenue
  Polna 28A
  21-580 Wisznice
  Polska
   
  ODSTĄPIENIE OD UMOWY 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu. 2. Zwracany towar zostanie przyjęty wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia/przetestowania. 3. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres wskazany przez Sprzedawcę (magazyn zwrotów w Polsce). 4. Przed dokonaniem zwrotu przedmiotu będziemy zobowiązani, jeśli na adres mailowy prześlą Państwo pisemne oświadczenie o Odstąpieniu od umowy wraz z podanymi danymi do zwrotu należności (wzór odstąpienia dostępny w internecie) 5. Kwota za towar zostanie zwrócona w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania przez Sprzedającego przesyłki zwrotnej. 6. W przypadku nieodebrania przesyłki wraca ona do magazynu zagranicznego- po zaksięgowaniu jej zwrotu Sprzedający zwraca Kupującemu cenę towaru (odliczając poniesione koszty wysyłki). Cały proces trwa do 60 dni roboczych licząc od momentu nieodebrania paczki. Biorąc udział w naszych aukcjach Kupujący oświadcza, że zapoznał się z powyższym regulaminem i w pełni go akceptuje.

  reklamacje

  REKLAMACJE 1. W przypadku niezgodności Towaru z umową Użytkownik ma prawo żądać doprowadzenia zakupionego Towaru do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną wymianę lub naprawę wadliwego towaru. 2. W celu realizacji prawa do reklamacji, Użytkownik winien w pierwszej kolejności poinformować nas o zaistniałej niezgodności na adres poczty elektronicznej. 3. Reklamacja zostanie rozpatrzona natychmiastowo(nie później niż w terminie 7 dni od daty jej otrzymania). Rozpatrzenie reklamacji zostanie odesłane na adres poczty elektronicznej Użytkownika. UWAGA! Przypominamy, że kombinezony dostępne na naszych aukcjach można prać RĘCZNIE w temperaturze do 30 stopni- reklamacje dotyczące uszkodzeń towaru wynikającego z prania mechanicznego nie będą uwzględniane.

  pozostałe informacje

  1. Towar wysyłany jest bezpośrednio z zagranicznego magazynu- z tego powodu możemy zaoferować Państwu tak niską cenę. Niektóre przedmioty wysyłane są z POLSKI- informacja o tym będzie podana na aukcji. 2. Podane ceny nie obejmują możliwych opłat związanych z dokonywaniem transakcji poza terytorium Unii Europejskiej. Nawiązana umowa oznacza, że kupujący jest odbiorcą towaru towaru, co może wiązać się z obowiązkiem zapłaty cła oraz podatku od towarów i usług, które to podatki obciążają Użytkownika. Sprowadzając przedmiot przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego, cło nie obowiązuje. Wartość przesyłek nie przekracza kwoty 22 euro. Podatek od towarów i usług występuje sporadycznie - paczki opodatkowane są losowo- zazwyczaj od 1% do 3% wszystkich zamówień. 3. Czas wysyłki wynosi od dziesięciu do czterdziestu pięciu dni roboczych. Zazwyczaj przesyłki docierają do kupującego w ciągu 15-20 dni roboczych poza paczkami nadawanymi kurierem: - kombinezony ONESIE- czas dostawy około 5-7 dni roboczych - stroje kąpielowe- czas dostawy około 5-7 dni roboczych 4.Towar wysyłany jest w ciągu 24-72h od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto. 5. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. 6. Jeżeli w ciągu sześćdziesięciu dni roboczych kupujący z przyczyn od nas niezależnych nie otrzyma towaru, zwrócimy mu CAŁKOWITĄ KWOTĘ którą nam wpłacił. 7. Na każdy zakupiony towar wystawiamy fakturę bez VAT(rachunek). Aby ją otrzymać wystarczy nas poinformować o tym po dokonaniu zakupu.