HALA NAMIOTOWA STW 15x20x4 PRO (6541663392)

zakończona

HALA STW 15x20x4 PRO

87 933,38 PLN
Strefa śniegowa: II (90kg/m2)
Strefa wiatrowa: I (22m/s)
Szerokość: 15m
Długość: 20m
Wysokość ściany bocznej: 4m
Typ dachu: STW (wielospadowy)
Poszycie hali: PVC
TYP PVC – gramatura (g/m2): 900 niepalny
Dodaatkowe informacje: W cenie standardowej hali występuje w ścianie szczytowej w centralnym miejscu 1 brama rozsuwana o wymiarze 3,95x4m [szerokość x wysokość].

Konstrukcję hali stanowią ramy jednonawowe o konstrukcji stalowej szkieletowej. Dach hali o kształcie dwuspadowym mansardowym. Dla II strefy śniegowej (90kg/m2) ramy rozstawione modularnie w kierunku hali dla wersji PRO co 4m w osi profili. Stal kształtowników profilowanych S355 oraz S235. Wykorzystane w konstrukcji hali kształtowniki zamknięte rurowe zimnogięte wg. PN-EN 10219-1 oraz PN-EN 10219-2. Klasa wykonania konstrukcji EXC2 wg. PN-EN 1090-2. W ofercie projekt konstrukcyjny hali namiotowej. Za dodatkowa opłata przygotowujemy również projekt fundamentowania.

  • Hala spełnia wymagania obciążeń śniegowych i wiatrowych dla przypisanej strefy według normy EUROCODE 3.
  • Nasze konstrukcje wykonane są zgodnie z europejską normą EN 1090 oraz EN ISO 3834-2 co pozwala znakować nasze konstrukcje znakiem CE.
  • Produkcja konstrukcji odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry spawalniczej wg. EN ISO 14731 (Główny Spawalnik IWE oraz Kontroler Jakości VT).
  • Przeprowadzamy badania nieniszczące konstrukcji hal metodą magnetyczno-proszkow­ą przez personel certyfikowany II stopnia MT wg ISO 9712 i Dyrektywy Europejskiej 97/23/WE.
  • Konstrukcja stalowa hali w całości zabezpieczona jest poprzez ocynkowanie ogniowe wg normy PN-EN ISO 1461.

Stateczność pionową konstrukcji ram w kierunku prostopadłym do płaszczyzny ramy zapewniają stężenia pionowe w płaszczyźnie ścian oraz połaci dachowej. Układ stężeń projektowany jest w trzech polach modularnych – skrajnych oraz środkowych. Stężenia projektowane są jako krzyżowe typu X z prętów wiotkich. Wszystkie połącznia skręcane wykonane są przy użyciu śrub ocynkowanych galwanicznie w klasie 8.8. W ofercie produkcyjnej mamy jeszcze standardy hal o rozpiętościach 10,12,15,20,25,30m. Ramy rozstawione modularnie w kierunku hali dla wersji PRO co 4m lub dla wersji EKO 5m (obciążenie śnieżne 70kg/m2 równoznaczne I strefie śniegowej).

Pokrycie hali jak i ścian szczytowych stanowi materiał PVC szczelnie rozpięty na profilach stalowych mocowanych do konstrukcji głównej, sposób montowania pokrycia nie wprowadza do konstrukcji dodatkowych obciążeń. Tkanina poliestrowa pokryta obustronnie PVC (produkcji europejskiej: Mehler, Scantarp, Sioen lub Heytex), gramatura wyrobu 650,900 g/m2, posiada atest niepalności PN-EN ISO 6940, wytrzymałość na temp. (od- 30°C do +70°C), wytrzymałość na rozdzieranie (250 N), wytrzymałość na rozrywanie (2000 N/5cm). Istnieje również możliwość pokrycia blachą trapezową ułożoną poziomo lub panelami typu sandwich z pianką poliuretanową.

Zalety hal namiotowych

Możliwość dostosowania do każdego rodzaju działalności
Kilkakrotnie niższy koszt inwestcji i niskie koszty utrzymania
Błyskawiczny czas realizacji - do 30 dni
Wieloletnia żywotność
Bezproblemowa możliwość rozbudowy
Użytkowanie całoroczne w każdej strefie klimatycznej

Dlaczego my?

Wiodący producent hal namiotowych w Polsce
Wieloletnie doświadczenie
Tysiące zadowolonych klientów w Polsce i Europie Zachodniej
Najwyższa jakość oferowanych wyrobów
Własne biuro konstrukcyjne
Konkurencyjne ceny
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT