HAKI POTRÓJNE DO BOCZKU PŁATÓW RYB I KURCZAKA 5MM (7182526793)

do wyczerpania przedmiotów
Dostawa
 • List polecony priorytetowy 10,00 zł
 • Pocztex Kurier48 13,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
Zakupy od 200 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: SZCZECINEK, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]

Opis

 Witam

Mam do sprzedania hak (haki) z potrójnym ostrym hakiem z drutu fi 5mm ,wygodny w obsłudze, wytrzymały hak specjalnie skonstruowany do wędzenia na zimno i ciepło płatów ryb haki nie deformują płatów mięsa ,nadaje się również do wędzenia na ciepło boczku i słoniny oraz całego kurczaka. Wykonany jest całkowicie ze stali nierdzewnej jego konstrukcja umożliwia pełne wykorzystanie wysokości posiadanej wędzarni.Haki wykonane są ze stali nierdzewnej (KWASOODPORNEJ) szczotkowanej nie skorodują i zawsze będą jak nowe łatwe w czyszczeniu można myć w zmywarkach.

Promienie i średnica drutu w haczykach są tak dobrane żeby nie były za duże i pozwalały nam łatwo założyć płaty ryb boczku lub całego kurczaka i potem zdjąć je po uwędzeniu z haczyka nie niszcząc produktu.

Haki zakładamy wbijając je w płaty mięsa lub w całego kurczaka ,są trzy haki dzięki temu mamy pewność że nic nie spadnie podczas wędzenia w wędzarniach , wędzarni .

Na pozostałych aukcjach podobny hak z fi3 drutu typowy do wędzenia kurczaka

Oferujemy wygodny w obsłudze, wytrzymały hak specjalnie skonstruowany do wędzenia na zimno płatów takich ryb jak; łosoś, troć, dorsz, śledź , karp . Hak nadaje się również do wędzenia na ciepło boczku i słoniny. Wykonany jest całkowicie ze stali nierdzewnej jego konstrukcja umożliwia pełne wykorzystanie wysokości posiadanej wędzarni oraz nie deformuje mięsa podczas wędzenia.

CENA NA AUKCJI DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI

Wymiary

 • długości około 14cm
 • ostrza około 6cm
 • grubość drutu z jakiego są wykonane to 5mm
 • STAL NIERDZEWNA KWASOODPORNA

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: SZCZECINEK, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u SPEC-TOGO za co najmniej 200.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

ZUT TOGO
SZARYCH SZEREGÓW 56
78-400 SZCZECINEK
woj. zachodniopomorskie
tel.: 605888612

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 18:00

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

Jeśli sprzedawany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta lub importera, jej zakres potwierdza dokument gwarancyjny. Należy stosować się do zaleceń producenta, podanych na opakowaniu lub dołączonej ulotce.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

ZUT TOGO TOMASZ OBUCHOWICZ
SZARYCH SZEREGÓW 56
78-400 SZCZECINEK
Dodatkowe informacje

  Kontakt: TOGO.ZUT@interia.pl  


Reklamowany towar należy wysłać po uzgodnieniu drogą elektroniczną lub telefonicznie, na adres siedziby Sprzedającego: ZUT TOGO TOMASZ OBUCHOWICZ SZARYCH SZEREGÓW 56 78-400 SZCZECINEK .Towar musi być starannie zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport. Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie ma obowiązku zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Przesyłany towar powinien być kompletny (włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność towaru lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania). Klient zobowiązany jest do dołączenia oryginalnego paragonu lub kserokopii faktury zakupu oraz szczegółowego opisu usterki oraz informacji o okolicznościach jej występowania. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru. 


NIE PRZYJMUJEMY PACZEK ZA POBRANIEM I PACZKOMATÓW.  


REKLAMACJE BEZ DOŁĄCZONEGO ORYGINAŁU PARAGONU LUB KOPII FAKTURY  NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ZUT TOGO TOMASZ OBUCHOWICZ
SZARYCH SZEREGÓW 56
78-400 SZCZECINEK

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kontakt: TOGO.ZUT@interia.pl 


Zgodnie z  art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) Kupujący, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową w formie pisemnej na adres Sprzedawcy lub drogą elektroniczną na adres e-mail: TOGO.ZUT@interia.pl . Termin 14  dni , liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez Kupującego. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu,termin ten obowiązuje też  zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a kupujący  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi Kupujący. Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie ma obowiązku zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.Zwroty należy odsyłać na adres : ZUT TOGO Tomasz Obuchowicz, Ul. Szarych Szeregów 56, 78-400  Szczecinek. Klient zobowiązany jest do dołączenia oryginalnego paragonu lub kserokopii faktury zakupu. Towar musi być starannie zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport. Kupujący zobowiązany jest do dołączenia oryginalnego paragonu lub kserokopii faktury zakupu. 


  NIE PRZYJMUJEMY PACZEK ZA POBRANIEM I PACZKOMATÓW. 


 ZWROTY BEZ DOŁĄCZONEGO ORYGINAŁU PARAGONU LUB KOPII FAKTURY NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.  Ograniczenie prawa do odstąpienia Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (Art. 38. prawa konsumenta). Osoby fizyczne, które są przedsiębiorcami, a jednocześnie dokonują zakupu towaru lub usługi w celu związanym z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą ( faktura zakupu) nie mogą więc skorzystać z tego ustawowego uprawnienia.Przed dokonaniem zwrotu proszę o kontakt  pod nr tel. 605888612  lub adresem mailowym  TOGO.ZUT@interia.plPrzykładowe oświadczenie:


                                     OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY/REKLAMACJI  


 Dane kupującego: Imię i nazwisko: ...............................................................................................................

 Adres: ..............................................................................................................................            .............................................................................................................................. 

Nr telefonu: ....................................................... 

W związku z zakupem: nazwa towaru: .................................................................................................................. oświadczam, że odstępuję od umowy (FV  lub paragon o nr ......................................., nr zamówienia .......................................)  

Informacja dotyczaca uzytkownikow ALLEGRO: nick.................... nr. aukcji.................... 

zawartej z firmą:  

ZUT ”TOGO” Tomasz Obuchowicz  ul. Szarych Szeregów 56 78-400 Szczecinek,

 Jako przyczynę odstąpienia od umowy podaję: .........................................................................................................................................................................................

 Jako przyczyny reklamacji podaj (dokładny opis)..................................................................................................................................................................................................................................................................................... 

 Proszę dokonać zwrotu kwoty ( zgodnie z przepisami z dn.30 maja 2014r. o prawach konsumenta) na nr konta .............................................................................................................................................           .......................................................                               ...........................................      

    miejscowość data                                                                         podpis    


Proszę wypełnić wszystkie pola czytelnie.

O sprzedającym
SPEC-TOGO
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

554

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 605****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym


 TEL.605888612 

TOGOHAKI@INTERIA.PL

sklep@spec-togo.pl

Firma  ZUT TOGO powstała w 1999r., działam  na rynku jako producent haków wędzarniczych i urządzeń do przemysłu spożywczo-cukierniczego.   Swój rozwój zawdzięczam ukierunkowaniu na klienta, na jego potrzeby, wysokiej jakości produkty, stale poszerzam asortyment.   Realizuję również indywidualne zamówienia na potrzeby klienta.

sklep@spec-togo.pl 

Pozostałe informacje

Za wysyłkę płacisz tylko raz kupując na moich aukcjach 

TEL.605888612

TOGOHAKI@INTERIA.PL

sklep@spec-togo.pl

Zapraszam na pozostałe aukcje 

DOSTĘPNE SIATKI TERMOMETRY INNE HAKI I HACZYKI MASARSKIE DO WĘDZENIA WĘDLIN I RYB  

Cena przesyłki niezależna od zamówionej ilości 

SZCZECINEK 

Wyświetlenia:19
Numer oferty:7182526793
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry