Hak holowniczy - Audi A3 od 1996 (6482878264)

8 dni do końca
cena kup teraz
239,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 29,00 zł
  • lokalizacja: Zabrze
  • stan: nowy
  • producent: Altar

Zapraszamy na nasze aukcje

Oferujemy Państwu hak do samochodu:
Audi A3
rok produkcji od 09.1996 do 12.2002

Hak z odkręcaną kulą, jest objęty 2-letnią gwarancją. Jest malowany farbą zewnętrzną, co stanowi doskonałe zabepieczenie przed korozją. Jest wykonany z niezwykłą starannością i dokładnością, co zapewnia posiadana przez naszą firmę norma jakości ISO.

Hak posiada europejski atest e20, można go zarejestrować na terenie całej Unii Europejskiej.

Do zestawu dołączamy oprócz instrukcji montażu wiązki elektrycznej, również dokładną instrukcję montażu samego haka - co jest bardzo istotne w przypadku samodzielnego montażu. Ponadto, w razie jakichkolwiek wątpliwości, udzielamy porad telefonicznych lub mail'owych.


Przed zakupem prosimy sprawdzić ilość negatywnych komentarzy - nasza firma nie ma takowych na koncie - co świadczy o jakości świadczonych usług i uczciwości.

Duży uciąg zaczepu - 1500 kg
nacisk na kulę - 75

Najważniejsza jest jakość i bezpieczeństwo!

Oferujemy Państwu kompletny zestaw, w którym oprócz haka, gwarancji, atestu i instrukcji montażu, znajduje się również osprzęt umożliwiający montaż (śruby, tuleje, instalacja elektryczna).


Wszelkie pytania proszę kierować pod:
numer telefonu 502 095 706
lub adres mail'owy:
altar@altar-hak.pl


Gorąco polecamy!!!

Formy płatności: pobranie lub przedpłata na konto. Przesyłka dochodzi na ogół w ciągu 2 - 3 dni, rzadko trwa to dłużej. Koszt przesyłki dotyczy jednej sztuki.

Zdjęcia są realistyczne, przedstawiają rzeczywisty wygląd zaczepu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 25,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 29,00 zł
kolejna sztuka: 29,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

PROCEDURA REKLAMACYJNA Jeżeli zakupiony towar zawiera wady, należy wykonać zgłoszenie reklamacyjne. Zgłoszenie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail. Paczkę należy odesłać na adres siedziby firmy. Sprzedający nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem, koszt przesyłki poniesionej przez klienta zostanie zwrócony w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Reklamacja rozpatrywana jest przez sprzedawcę nie później niż w terminie 14 dni roboczych od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli podane w zgłoszeniu reklamacyjnym dane lub informacje wymagają uzupełnienia przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o ich uzupełnienie we wskazanym zakresie. O rozstrzygnięciu reklamacji Sprzedawca informuje klienta telefonicznie lub drogą elektroniczną na adres e-mail podany przez klienta. MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed stałym polubownym sądem konsumenckim