Hairmax Laserband opaska laserowa wypadanie włosów (6483632740)

zakończona
3 690,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka24
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
 • Allegro Paczkomaty InPost
Zakupy powyżej 0 zł
 • lokalizacja: Ostrowy nad Okszą
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
Najszybsza terapia laserowa

Opis produktu

HairMax LaserBand

NAJSZYBSZA NA ŚWIECIE TERAPIA LASEROWA WYPADANIA WŁOSÓW

Nowa, ulepszona opaska LaserBand Hairmax do stosowania bez użycia rąk obejmuje skórę głowy odżywczym światłem lasera, aby dodać energii i ożywić mieszki włosowe, co stymuluje WZROST NOWYCH WŁOSÓW .

Zabieg trwa krócej niż 90 SEKUND – w tym czasie można go przeprowadzić na całej skórze głowy lub z łatwością skupić się na obszarach problematycznych począwszy od linii włosów na czole po tył głowy, w czasie krótszym niż 30 sekund na dany obszar.

Unikalny projekt obejmuje opatentowany mechanizm ząbków rozdzielających włosy, który można znaleźć wyłącznie w urządzeniach HairMax – te właśnie ząbki rozdzielają włosy w trakcie zabiegu, tak aby maksymalna dawka światła lasera dotarła bezpośrednio do mieszków włosowych w celu uzyskania optymalnych wyników. Teraz można cieszyć się wzrostem nowych włosów, większą gęstością, a także zdrowszymi, grubszymi i atrakcyjniejszymi włosami dzięki NOWEJ opasce LaserBand HairMax.

Przeznaczeniem LaserComb HairMax jest leczenie łysienia androgenowego i promowanie wzrostu włosów u mężczyzn, których w Klasyfikacji Norwood-Hamilton określono jako typ od IIa do V, a także u kobiet, u których według skali łysienia Ludwig (Savin) stwierdzono stopień łysienia włosów I-4, II-1, II-2, lub występuje u nich łysienie okolicy czołowej z fototypem skóry od I do IV w klasyfikacji Fitzpatricka.

NAUKA DLA WZROSTU WŁOSÓW

Urządzenie LaserComb HairMax zapewnia dotarcie delikatnego i odżywczego światła lasera do mieszków włosowych, co stymuluje uwalnianie energii i tworzy zdrowsze warunki dla wzrostu włosów. Takie pobudzenie energią lasera stymuluje wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej za pomocą zwiększonej produkcji ATP, wzmaga przepływ krwi do mieszków, zwiększa wprowadzaną ilość tlenu i substancji odżywczych, aktywizuje ochronę za pomocą oksydantów, a także przyśpiesza usuwanie takich niekorzystnych substancji jak DHT. Terapia światłem lasera HairMax wspiera przywrócenie naturalnego cyklu wzrostu włosów, co powoduje wzrost nowych włosów, które są gęstsze, grubsze i pełne życia

PONAD DWIE DEKADY BADAŃ I ROZWOJU
TECHNOLOGIA FOTOTERAPII LASEROWEJ DLA WZROSTU WŁOSÓW

Korzyści:

 • Stymuluje wzrost włosów
 • Leczy wypadanie włosów
 • Zwiększa gęstość i grubość
 • Ożywia zniszczone włosy
 • Odwraca proces miniaturyzacji włosów
 • Brak niekorzystnych skutków ubocznych
 • Leczenie bez środków farmakologicznych
 • Zatwierdzone przez FDA* dla mężczyzn i kobiet
 • Najważniejsze cechy HairMax LaserBand:

 • 82 profesjonalne mocne lasery do celów medycznych
 • Czas zabiegu krótszy niż 90 sekund
 • Zaokrąglony projekt opaski zapewnia jednakową i równą dystrybucję światła lasera
 • Opatentowane ząbki skutecznie rozdzielają włosy, co zapewnia dotarcie maksymalnej dawki leczniczego światła do skóry głowy
 • Bezprzewodowe i lekkie urządzenie zapewniające wygodę oraz swobodę ruchów
 • Akumulatorek z możliwością ładowania

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.hairmax.net.pl gdzie również można dokonać zakupu naszych produktów.

Płatność

 • PRZELEW - udostępniamy możliwość wpłaty należności bezpośrednio na nasze konto:
 • 80 1090 1795 0000 0001 1367 0349
 • (w tytule przelewu proszę podać login (nick) z allegro)
 • POBRANIE - możliwość zapłacenia za zakupione przedmioty przy odbiorze
 • PAYU - możliwość zapłącenia należnej kwoty od razu po złożeniu zamówienia za pośrednictwem przelewów automatycznych

Przesyłka

DARMOWA WYSYŁKA !!!
Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej w przeciągu 24 godzin od chwili zakupu - "Paczka 24"

Kontakt

VASARI

telefon: +48 502 041 476

email: info@hairmax.net.pl

www.hairmax.net.pl

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u vasari-hairmax za co najmniej 0 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Paczka24
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Postępowanie reklamacyjne.1. Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Kupującemu towar wolny od wad. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność na zasadzie rękojmi za wady produktu. W razie stwierdzenia wad reklamacje należy składać Sprzedawcy na E-mail Sprzedawcy z zastrzeżeniem pkt 4.2 i 4.3 niniejszego Regulaminu. 2. Reklamacje dotyczące uszkodzenia lub utraty przesyłki w toku transportu kurierem lub Pocztą Polską mogą zostać złożone Sprzedawcy, bądź kierowane bezpośrednio do firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. 3. W przypadku wad towaru Klient powinien dostarczyć wadliwy towar przesyłką kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Sprzedawcy wraz z opisem wady i zgłaszanego żądania. Do reklamacji należy załączyć potwierdzenie zawarcia Umowy na towar, np. paragon fiskalny, fakturę VAT bądź inne wydane przez Sprzedawcę potwierdzenie sprzedaży. Niedołączenie potwierdzenia zawarcia Umowy nie ma wpływu na skuteczność reklamacji złożonej przez Klienta, który jest konsumentem. 4. Kupujący może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę Kupujący może także złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna. 5. Wysyłany w ramach reklamacji towar powinien być kompletny, chyba że jego część uległa zniszczeniu wskutek wady tkwiącej w towarze. 6. Reklamacje będą rozpoznawane niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania przez Sprzedawcę. Klient wyraża zgodę na otrzymywanie odpowiedzi Sprzedawcy na reklamacje, w tym ustosunkowania się przez Sprzedawcę do żądań i oświadczeń Klienta złożonych w ramach rękojmi za wady, drogą elektroniczną na adres e-mail podany przy rejestracji konta zakupowego na Stronie Internetowej lub adres e-mail wskazany przez Klienta przy składaniu zamówienia. 7. Sprzedawca nie udziela własnej gwarancji jakości ani nie świadczy usług posprzedażnych. Towar może być objęty gwarancją udzielaną przez producenta. Warunki gwarancji producenta, jeżeli została udzielona, określa dokumentacja załączona przez producenta do towaru, np. treść karty gwarancyjnej. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta, Sprzedawca poinformuje Klienta o istnieniu i treści gwarancji przed złożeniem zamówienia. 8. W stosunku do Klienta nie będącego konsumentem w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru ogranicza się do okresu roku od wydania towaru przewoźnikowi i do wysokości zapłaconej przez Klienta ceny za towar.

pozostałe informacje

Jesteśmy jedynym licencjonowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy Lexington International LLC, produkującej grzebienie laserowe HairMax LaserComb. Zakupione produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.