Haft - Zestaw z muliną - Dziki rozmaryn (6931101623)

zakończona
127,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 6,90 zł
 • Paczka48 7,90 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,90 zł
Zakupy od 190 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Goleszów, Polska
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.2 [kg]

Przedmiotem aukcji jest Haft - Zestaw z muliną - Dziki rozmaryn

Informacje o produkcie

Zestaw do haftu zawiera: kanwę czystą typu Aida (100% bawełna) o gęstości 54 oczek/10 cm (14ct), mulinę firmy DMC, igłę oraz czarno-biały wzór graficzny. Rozmiar w cm : 36,5 x 23, Ilość kolorów : 30

Kontakt

 • tel. (+48 33) 664 084 585

 • zamowienia@coricamo.­pl

Metody płatności • Płatność przez PayU

  Wpłata pieniędzy za pośrednictwem
  PayU

Dostawa

 • Poczta polska

  Paczka pocztowa - 7,90 zł
  Paczka pocztowa pobraniowa - 7,90 zł

 • Przesyłka kurierska

  Przesyłka kurierska - 10,90 zł
  Przesyłka kurierska pobraniowa - 12,90 zł

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Coricamo za co najmniej 190 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 10,90 zł
kolejna sztuka: 10,90 zł
maksymalnie w paczce: 15
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 6,90 zł
kolejna sztuka: 6,90 zł
maksymalnie w paczce: 15
Paczka48 7,90 zł
kolejna sztuka: 7,90 zł
maksymalnie w paczce: 15
Niemcy 32,00 zł
kolejna sztuka: 32,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Wielka Brytania 43,00 zł
kolejna sztuka: 43,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Czechy 32,00 zł
kolejna sztuka: 32,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Irlandia 89,00 zł
kolejna sztuka: 89,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Słowacja 32,00 zł
kolejna sztuka: 32,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Szwecja 59,00 zł
kolejna sztuka: 59,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Holandia 37,00 zł
kolejna sztuka: 37,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Litwa 45,00 zł
kolejna sztuka: 45,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Włochy 53,00 zł
kolejna sztuka: 53,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Francja 54,00 zł
kolejna sztuka: 54,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Belgia 35,00 zł
kolejna sztuka: 35,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Dania 36,00 zł
kolejna sztuka: 36,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Hiszpania 61,00 zł
kolejna sztuka: 61,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Austria 32,00 zł
kolejna sztuka: 32,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 9,90 zł
kolejna sztuka: 9,90 zł
maksymalnie w paczce: 15
Przesyłka kurierska pobraniowa 12,90 zł
kolejna sztuka: 12,90 zł
maksymalnie w paczce: 15
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,90 zł
kolejna sztuka: 8,90 zł
maksymalnie w paczce: 15
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

MEGAT Dariusz Branny
ul. Grabowa 3
43-440 Goleszów
NIP: 548-128-10-95
REGON: 070741874

Nasz sklep nie jest tylko jednym z wielu sklepów internetowych, jest jednym z tych miejsc, w którym doświadczamy kreatywnego świata, przestrzeni twórczego i wyjątkowego rękodzieła. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni do realizacji twórczej pasji w zakresie haftów, diamond painting'u, biżuterii ręcznie robionej oraz różnych form rękodzieła kolekcjonerskiego. Towarzyszymy, inspirujemy, wspieramy wszystkich tych, którzy pragną realizować swoją pasję.Znajdziecie tu Państwo specjalnie dopasowane zestawy, które pomogą tworzyć wyjątkowe prezenty, bądź staną się dla kogoś wspaniałą kreatywną i niezapomnianą przygodą, początkiem fascynującego i oryginalnego działania.Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawy prezentowe, zestawy do diamond painting'u, wzory do haftów, ale także gotowe prace. Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego, czegoś, co odmieni wnętrza Waszych domów, firm, przestrzeni publicznych, jesteście w najlepszym miejscu.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 07:00 - 14:30
 • sobota - niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
MEGAT Dariusz Branny
ul. Grabowa 3
43-440 Goleszów
PL
Dodatkowe informacje

Odstąpienie od Umowy

1. Konsument może bez podawania przyczyny odstąpić w terminie 14 dni od Umowy, w tym od Umowy Sprzedaży, z zastrzeżeniem norm wskazanych w treści pouczenia o odstąpieniu od Umowy, stanowiącego załącznik do Regulaminu, zamieszczony w obszarze strony internetowej Sklepu i dostępny poniżej.

2. Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Konsumentowi m. in. w odniesieniu do Umowy:

a. jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od Umowy,

b. Sprzedaży Produktów, które po Dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami,

c. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od Umowy. 

3. Konsument może odstąpić od Umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do Regulaminu, zamieszczony w obszarze strony internetowej Sklepu i dostępny na www.coricamo.pl/formularz-zwrotu

4. W przypadku otrzymania drogą elektroniczną oświadczenia o odstąpieniu przez Konsumenta od Umowy, Sprzedawca niezwłocznie prześle Klientowi potwierdzenie jego otrzymania.

5. Niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Konsument odstąpił od Umowy, ma on obowiązek zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Niniejszy przepis nie znajduje zastosowania w przypadku, gdy Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt.

6. Sprzedawca zobowiązuje się do odebrania Produktu na swój koszt, gdy ze względu na jego charakter nie można odesłać Produktu w zwykły sposób pocztą, a jednocześnie Produkt został Dostarczony Konsumentowi do miejsca, w którym zamieszkiwał w chwili zawarcia Umowy Sprzedaży.  

7. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

8. W przypadku odstąpienia od Umowy, uważa się ją za niezawartą. Jeżeli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

9. Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 

10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. 


FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)Imię i Nazwisko lub nazwa konsumenta:

…...................................................................................

Adres konsumenta:

…...................................................................................

…...................................................................................

…...................................................................................

Telefon: …....................................................................

E-mail: …......................................................................


Adres do zwrotów:

MEGAT

Dariusz Branny

ul. Grabowa 3

43-440 GoleszówOświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) z zachowaniem 14-dniowego terminu, odstępuję od umowy zawartej na odległość dnia: …......................

na podstawie paragonu / faktury nr …................................ 

następujących towarów / usług:

…............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Proszę dokonać zwrotu zapłaconej ceny towaru: 

na numer rachunku bankowego: 


................................................................................................................................................................ 

w inny sposób: …..............................................................................................................................................................................

Podpis konsumenta 

(tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)


Miejscowość i data …..............................................