Gumowa osłona przeciwsłoneczna M67 + filtr sky (6911004319)

zakończona
11,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
  • List polecony priorytetowy 7,00 zł
  • lokalizacja: małopolska, Polska

Klasyczna:

Gumowa, składana osłona przeciwsłoneczna
plu­s filtr skylight FILTEK 1A

Mocowane na gwincie filtra M67

Używana, w dobrym stanie; filtr ma sporo śladów nierozważnego czyszczenia ale nadaje się do użycia .wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje
W przypadku zakupu kilku przedmiotów z moich aukcji koszt wysyłki zależy jedynie od łącznej wagi i wymiaru przesyłki w/g kategorii cennika Poczty Polskiej.
Działające wadliwie od 16.05.2013 formularze dostawy Allegro są nieprzewidywalne i mogą uniemożliwić poprawną wpłatę łączną za zakupy z kilku aukcji.
W razie problemów proszę o kontakt.

pozostałe informacje

Aby bardzo nie przynudzać ujmę rzecz w skrócie: Na Allegro grasuję już lat kilkanaście, kolekcjonuję rzeczy różne, przeważnie jednak związane z techniką. Kiedy sprzedaję staram się opisać najdokładniej cechy przedmiotu, z reguły umieszczam zdjęcie i oczywiście odpowiadam na pytania dotyczące przedmiotu a zwłaszcza jego właściwości i przeznaczenia, co jest o tyle ważne, że po zakupie prośby o zwrot z tytułu uszkodzenia w wyniku nieznajomości w/w lub nieprzydatności nie mają szans powodzenia. Nie wycofuję wystawionych aukcji i nie sprzedaję poza Allegro oraz nie odpowiadam na maile na ten temat. Nie realizuję także na ogół próśb o wycofanie ofert zgłoszonych w ciągu ostatnich 24 godzin przed zakończeniem aukcji. Po zakończeniu aukcji oczekuję głównie na wpłatę - oczekuję do dni 4-ech, po czym wysyłam przypomnienie przez Allegro. W przypadku braku wpłaty lub "twardego dowodu" jej dokonania lub w ostateczności bardzo dobrego usprawiedliwienia w ciągu kolejnych 3 dni, sprawę transakcji uważam za zamkniętą, przedmiot wystawiam ponownie oraz występuję o zwrot prowizji a niedoszły kupujący spodziewać się może konsekwencji. Czas wysyłki może być proporcjonalny do czasu oczekiwania na wpłatę, jednak przeważnie dnia następnego po otrzymaniu wpłaty wysyłam przedmiot, z reguły opakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie przedmiotu w sposób widoczny dopiero po otwarciu paczki. Ewentualne reklamacje rozpatruję rzetelnie, zgodnie z obowiązującym prawem. Uszkodzenia wynikłe z potraktowania przedmiotu niezgodnie z przeznaczeniem lub jego właściwościami nie są objęte rękojmią. Nie wysyłam przesyłek "za pobraniem"! Z natury jestem zgodnym człowiekiem więc jestem przekonany, iż ewentualne problemy zawsze uda się rozwiązać korzystnie dla obu stron:) Uprzedzam jedynie, że mam uczulenie na brak kultury w stosunkach międzyludzkich oraz krętactwo wszelkiej maści, na które również mogę zareagować negatywnie. Informuję również, iż treść powyższa powstała w oparciu o regulamin i procedury wyznaczone przez serwis Allegro - w przypadku gdyby powstała interpretacja któregokolwiek zapisu wskazująca na niezgodność z regulaminem Allegro to interpretację taką należy odrzucić. Jacot