GUMKA PASEK DO OKULARÓW DLA DZIECI róż SPINTEEN 18 (6542476136)

zakończona
19,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 4,20 zł
 • List polecony priorytetowy 5,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy powyżej 250 zł
 • lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.15 [kg]

Gumki do okularów GUMKA PASEK DO OKULARÓW DLA DZIECI róż SPINTEEN 18 cm, szerokość 1 cm

witaj!

Mamy do zaoferowania gumki/paski do okularów dla dzieci

Gdy Twoje dziecko rozpoczyna przygodę z noszeniem okularów, szybko zauważasz, że często zsuwają się mu z nosa. Źle umieszczone słabo korygują wzrok oraz wpływają na złą postawę, gdyż dziecko wykrzywia głowę do spadających okularów. Skąd to wiemy? Bo przechodziliśmy to samo!!!

Długo szukaliśmy idealnych pasków dla naszego dziecka. Testowaliśmy różne dostępne na rynku rozwiązania. Jednak ani my, ani nasza latorośl nie była zadowolona. Jedne ściągały okulary na oczodoły, inne zaciągały włosy. Nasze dziecko nie chciało żadnych gumek nosić!!

Teraz gumka do okularów stała się modnym i niezbędnym gadżetem.

Po kilkunastu próbach dopasowania dostępnych pasków, postanowiliśmy zrobić własne, elastyczne, delikatne, a jednocześnie idealnie utrzymujące na miejscu okulary. Dzisiaj noszenie okularów nie jest już powodem zmartwień. Nasz 4 latek sam zakłada okulary z gumką. Dlatego dzielimy się naszym doświadczeniem i wprowadzamy nasze uniwersalne rozwiązanie na rynek.Dziecko w ferworze zabawy potrafi zgubić okulary. Żeby tego uniknąć, sięgnij po pasek SPINTEEN. Lekki i elastyczny jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego dziecka! Kolorowe i przyciągające wzory, sprawiają, że pasek zachęca do noszenia a także staje się nowoczesnym i atrakcyjnym gadżetem.

Specyfikacja

 • Gumka/pasek do okularów róż serduszka SPINTEEN - długość zewnętrzna 16 cm,szerokość 1 cm - elastyczna gumka zakończona wysokiej klasy opływowym nitem
 • Gumka/pasek do okularów róż serduszka SPINTEEN - długość zewnętrzna 18 cm, szerokość 1 cm - elastyczna gumka zakończona wysokiej klasy opływowym nitem
 • Gumka/pasek do okularów kwiatki SPINTEEN - długość zewnętrzna 16 cm, szerokość 1 cm - elastyczna gumka zakończona wysokiej klasy opływowym nitem
 • Gumka/pasek do okularów kwiatki SPINTEEN - długość zewnętrzna 18 cm, szerokość 1 cm - elastyczna gumka zakończona wysokiej klasy opływowym nitem
 • Nowe wzory w trakcie tworzenia

Tel: +48 608 354 481+48 608 354 481

Infolina czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00

Email: bok.kontekst@gmail.com

zobacz więcej

Przelew Bankowy
Należy dokonać przelewu na Idea Bank:
27 1950 0001 2006 5673 6599 0002

Płatność gotówką
dodatkowa opłata: 00 zł

Płatność kartą płatniczą
Możliwość dokonania przelewu kartami:
Visa oraz MasterCard

zobacz więcej

Poczta Polska
List polecony piorytet 5,50 zł

List ekonomiczny 4,20 zł
InPost
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
Allegro Kurier InPost za pobraniem 15,68 zł

Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
PayU

zobacz więcej

Dlaczego my?

Stworzyliśmy gumki w trosce o nasze dziecko. Teraz proponujemy sprawdzone produkty innym dzieciom, którym okulary spadają z nosków. Teraz noszenie okularów będzie bezpieczne, skuteczne a gumka stanie się nowym i atrakcyjnym gadżetem.

Z GUMKĄ SPINTEEN OKULARY DOBRZE LEŻĄ

Gumka SPINTEEN pomaga w stabilnym noszeniu okularów, przez co wada wzroku jest skutecznie korygowana, a dzieci nie wykrzywiają postawy w celu ustawienia się do okularów.

GUMKI SPINTEEN - GADŻETEM

Kolorowe wzorki i atrakcyjny wygląd sprawi, że dzieci chętniej będą nosić okulary z gumkami SPINTEEN.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Amimi87 za co najmniej 250 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Idea Bank S.A. 27 1950 0001 2006 5673 6599 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
List polecony priorytetowy 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
List polecony ekonomiczny 4,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Kontekst Agnieszka Micor ul Lipowa 2 21-560 Międzyrzec Podlaski NIP: 5372409478 REGON: 061671416 Firmą zajmuje się mama, odpowiadająca na potrzeby własnego dziecka. Owocem tego są SPINTEEN – najbardziej atrakcyjne paski do okularów dla dzieci. „Długo szukaliśmy idealnych pasków dla naszego dziecka. Testowaliśmy różne dostępne na rynku rozwiązania. Jednak ani my, ani nasza latorośl nie była zadowolona. Jedne ściągały okulary na oczodoły, inne zaciągały włosy. Nasze dziecko nie chciało żadnych gumek nosić!! Po kilkunastu próbach dopasowania dostępnych pasków, postanowiliśmy zrobić własne, elastyczne, delikatne, a jednocześnie idealnie utrzymujące na miejscu okulary. Dzisiaj noszenie okulary nie jest już powodem zmartwień. Nasz 4 latek sam zakłada okulary z lunetkami. Dlatego dzielimy się naszym doświadczeniem i wprowadzamy nasze uniwersalne rozwiązanie na rynek. Nie jesteśmy płatnikiem VAT. W razie potrzeby wystawiamy fakturę z VATem zwolnionym.

kontakt

 • +48 608 354 481
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9.00 - 15.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Kontekst Agnieszka Micor
ul. Liipowa 2
21-560 Międzyrzec Podlaski
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, tak samo rzecz się ma do zwrotu środków przez Sprzedającego. Sprzedający ma prawo wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem bok.kontekst@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres: Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem bok.kontekst@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres: KONTEKST AGNIESZKA MICOR ul. LIPOWA 2 21-560 Międzyrzec Podlaski Poprawnie złożona reklamacja powinna posiadać: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności i powody uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Oświadczam iż zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.