GT1199 DSW 100 OKRĄGŁY STÓŁ INSPIROWANY DREWNIANY (6542567278)

zakończona
799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 50,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 55,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • kolor mebla: dąb naturalny
 • kształt blatu: okrągły
 • szerokość mebla: 100.00 [cm]
 • wysokość mebla: 73.50 [cm]
 • głębokość mebla: 100.00 [cm]
 • styl: skandynawski
INFOLINIA: +48 602 342 132
E-MAIL: HOME.DECOR.WAW@GMAIL­.COM
NAPISZ DO NAS
home.decor.waw@gmail­.com

KONTAKT

PŁATNOŚCI

Obsługujemy płatności PAYU -

wszystkie przelewy docierają do nas w

ciągu 10 minut

A

A

Na życzenie klientów przesyłki wysyłamy za pobraniem kurierskim

A

A

Jeśli preferują Państwo klasyczną

płatność prosimy wykonać przelew na

poniższe konto:

A

48 2490 0005 0000 4500 9345 2321

A

Stolik GT1199

Przedmiotem sprzedaży jest okrągły stół inspirowany projektem De la Espada.

Wykonany jest on z drewna dębowego, którego naturalna. struktura będzie idealnie współgrać z wystrojem wnętrza Państwa salonu, jadalni, kuchni jak również w restauracji czy hotelu

JEDYNY na ALLEGRO!

INFORMACJE

Do każdego towaru zakupionego na

naszych aukcjach wystawiamy paragon,

który znajduję się pod listem przewozowym

z napisem "PARAGON".

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę

VAT, która może być wysyłana drogą

elektroniczną na adres mailowy podany na

ALLEGRO.

WYSYŁKA

Wszystkie przesyłki wysyłamy za

pośrednictwem firmy kurierskiej DPD w

ciągu 24-48 godzin od momentu

wpłynięcia pieniędzy, bądź

potwierdzenia opcji za pobraniem

A

ZWROTY

Zwrot lub wymiana możliwa jest w ciągu 14

dni kalendarzowych od dnia dostarczenia

zamówionego towaru bez podawania

przyczyny.

DSW EAMES DSR

Towar zwracany lub wysłany na wymianę

musi być w stanie nienaruszonym i nie nosić śladów użytkowania.

Do przesyłki proszę dołączyć formularz

odstąpienia od umowy zawartej na

odległość.

REKLAMACJE

Reklamacje związane z uszkodzeniem

towaru lub brakiem ilościowym w przesyłce

rozpatrywane po przesłaniu protokołu

spisanego z kurierem w dniu dostawy towaru.

Reklamacje związane z użytkowaniem

towaru należy zgłaszać drogą elektroniczną,

przesyłając e-mailem wypełniony formularz

reklamacyjny na adres mailowy:

home.decor.waw@gmail­.com

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Alior Bank S.A. 48 2490 0005 0000 4500 9345 2321
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 55,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
HOME DECOR Agnieszka Siemińska-Dąbrowska
Białołęcka 233a
03-253 Warszawa
Polska
 
1.1 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Przedsiębiorcy lub na adres mailowy: home.decor.waw@gmail.com. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu otrzymania przez Konsumenta towaru. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy. Informujemy, że nie odbieramy przesyłek za pobraniem. 1.2 Termin 14-dniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy kupna- sprzedaży, liczy się od dnia doręczenia towaru przez kuriera. 1.3 Zwrot towaru powinien nastąpić bezzwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. 1.4 W miarę możliwości prosimy o załączenie do przesyłki dowodu zakupu (paragon) i karty gwarancyjnej. 1.5 Klient dostarcza towar na swój koszt, na adres firmy: HOME DECOR, Białołęcka 233a, 03-253 Warszawa 1.6 Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, oprócz kosztów związanych z odesłaniem towaru, na numer rachunku bankowego, który został podany przez klienta. 1.7 Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy, zwykły sposób dostawy dostępny na aukcji, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 1.8 W przypadku, gdy towar został zakupiony na fakturę VAT, do klienta zostanie wysłana korekta faktury VAT. 1.9 Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami. 1.10 Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm. art. 12 ust. 1 pkt 9).

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem przedsiębiorstwa lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy lub na adres mailowy: home.decor.waw@gmail.com. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

pozostałe informacje

Kodeks dobrych praktyk: Każdy towar jest przez nas starannie pakowany i zabezpieczany na czas wysyłki. W chwili odbioru towaru prosimy sprawdzić stan i zawartość przesyłki- nawet jeśli nie nosi ona zewnętrznych oznak uszkodzenia. W przypadku stwierdzenia naruszenia lub zniszczenia przesyłki prosimy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Protokół prosimy spisać w chwili doręczenia przesyłki przez kuriera. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. Zdjęcia umieszczone na naszych aukcjach są poglądowe. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Zdjęcia umieszczone na naszych aukcjach są naszą własnością i zakazujemy ich kopiowania.