GSK DIAMENT BRYLANT 2,90 mm G-H/SI id27123 (6541965362)

zakończona
468,49 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 60,00 zł
  • lokalizacja: Montreal
Witaj na mojej aukcji
Gemstones-ZBM
Najpiękniejsze kamienie szlachetne!
100% satysfakcji!
Nie sprzedajemy podróbek!

Dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji? Dajemy Ci

Gwarancję Autentyczności Kamienia!


Przedmiotem tej aukcji jest DIAMENT - król kamieni szlachetnych!

Dla większości ludzi jest to najpiękniejszy kamień szlachetny – od najdawniejszych czasów zdumiewał swoimi właściwościami i urodą. Z uwagi na niezwykłą twardość – diament znajduje się na samym szczycie skali Mohsa – Grecy nadali temu minerałowi nazwę "adamas", co znaczy „niepokonany”.

Diament jest nie tylko niezwykle trwały i twardy, ale też niezwykle piękny. To, co stanowi o urodzie diamentu – to jego słynny „ogień” i „skry”. Jakość tzw. diamentowego połysku kamienia ( cecha, która najpełniej prezentuje właśnie diamenty ) zależy od ilości światła odbitego od jego powierzchni ( ok. 17% ) i od wewnętrznej strony fasetek ( ok. 80% ). Szlif brylantowy (dla okrągłych diamentów), został doprowadzony do perfekcji, tak aby maksymalnie uwydatniać naturalne piękno kamienia. Taki diament okrągły, z pefekcyjnym szlifem brylantowym, jako jedyny ma prawo nosić nazwę "brylantu", która jest ukoronowaniem piękna tego kamienia.

Niestety, żądza posiadania tego kamienia, wraz z rozwojem technologii, pozwoliła na wyprodukowanie syntetycznego kamienia, który dla laika jest nie do odróżnienia, od naturalnego kamienia. Obecnie na świecie działa wiele fabryk, które na skalę masową "produkują" kamienie, które później trafiają na rynek udając swoich "naturalnych" przodków. Taki syntetyczny kamień, swoimi właściwościami i wyglądem nigdy nie dorówna, prawdziwemu naturalnemu diamentowi - stąd też cena diamentów naturalnych, na wolnym rynku systematycznie rośnie, gdyż zapasy tego minerału systematycznie się kurczą.

Gemmologiczny opis oferowanego kamienia

Nazwa kamienia Diament okrągły G-H/SI
Klucz koloru G-H
Odcień
Ton
Nasycenie
Kształt Okrągły
Szlif Brylantowy
Waga 0.100 CTS
Wymiar (DxSxW) 2.90x2.90 MM
Pochodzenie Nieznany
Czystość SI2-SI1
Przetwarzanie (N) Brak
Magazyn

Israel

Pamiętaj - my nie sprzedajemy syntetyków, każdy kamień jest w 100% naturalny - tak jak stworzył go czas przez setki tysięcy lat. Jeśli kamień był poddany zabiegom uwydatniającym jego walory (dopuszczalnym w jubilerstwie), to taka informacja zawsze jest w gemmologicznym opisie tego kamienia.

Kupując na naszych aukcjach, oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem naszego sklepu.

© PanelReklamowy

Kontakt

Jeśli masz pytania, lub wątpliwości, napisz maila, lub zadzwoń:

lukaszmiller@gemston­eskiosk.com

tel: 537 116 727

Płatności

Drogi kliencie!

Dla Twojego bezpieczeństwa, płatności przyjmujemy tylko przez system PayU - nie ma możliwości wpłaty na rachunek bankowy.

[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCHNzUVK/6scGWMFc/1F­hcGp9il2w4rhBDpJZhWz­TQA/0QlYADZnuTslSgmi­+QU8xYJTyP4vEi7jXNjv­fYqbi4CgxY09h8Wn9vg=­=[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 60,00 zł
kolejna sztuka: 4,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje
Wszystkie kamienie mogą być wysłane bez dodatkowych kosztów jeśli są z tego samego magazynu.Sprawdź miejsce w opisach.Wysyłka paczek z różnych magazynów jest dodatkowo płatna.
Za pobraniem nie wysyłam!
Zamówienie będzie zrealizowane po wpłaceniu 100% kwoty wraz z kosztami przesyłki.
Każda przesyłka priorytetowa i kurierska jest w pełni ubezpieczona. Wszystkie koszty będzie podany w mailu po zakupie.
Czas doręczenia paczki wynosi 10-14 dni roboczych od chwili wysłania.