Grzejnik Podczerwieni Promiennik Tanie Ogrzewanie (6912152896)

zakończona
760,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: elektryczne
 • waga (z opakowaniem): 12.00 [kg]
 • kolor: biały
 • uszkodzony: nie
PANEL PODCZERWIENI 750 W - PRODUKT POLSKI

Przedmiotem aukcji jest bardzo estetycznie i niezwykle solidnie wykonany panel grzewczy podczerwieni (w kolorze białym). Materiałem z którego wykonany jest panel jest stal, dzięki czemu jest to urządzenie praktycznie niezniszczalne, a zarazem bardzo eleganckie i estetyczne do każdego zastosowania: domu, mieszkania lub biura. Panele grzewcze serii SunPower mają gładką, białą powierzchnię malowaną proszkowo, co zapewnia bardzo dobry współczynnik emisji ciepła i dzięki czemu komponują się idealnie z każdym rodzajem aranżacji wnętrza.

BARDZO WAŻNE: proszę zwrócić uwagę na wagę naszych produktów, która świadczy o ich wielkiej solidności wykonania. W przypadku naszych paneli nie oszczędzamy na materiałach, co przekłada się na ich trwałość, dzięki czemu będą one służyć Państwu przez kilkadziesiąt lat!!! mała waga wskazywałaby na zbyt delikatny produkt mogący szybko ulec odkształceniom pod wpływem temperatury i po prostu szybkiemu zniszczeniu.

Kolejną bardzo istotną kwestią jest grubość naszych paneli - grubość 3 cm także świadczy o ich solidności i stabilności, dzięki takiej grubości panel nie będzie ulegać odkształceniom, a dodatkowo przy takiej grubości we wnętrzu panela obok elementu grzewczego znajduje się także warstwa izolacyjna, dzięki której cała energia kierowana jest na przednia część urządzenia (tył pozostaje letni) i wzmacnia efektywność naszych paneli.

Wymiary: Materiał:

115 cm x 60 cm x 3 cm

stal
Klasa wodoszczelności: Ramka:
IP44 bezramowy
Kolor: Waga:
biały 11kg

Moc:
Miejsce montażu: 750W
ściana Zasilanie:
sufit 230V
Ogrzewana powierzchnia: Element grzewczy:

25 m.sześć. = 10 m.kw.

przy wysokości

pomieszczenia 2,5 m.

włókna grzewcze
CENA: 760,00 zł

BEZPIECZNE ZAKUPY

- na panel udzielamy 5 lat gwarancji

- towar do wysyłki jest bardzo starannie pakowany

WYSYŁKA W 48h

- oferowany towar znajduje się w magazynie

- towar dostępny jest "od ręki"

- wysyłamy natychmiast po zakupie

DANE FIRMY

GLOBAL
ul. Rusałki 13
42-700 Lubliniec
REGON: 240795189
NIP: 575-169-00-02

KONTO BANKOWE

92 1050 1155 1000 0023 2537 0985
Technologia

Rosnące koszty ogrzewanie skłaniają do poszukiwania tańszych i efektywniejszych sposobów ogrzewania pomieszczeń. Proszę zapoznać się z możliwościami jakie otwiera przed Państwem tanie, efektywne i zdrowe ogrzewanie podczerwienią. Energooszczędność i przyjazność środowisku. Energia elektryczna zamieniona w odpowiedni sposób na falową energię cieplną sprawia, że ogrzewanie elektryczne może być bardzo tanie!!!

panele grzewcze są urządzeniami, które emitują ciepło pod postacią fali podczerwonej, która rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu, dociera do przedmiotów, ścian, ściany zostają wysuszone, ciepło to eliminuje zatem wilgoć, pleśń i grzyba. Następnie wraca do pomieszczenia ogrzewając wtórnie powietrze od ogrzanych ścian i przedmiotów. Dzięki temu uzyskujemy efekt grzewczy przy mniejszym nakładzie energii niż w przypadku konwencjonalnych systemów grzewczych.

Przy odpowiednim doborze mocy (30 W / m.sześć.) panele przy całodobowym ogrzewaniu i utrzymywaniu temperatury na poziomie 22-23 st.C. zużywają prąd tylko przez 5 h na dobę.

Nabywając panel grzewczy podczerwieni przenosicie Państwo małe słońce do domu. Tak jak słońce ogrzewa swoimi promieniami ziemię poprzez emisję fal ciepła, tak też emitowane jest ciepło przez panele. Dociera ono bez ogrzewania powietrza bezpośrednio do ciała wywołując przyjemne uczucie kojącego ciepła.

 • bez konieczności wydzielania miejsca do składowania opalu, kosztów transportu oraz przeładunku
 • zbędność komina, jego konserwacji i okresowego czyszczenia
 • bez pomieszczenia na piec oraz kosztów jego konserwacji
 • działanie bez wzbijania kurzu i wywoływania cyrkulacji powietrza (ważne dla alergików)
 • długa żywotność (na poziomie 20-30 lat) bez konserwacji
 • bez strat ciepła, tak jak to ma miejsce podczas transportu ciepła rurami od pieca do kaloryferów
 • bez konieczności zakupu pieca i jego okresowej konserwacji, napraw i obsługi
 • bez kosztów konserwacji i napraw linii przesyłowych
 • bardzo prosty montaż, elegancja i funkcjonalność

Odczuwany komfort termiczny uzyskiwany jest przy niższych temperaturach niż w przypadku ogrzewania konwekcyjnego, już dzięki temu można uzyskać oszczędności kosztów na poziomie 10%. Z tym też związana jest kolejna korzyść: dzięki obniżce temperatury podnosi się wilgotność powietrza. Dzięki temu nie wysychają, szczególnie zimą, błony śluzowe i naturalna ochrona organizmu przed przeziębieniami może być ponownie aktywowana. Mały udział ciepła konwekcyjnego zapobiega wzbijaniu kurzu i innych cząstek, co szczególnie ważne jest dla osób uczulonych na kurz bądź alergików. Dzięki temu tworzony jest w pomieszczeniu korzystny mikroklimat.

Stary piec kaflowy - najlepsze porównanie

Żadne inne urządzenie nie ma tak dobrej reputacji jak "stary piec kaflowy". Coś musiało w tym być, coś co się czuło, ale nie umiało się tego opisać. Co stanowiło o przytulnym ciepłe pieca kaflowego:

chłodne, nieruchoma i dzięki temu wolne od kurzu powietrze oraz ciepłe ściany

W odpowiedni sposób umiejscowiony piec kaflowy stał zawsze przy wewnętrznej ścinanie w taki sposób, że mógł emitować ciepło w równym stopniu na wszystkie ściany. Silna emisja ciepła pieca ogrzewała strony wewnętrzne ścian, podnosząc temperaturę ich powierzchni pozostawiając jednak powietrze w pomieszczeniu chłodnym.

Badania naukowe dowodzą, że osoby w pomieszczeniu w którym temperatura powietrza wynosi 50 st. C, a ściany są chłodne marzną niesamowicie, podczas gdy przy temperaturze 10 st. C. ale ciepłych ścianach pocą się.

Fale ciepła emitowane przez panele grzewcze podczerwieni

Emitowane ciepło nagrzewa ściany, sufit, podłogę, przedmioty oraz ludzi znajdujących się w pomieszczeniu. Wszystko to gromadzi energię i oddaje ją ponownie do pomieszczenia.

Ciepło konwekcyjne

Ciepło unosi się w powietrzu zgodnie z zasadą krążenia powietrza w pomieszczeniu. W ten sposób przestrzeń wyższa jest bardziej nagrzana niż dolna. Powstaje uczucie niewygody spowodowane zimnymi stopami i gorącą głową. Przez cyrkulację wzbijany jest kurz co doprowadza do krążenia w powietrzu bakterii.

Zalety:

 • Energooszczędność

  U­zyskuje sie dzięki temu, że mur zostaje wysuszony i taki pozostaje. Dzięki temu obniża się przewodnictwo ciepła przez ściany, a tym samym mniejsze jest zapotrzebowanie na ciepło. Dodatkowo obniżenie temperatury o ok. 2 stopnie (bez spadku odczuwanego komfortu termicznego) oznacza: - mniejszą ilość transportowanego ciepła przez przestrzeń, dzięki mniejszej różnicy temperatur wewnątrz i na dworze; - zmniejszenie strat ciepła podczas wymiany powietrza (przez szparki, lufciki, fugi). Przy obniżce temperatury o 2 st. oszczędność energii wynosi ok. 10%.

 • Ekonomia

  Skutecznoś­ć wynosząca prawie 100% (ciepło jest konsumowane w miejscu jego wytworzenia), nie tworzy warstw powietrza (wznoszące powietrze ciepłe, opadające chłodne), dopasowana do indywidualnych potrzeb regulacja.

 • Ekologia

  Mała energochłonność dzięki bezpośredniej emisji ciepła, brak szkodliwych emisji, brak zużycia tlenu i wydzielania spalin.

 • Wellness

  Higieniczn­ość, brak przeszkadzającego ciągu powietrza, nie powoduje wzbijania kurzu, nie powoduje wysychania powietrza, wzmacnia system odporności, kojące przyjemne ciepło.Nasza wskazówka dla Państwa:


Problem pleśni i grzybów


Bardzo duża ilość mieszkań i domów w Polsce dotknięta jest problemem pleśni oraz grzybów na ścianach. Pleśń powstaje najczęściej przez wilgoć na zbyt chłodnych ścianach.


Wielu mieszkańców nie spostrzega tego problem, gdyż często dochodzi do rozwoju pleśni w zastawionych kątach ścian bądź za meblami. A pleśń jest bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia. Aby skutecznie jej zapobiegać należy zatem zadbać o równomierne ciepło w pomieszczeniu. Przede wszystkim nie można dopuścić do sytuacji wilgotnych i zimnych kątów. Największym problemem jest ogrzewanie konwekcyjne. Ogrzewa ono tylko powietrze, które gromadzi się pod sufitem a dopiero ochłodzone opada niżej i na poziomie podłogi wraca w procesie cyrkulacji do kaloryfera. Wadą tego jest to, że powietrze dopóki jest ciepłe znajduje się wysoko, gdzie jest bezużyteczne, na poziom podłogi spływa dopiero wtedy, kiedy ulegnie ochłodzeniu. Transportuje dodatkowo w procesie cyrkulacji kurz. Skutkuje to tym, że ściany znajdujące się naprzeciwko kaloryfera pozostają zimne i wilgotne. Stwarza to idealne warunki dla rozwoju pleśni.


Podsumowując, przy ogrzewaniu konwekcyjnym powietrze pozostaje ciepłe i suche, ściany natomiast chłodne i częściowo wilgotne.


Całkiem inaczej wygląda sytuacja w przypadku ogrzewania podczerwienią (falami ciepła). Powietrze nie zostaje ogrzane, natomiast ściany, osoby i przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. Dzięki zgromadzonemu w taki sposób ciepłu zapewniona jest równomierna temperatura w pomieszczeniu, a jednocześnie ciepłe i suche ścinany. Dla pleśni nie zostają stworzone przyjazne warunki do rozwoju. Wietrzenie nie doprowadza do wychłodzenia pomieszczenia, ściany pozostają długo ciepłe a dodatkowo oddają skumulowane ciepło do pomieszczenia.


Ogrzewanie podczerwienią oznacza: brak pleśni, mniej reumatyzmu, lepszy mikroklimat w pomieszczeniu, mniej bólów nadgarstków, mniej problemów z oddychaniem oraz niższe koszty ogrzewania.

Koszty ogrzewania

Pomiar kosztów ogrzewania w pomieszczeniu mieszkalnym - budownictwo z roku 2006, mieszkanie narożne na ostatnim piętrze, bezpośrednio pod dachem, kubatura pokoju 23 m.sześć. zastosowany panel 700 W (30,4 W / m.sześć) - proszę kliknąć załączony schemat w celu powiększenia.

Koszt ogrzewanie w miesiącu listopadzie wyniósł 7 PLN!!!


Zużycie prądu od dnia: 01.10.2011 do dni 20.02.2012 (dzień aktualizacji): 247 kWh


Koszt ogrzewanie od dnia: 01.10.2011 wynosi: 247 kWh x 0,6 PLN = 148 PLN (29 PLN / mieś).Bardzo ważne: najlepsze efkety oszczędności uzyskujemy kiedy stosujemy nadmiar mocy - wówczas mocniejsze panele szybciej uzyskują zadaną temperaturę i szybciej się wyłączają. Zakup paneli jest jednorazowy, a oszczędności uzyskujemy w horyzoncie całego życia.

O firmie
Zapraszamy Państwa także do zapoznania się z największym w Polsce wyborem promienników ciepła. Służymy Państwu fachową poradą przy doborze promienników.
Do tej pory zaufali nam m.in.: PGNiG, LG, IKEA, Wojsko Polskie, Carrefour, Auchan, Mostostal Warszawa, Port Lotniczy Balice, Port Lotniczy Katowice, Wrocławski Ogród Zoologiczny, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Krakowska, Pole golfowe: Rosa Private Golf Club, Wienerberger, Elektrownie Wodne Niedzica, sieć kawiarni Coffeeheaven.

Dołącz i Ty do grona surowych weryfikatorów jakości i skuteczności naszych produktów.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 92 1050 1155 1000 0023 2537 0985
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

GLOBAL
ul. Rusałki 13
42-700 Lubliniec
NIP: 575-169-00-02
REGON: 240795189
Witamy Państwa w świecie energooszczędnych rozwiązań grzewczych. Jesteśmy profesjonalistami z zakresu ogrzewania podczerwienią. Oferujemy Państwu największy wybór urządzeń grzewczych podczerwieni w Polsce, fachowy dobór urządzeń, błyskawiczną wysyłkę a także fachową poradę telefoniczną. GLOBALul. Rusałki 1342-700 LubliniecNIP: 575-169-00-02tel: 71 7255237kom. 790 44 04 28 wysyłki realizowane są z naszego magazynu zlokalizowanego we Wrocławiu,przy ulicy Swojczyckiej 21/41, gdzie znajduje się także ekspozycjaoferowanych produktów z możliwością ich obejrzenia.