GRZEJNIK panelowy V11 600x1400 NAJTANIEJ! JAKOŚĆ (6541028909)

zakończona
235,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
 • lokalizacja: Kalisz
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • rodzaj: wodne
 • waga (z opakowaniem): 26.00 [kg]
 • uszkodzony: nie
a-term - firma z tradycjami
tel.: 513-639-771 | 784-311-411 e-mail: term@onet.pl

BARDZO DOBREJ JAKOŚCI GRZEJNIK PANELOWY
TermoTeknik V11 600x1400
zasilanie dolne
wymiary: wysokość grzejnika 600 mm x długość grzejnika 1400mm
MOC GRZEJNIKA:

1610W przy parametrach 90/70/20

1268W przy parametrach 75/65/20

1027W przy parametrach 70/55/20

w promocyjnej cenie 235,90 zł.
SCHEMAT GRZEJNIKA JEDNOPANELOWEGO:

Ekskluzywny wygląd grzejnika TermoTeknikGrzejnik Termo Teknik to grzejnik z czołowego i jednego z największych producentów grzejników w Europie. Jest to koncern Caradon ma min takie marki jak Henrad i Stelrad– www.caradon.pl i posiada w Europie 5 fabryk grzejników – 2 fabryki w Anglii oraz po jednej w Belgii, Holandii i w Turcji – roczna produkcja to kilkanaście milionów sztuk z czego z fabryki w Turcji na rynek europejski dostarczane jest 4,5 mln sztuk.

Grzejnik stalowy produkowany z najwyższej jakości stali 1,25mm.

Charakteryzuje się ekskluzywnym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

Powierzchnia grzejnika zabezp ieczona jest przed korozja warstwą fosforanów, pokryta farbą kataforetyczną oraz warstwą utwardzonego lakieru proszkowego kolor RAL 9016.

Grzejnik posiada optymalną ochronę antykorozyjną oraz wysoką odporność na zarysow ania i uderzenia.

Gwarancja 10 lat układ zamknięty, 5 lat układ otwarty.

.


Warunki gwarancji w PDF - kliknij.

.

Ciśnienie robocze 10bar maksymalne 13bar.

Temperatura nośnika ci epła do 110stC.

Wysoka jakość!!!

Grzejniki panelowe Termo Teknik produkowane są w przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń i maszyn produkcji szwajcarskiej H.A. Schlatter A.G. oraz niemieckiej Maschinenfabrik Lauffer GmbH&Co. of West Germany. Fabryka grzejników znajduje się w Turcji i jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie. Grzejniki produkowane są zgodnie z normą DIN 4704 i TS-4310 oraz zabezpieczone przed korozją przez fosforylowanie zgodnie z normą DIN 55900 Grzejniki panelowe Termo Teknik bada się pod ciśnieniem 13 atmosfer, co przewyższa normy niemieckie DIN. Zespół inżynierów badania kontroli jakości zapewnia, że grzejniki panelowe są najwyższej jakości. Fabryka Termo Teknik produkująca grzejniki jest znana ze swej jakości od 1969 roku.

Podłączenie dolne z prawej strony (patrząc na front grzejnika). Głowica również z prawej strony.

Do grzejnika pasuje większość dostępnych na polskim rynku głowic termostatycznych min Schlosser, Herz, Heimeier, Danfoss
UWAGA !!!! GRZEJNIK jest KOMPLETNY !!! - posiada komplet zawieszeń/zamocowań oraz niemiecki zawór/wkładkę termostatyczną zamontowaną w grzejniku !!!


Zdjęcie podłączenia zasilania dolnego:

Na wyposażeniu – komplet wieszaków
oraz korek i odpowietrznik.

Dodatkowo zawór termostatyczny niemieckiej firmy HEIMEIER:

Zawór/wkładka termostatyczna jest zamontowana i osłonięta kapturkiem ochronnym.
STRONA PRODUCENTA www.termoteknik.com/

UWAGA !!!

Prosimy uważnie SPRAWDZIĆ zawartość przesyłki W OBECNOŚCI KURIERA !!!!

93 1500 1432 1214 3004 3471 0000

BZ WBK

Zapraszam także na inne moje aukcje (a-term):
Inne aukcje | Strona o mnie | Komentarze | Zadaj pytanie © sellhelp
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • KREDYT BANK S.A. 93 1500 1432 1214 3004 3471 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 17,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 19,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
1 sztuka (paczka) przelew 19zł / pobranie 22zł
2 sztuki (paczka) przelew 38zł / pobranie 44zł
3 sztuki (paczka) przelew 57zł / pobranie 66zł
4 sztuki i więcej (paleta) przelew 120zł / 130zł
Paleta powyżej 300kg przelew - 150zł / pobranie 170zl
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Akro spółka cywilna. ul. Łódzka 225, 62-800, Kalisz numer NIP 6182008015 numer REGON 300014033

kontakt

 • 784311411
  Pracujemy poniedziałek piatek 8:00-18:00 sobota 8:00-14:00 lub 513639771
 • term@onet.pl
  Staramy się odpisywać ma maile w ciągu 24h w dni robocze.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający - Akro s.c. zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Akro spółka cywilna stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: term@onet.pl lub pisemnie na adres Akro s.c. ul. Łódzka 225, 62-800 Kalisz Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej: FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Akro spółka cywilna. ul. Łódzka 225, 62-800 Kalisz Ja _____________ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy _______________________________________________________________________ numer oferty _______________________________________________ login Allegro ___________________ . Data zawarcia umowy to _________________________________, data odbioru _________________ . Imię i nazwisko __________________________ Adres __________________________________ Data ___________________________________ Przesyłkę należy nadać na adres: Akro spółka cywilna. ul. Łódzka 225, 62-800 Kalisz W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca - Akro s.c. nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli Akro spółka cywilna wykonała w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta; 2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta; 3) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 4 ) zakupiony na licytacji publicznej.

reklamacje

Opis procedury reklamacji. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów i tam klient powinien kierować reklamowany produkt. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu. Akro spółka cywilna odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. Reklamacje można złożyć w formie elektronicznej na adres term@onet.pl, lub pisemnie na adres Akro s.c. Łódzka 225, 62-800 Kalisz. Akro spółka cywilna rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Adres do reklamacji Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W pozostałych przypadkach prosimy o wysłanie reklamowanego produktu na adres: Akro spółka cywilna. ul. Łódzka 225, 62-800 Kalisz

pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad. Wszystkie produkty dostępne w Akro spółka cywilna są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Wyjątkiem są aukcje towarów, gdzie wada jest wyraźnie zaznaczona i opisana. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez Akro w ramach Akro spółka cywilna będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl , w zakładce <Rozstrzyganie sporów konsumenckich>.