Grzechotka 1/2", 250 mm (6542297994)

zakończona
53,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy powyżej 500 zł
 • lokalizacja: Stefanów 31
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • producent: Topex
Witam wszystkich!
i zapraszam na aukcje...
Kontakt
Domar Anna Rusiecka
Stefanów 31, 62-730 Dobra.
Tel. 609735591
Domar730@gmail.com.
Wysyłka
Kurier
Odbiór osobisty
Płatność
Nr konta
31 1090 1229 0000 0001 3129 5333
Pobranie
Odbiór osobisty
Gotówka
Regulamin
SPRZEDAWCA

1. Właścicielem sklepu internetowego o nazwie Domar730jest firma Domar Anna Rusiecka wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej.
2. Kontakt z naszą firmą jest możliwy za pośrednictwem telefonicznym pod nr telefonu 609735591 , oraz mailowo : domar730@gmail.com
3. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 17:00. Wysyłki realizowane są tylko w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

ZAMÓWIENIA

1. Wraz z zamówionym towarem każdorazowo dostarczony zostanie dowód zakupu lub faktura VAT, jednocześnie kupujący upoważnia Sprzedawcę do wystawiania faktury VAT bez podpisu Klienta.
2. Termin ważności zamówienia przy płatności przelewem na konto bankowe Sprzedawcy wynosi 7 dni. Jeżeli w tym czasie na konto bankowe Sprzedawcy nie zostanie odnotowana wpłata – zamówienie zostaje automatycznie anulowane i nie wywołuje żadnych skutków prawnych.
3. Zamówienia są realizowane tylko i wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
4. Płatności można dokonywać przelewem bezpośrednio na konto bankowe, poprzez system PayU, lub przy odbiorze przesyłki kurierskiej.

PRZEDMIOT TRANSAKCJI

1. Przedmiotem transakcji są fabrycznie nowe ( chyba że w opisie podano inaczej ) , wolne od wad fizycznych i prawnych, legalnie wprowadzone na rynek polski produkty.
2. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronach są zgodne z danymi katalogowymi producentów.

KOSZT PRZESYŁEK
1. Koszt przesyłek zgodny ze stroną o mnie:
2. Tabela kosztów przesyłek zawiera opłatę za przesyłkę oraz koszt pakowania. Koszty przesyłki ponosi kupujący.

REKLAMACJE I ZWROTY
1. Sprzedawane przez nas narzędzia są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
2. Odpowiadamy za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
3. Jeżeli kupującym jest konsument a przedmiotem sprzedaży jest używana rzecz ruchoma, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi wynosi jeden rok od dnia wydania rzeczy kupującemu. (art. 568. § 1. KC)
4. Reklamacje należy zgłaszać mailowo na adres domar730@gmail.com lub pisemnie na adres: Domar Anna Rusiecka, Stefanów 31, 62-730 Dobra z dopiskiem „reklamacja” , lub pod nr 609735591
5. W przypadku przesłania paczek do naszej firmy koszt wysyłki najpierw ponosi kupujący. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Kupujący może ubiegać się o zwrot kosztów przesyłki reklamowanego produktu jeżeli zgłoszona reklamacja jest uzasadniona (przedmiot jest wadliwy)
6. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszt najtańszej ekonomicznej paczki pocztowej wg obowiązującego cennika Poczty Polskiej. Uznane reklamacje odsyłane są bezpłatnie.
7. W razie stwierdzenia usterki każdorazowo należy skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie celem otrzymania szczegółowej procedury reklamacyjnej, która ułatwi i przyśpieszy Państwu proces rozpatrzenia reklamacji.
8. Reklamowany produkt powinien być kompletny, oczyszczony, dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Przesyłka powinna zawierać dokument który potwierdza zakup w naszej firmie, może być to dowód zakupu, lub wydruk z potwierdzeniem dokonania zakupu z allegro. Paczki bez opisów usterki, bez danych kontaktowych itd. nie zostaną przyjęte do realizacji procedury reklamacyjnej.
9. Dokonanie samowolnych napraw poza punktami serwisowymi powoduje utratę uprawnień z tytułu gwarancji. Reklamowany produkt przed reklamacją powinien zostać uprzednio oczyszczony.
10. Serwis może wstrzymać się z naprawą wyrobu nie oczyszczonego lub wyczyścić go na koszt zgłaszającego reklamację.
11. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
2. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. ( art. 34. ust 2 ustawy o Prawach Konsumenta )
3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy ( art. 34. u st 4 ustawy o Prawach Konsumenta ).
4. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez naszą firmę, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (art 33 ustawy o Prawach Konsumenta ).
5. W przypadku chęci zwrotu towarów wielkogabarytowych z uwagi na ich wysoki koszt należy obowiązkowo skontaktować się z nami celem zapewnianie nam możliwości odbioru towaru.
6. Zwrotu płatności dokonujemy na wskazane przez Państwa konto bankowe w ciągu 14 dni.
7. W sytuacji zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy, których koszt ponosi konsument jeżeli ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą należy skontaktować się z nami celem zapewnianie możliwości odbioru towaru oraz wyliczenia rzeczywistych kosztów zależnych od wagi oraz gabarytu przesyłki.
Koszt odbioru przesyłki:
- do 30 kg - 35 zł
- od 30 kg - 35 zł + dodatkowo 1 zł ( netto ) za każdy kilogram , np. 40 kg paczka będzie kosztowała 35 zł + 10 zł ( netto )
- przesyłka nadawana na palecie do 300 kg – 150 zł ,
od 301 kg do 500 kg - 225 zł.

GWARANCJA

1. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Sprzedawca nie udziela dodatkowej gwarancji na sprzedawane produkty. Zwyczajowo ze względu na niskie ceny okres gwarancji wynosi 30 dni.
2. Z różnych względów nie udzielamy gwarancji przy zakupie na firmę. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką zgodnie z art. 558 KC rękojmia jest wyłączona (zakup na firmę).

TRANSPORT

1. Każda przesyłka nadawana przez nas jest ubezpieczona na kwotę do 5000zł.
2. Kupujący obowiązany jest zbadać przesyłkę w obecności kuriera (przewoźnika). Jeżeli stwierdził, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, obowiązany jest niezwłocznie dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika. Należy wtedy na miejscu sporządzić protokół szkodowy z kurierem, a następnie skontaktować się z nami ( art. 545§2 Kodeksu Cywilnego ) .
3. Udzielimy wszelkich wskazówek jak wypełnić protokół szkodowy.
4. Prawidłowo sporządzony protokół zgodny ze stanem faktycznym umożliwia Państwu uzyskania odszkodowania od przewoźnika samodzielnie lub załatwienia całej sprawy przez nas.
INNE
1. Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub w odniesieniu do umów określonych w art. 38 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. oraz kodeksu cywilnego. Wszelkie spory związane z usługami będą rozstrzygane przez sądy powszechne.

POZOSTAŁE INFORMACJE

KOMENTARZE
- Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy, zaraz po otrzymaniu i sprawdzeniu zakupionego przedmiotu, jako sprzedający wystawiamy komentarz jako drudzy - po wystawieniu komentarza przez kupującego co jest dla nas potwierdzeniem ze strony kupującego ,że całą transakcję oceniają Państwo pozytywnie.
- Jeśli otrzymałeś zakupiony przedmiot i z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, powstrzymaj się od wystawiania negatywnego komentarza– napisz maila - z nami zawsze można się porozumieć. Zakupy u nas to 100% bezpieczeństwa. W przypadku uzasadnionej reklamacji (towar nowy) zwracamy 100% kosztów towaru.
Grzechotka 1/2", 250 mm, stal CrV, mechanizm zapadkowy 24 zęby, przełącznik kierunku obrotów, dwumateriałowy uchwyt, DIN 3122GCS-AP2-R
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u domar730 za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 31 1090 1229 0000 0001 3129 5333
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 609735591
  Telefon czynny od poniedziałku do piątku od 8:00-17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

pozostałe informacje

Kupując na kilku aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz..