GRUNT DO KITÓW DYLATACYJNYCH - ISUM PRIMER 1 LITR (6908565585)

3 dni do końca
cena kup teraz
123,00 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 2 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1.5 [kg]
 • Oferuję do sprzedaży grunt do uszczelniaczy poliuretanowych ISUM PRIMER .

  ISUM PRIMER to przezroczysty, jednokomponentowy, głęboko penetrujący grunt stosowany przed wypełnieniem szczelin dylatacyjnych masami uszczelniającymi.

  Przygotowanie podłoża:

  Powierzchnia powinna być czysta i sucha, wolna od oleju, kurzu, smarów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność. Podłoże nie powinno być również przegrzane ani zamrożone. Nie może posiadać ubytków, a wszystkie uszczerbki musza zostać wypełnione, przed zastosowaniem preparatu. W razie wątpliwości dotyczących prawidłowego przygotowania podłoża, należy wykonać test na małym fragmencie i sprawdzić, czy Primer zachowuje się prawidłowo.

  Aplikacja:

  Dopuszczalnych jest klika sposobów aplikacji preparatu.

  Pierwszym sposobem nakładania jest nakładanie za pomocą pędzla. Zaleca się stosowanie pędzli o grubym włosiu. Pędzel należy zamoczyć w Primerze, a następnie długimi ruchami nanosić na miejsce aplikacji.

  Preparat można nanosić również wałkiem. Do tego typu aplikacji, należy użyć wałków, które są odporne na preparaty, których bazą jest rozpuszczalnik. Wałek należy zamoczyć w Primerze, a następnie długimi ruchami nanosić na miejsce aplikacji.

  Dopuszcza się również aplikację preparatu metodą natryskową, przy pomocy przeznaczonych do tego specjalnych urządzeń. W takim wypadku produkt należy nanosić zgodnie z instrukcją dołączoną do urządzenia. Do tego typu aplikacji, należy użyć urządzeń, które są odporne na preparaty, których bazą jest rozpuszczalnik.

  W przypadku starszych podłoży, zaleca się nałożenie dwóch warstw.

  Dane techniczne:

  Gęstość: 1 ± 0,03 g/ml

  Kolor: przezroczysty

  Czas utwardzenia powierzchniowego: 2-3 godziny

  Temperatura pracy (preparatu i podłoża): 5°C – 35°C

  Odporność temperaturowa: -20°C – 80°C

  Czas całkowitego utwardzenia: 4 dni (dopuszcza się, chodzenie po min. 24h)

  Przyczepność do betonu: 2 ± 0,3N/mm2

  Przy większych zamówieniach atrakcyjne upusty!!!

  Oferujemy również poliuretanową masę uszczelniającą, sznury dylatacyjne różnych średnic oraz pistolety do aplikacji.

  Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

  biuro@euromaterialy.­eu

  tel. 504-828-789

  Więcej materiałów na stronie

  www.euromaterialy.eu

  Uwaga:
  Podana cena jest ceną brutto 1 opakowania (1 litr). Zanim weźmiesz udział w licytacji skontaktuj się ze mną w celu sprawdzenia aktualnego stanu oraz możliwości transportu. Posiadam większe ilości tego materiału. Na wszystkie sprzedawane materiały wystawiam fakturę VAT. Udział w licytacji oznacza akceptację warunków regulaminu -> strona „o mnie”.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u naprawabetonu za co najmniej 2 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 38845300020026030330000010
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

EURO MATERIAŁY
ul. Krasińskiego 6
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 652-000-41-19
REGON: 270473203
EURO MATERIAŁY Gabriela Grygierczyk-Wróbel ul. Krasińskiego 6 43-502 Czechowice-Dziedzice Tel. 504-828-789, 507-093-263 e-mail: biuro@euromaterialy.eu www.euromaterialy.eu Nr konta bankowego: Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 38845300020026030330000010

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
EURO MATERIAŁY
ul. Krasińskiego 6
43-502 Czechowice-Dziedzice
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Warunkiem rozpatrzenia zwrotu jest posiadanie oryginalnego paragonu lub faktury. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przed dokonaniem zwrotu konieczny jest kontakt z naszym biurem.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedającemu reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@euromaterialy.eu, lub w formie pisemnej na adres Sprzedającego. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) paragon lub fakturę, d) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, e) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. - Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie, - Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci, - Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: - Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim działającym przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej Ośrodek Zamiejscowy Bielsko-Biała, ul. Piastowska 44, 43-300 Bielsko-Biała. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich