GRUBY JEDWAB WYTŁACZANY ELEGANCKA ZASŁONA + Anglia (7062456315)

zakończona
39,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 11,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
  • lokalizacja: Krasiczyn, Polska

opis

Zasłona jest jedna i ma 250 cm wysokość x 137 cm szerokość.Cudna, elegancka tkanina, przypomina gruby  jedwab wytłaczany , w kolorze czarnym, z połyskiem. U góry metalowe koła. Jak nowa. Plus tiul z czarnym haftem. W bdb stanie.Prawdopodobnie jest to coś w rodzaju obrusa, bo dookoła jest obrębiony. Ma 150 x 186 cm.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 11,00 zł

Lokalizacja: Krasiczyn, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Punkty odbioru

Przemyśl
37-700 Przemyśl
woj. podkarpackie

płatność tylko kartą
proszę o kontakt przed odbiorem

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 W ZWIĄZKU ZE SPECYFIKĄ SPRZEDAWANEGO TOWARU - PRZEDMIOTY UŻYWANE,  REKLAMACJE UWZGLĘDNIANE  SĄ JEDYNIE W PRZYPADKU KIEDY ZAKUPIONY PRZEDMIOT ODBIEGA OD JEGO OPISU  NA AUKCJI, W KTÓREJ ZOSTAŁ ZAKUPIONY. 

W razie pytań  bądź wątpliwości proszę o kontakt mailowy. Jeśli chodzi  o sprzedawane przedmioty dokładam wszelkich starań, aby pokazać i  opisać je jak najdokładniej. Reklamacje są przyjmowane tylko w wypadku  niezgodności przedmiotu z opisem. Proszę jednak, by Państwo mieli na  uwadze to, że, wszystkie rzeczy sprzedawane przeze mnie są używane  posiadają ślady czasu i mają swoją historię.   

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Barbara Błotnicka
Krasiczyn 25
37-741 Krasiczyn
Dodatkowe informacje

 

Gdy towar posiada  określoną wadę, o której  sprzedawca poinformuje nas w momencie zakupu, wówczas nie jesteśmy  uprawnieni do składania reklamacji produktu z uwagi na tą konkretną wadę.

 Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać sprzedawcy  reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem bbkrasiczyn25@wp.pl,  lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja  powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail  Kupującego, - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -  przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie  okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedający rozpoznaje reklamację  w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Barbara Błotnicka
Krasiczyn 25
37-741 Krasiczyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma  14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien  nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez  Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem  środków do czasu otrzymania przedmiotu. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa  kupujący Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi  odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem  korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

O sprzedającym
bbdraperie
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

334

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Prowadzę samodzielną jednoosobową działalność gospodarczą. Dlatego bardzo proszę o dokonywanie zakupów tylko poprzez Allegro. Nie mogę też przed czasem kończyć ofert, które mają spore zainteresowanie. Tkaniny wystawiane na moich aukcjach kupuję  w hurtowniach z zagranicznym towarem w tym w dużej mierze z angielskim. Są to rzeczy b. często stare, nieraz zabytkowe, ale także trafiają się nowe. W każdym opisie jest podany stan danej rzeczy oraz poglądowe zdjecia. Dlatego proszę uważnie czytać moje opisy. Wystawiam na ogół w jednej aukcji dwie różne tkaniny do dowolnego wykorzystania / kompozycji/.Gatunek tkaniny określam na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia, co oczywiście nie zawsze jest prawdą, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, dlatego w opisach są zwroty ''wygląda jak'', ''podobne do'' o fakturze lnu, bawełny '' itd , . Jeżeli jest metka zawsze podaję skład tkaniny.  Przy zakupie większej ilości aukcji proszę o zgłaszanie się w sprawie wspólnego kosztu wysyłki. Można u mnie licytować kolejne aukcje do miesiąca czasu. Zawsze chętnie udzielę dodatkowych informacji, proszę zgłaszać się do mnie meilowo

Pozostałe informacje

Barbara Błotnicka

37-741 Krasiczyn

Krasiczyn 25