Grubosz ŻYWE DRZEWKO SZCZĘŚCIA 3szt + Prezent !!! (6910983158)

zakończona
7,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,70 zł
  • List polecony priorytetowy 7,20 zł
  • lokalizacja: Myszków, Polska
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rodzaj rośliny: rośliny ozdobne z liści
  • roślina w postaci: sadzonka z gołym korzeniem

Grubosz – Twoje żywe drzewko szczęścia – odbierz sadzonki i poradnik gratis !

Czy zastanwiałeś/aś się może czasem jak znaleźć szczęście, radość, ukojenie w odpoczynku i piękno własnego otoczenia ?

Czy zastanwiałeś/aś się jak to osiągnąć i poprawić piękno własnego otoczenia ?

A może szukasz sposobu na poprawę atrakcyjności nie tylko własnego domu, własnej prywatnej i bezpiecznej przestrzeni ale właśnie swojego miejsca pracy, biura tak aby mieć choć chwilę wytchnienia, by potem osiągać jeszcze większą wydajność a co za tym idzie osiągnąć większy sukces ?

A może jesteś osobą, która wybiera się na „parapetówkę” do znajomych, którzy właśnie odebrali klucze do własnego M lub skończyli budowę własnego domu i zastanawiasz się co im podarować do nowego, pustego mieszkania. Jaki dać im prezent który bardzo im się przyda, którego nie wyrzucą i z którego będą zadowoleni ?

Jeśli tak, to zapewne trapi Cię myśl (jak z resztą każdego z nas) jak to wszystko osiągnąć nie wydając przy tym fortuny i nie niszczyć własnego domowego budżetu ?

Witam Cię bardzo serdecznie na mojej aukcji.

Sam nie raz, nie dwa zadawałem sobie i zadaje podobne pytania. Sam nie raz i nie dwa stawałem i staję przed podobnym co Ty dylematem. I w związku z tym chciałbym pomóc Ci w rozwiązaniu podobnych problemów.

Grubosz – żywe drzewko szczęścia.

Na mojej aukcji oferuję Ci domową, balkonową i ogrodową roślinę o nazwie Grubosz (Crassula opata). Jest to roślina zwana też przez wielu „żywym drzewkiem szczęścia” – osobiście nie jestem przesądny i nie uważam że to roślina na tyle „magiczna” żeby od razu nazywać ją drzewkiem szczęścia bo nie to czyni człowieka szczęśliwym. Mi osobiście Grubosz bardzo się podoba, hoduję go praktycznie od dzieciństwa, podoba mi się jego kształt miniaturowego drzewka, z niecierpliwością i ciekawością czekam kiedy roślina zakwitnie (co nie jest już takie łatwe do osiągnięcia), a jeśli coś się nam podoba i wzbudza w nas pozytywne emocje to można to nazwać szczęściem.

Podobnie poprawę naszego otoczenia w pracy, po to aby można było złapać chwilę oddechu, naładować swoje baterie i działać dalej. Tak samo w domu gdy wracamy i odpoczywamy, czujemy się we własnym miejscu dobrze i bezpiecznie – też można nazwać szczęściem.

Grubosz – drzewko pieniężne.

Grubosz nazywany jest też drzewkiem pieniężnym, zapewne dzięki swoim często dużym i grubym liściom, które widocznie kojarzone są z monetami a co za tym idzie z sukcesem biznesowym w tym finansowym. Sam nie raz widziałem grubosze w urzędach, instytucjach i biurach firm a nawet w bankach.

Nic więc dziwnego że jest nazywany żywym drzewkiem szczęścia czy drzewkiem pieniężnym kiedy jest rośliną bardzo efektowną i ozdobną a przy tym mało wymagającą w pielęgnacji, nie zabiera nam czasu przeznaczonego na pracę czy odpoczynek bowiem jest rośliną z grona sukulentów czyli roślin nie wymagających częstego i nadmiernego podlewania z kalendarzem w ręku, wystarczy dobrze podlać raz na 2 tygodnie i zapomnieć. Nic dodać, nic ująć – oszczędność czasu i pieniędzy.

A dlaczego jest rośliną ozdobną i efektowną ?

Ponieważ jest idealną rośliną dla miłośników i wielbicieli dalekowschodniej sztuki skarlania drzew i krzewów, już mała sadzonka ma wygląd drzewka bonsai, a duże i dorosłe okazy wyglądają okazale niczym małe drzewka. Przeważnie posiada grube mięsiste żywozielone liście, ale w okresie letnim przy dobrym nasłonecznieniu brzegi liści przybierają kolor czerwonawy a przy mocnym nasłonecznieniu także spody liści i młode łodygi – a przy tym nie potrzeba nam warunków szklarnianych i ogrodowych, wystarczą nasze domowe.

Grubosz – a co to właściwie za roślina i jak o nią dbać ?

Poniżej przedstawiam skrócony opis rośliny – szczegółowy opis rośliny a także jak dbać i pielęgnować opisuję w poradniku PDF który otrzymasz ode mnie w prezencie !

Dokładna nazwa: Grubosz jajowaty, grubosz owalny, grubosz srebrzysty, drzewko szczęścia, drzewko pieniężne (Crassula ovata (P. Mill.) Druce) – jest to gatunek rośliny z rodziny gruboszowatych. Najpopularniejszy w uprawie przedstawiciel swego rodzaju. Pochodzi z Afryki Południowej.

W warunkach naturalnych Grubosz rośnie do wysokości 4 m, w warunkach domowych, doniczkowych dorasta zwykle od 0,5 do 1 m. Rośnie wolno, ale stale. W ciągu roku może wydłużyć pędy o kilka centymetrów.

Grubosz jest rośliną mało wymagającą, i nie wymaga częstego podlewania, liście ma mięsiste, magazynujące wodę. Błyszczące, jajowate, żywozielone, czasem z czerwonym brzegiem lub spodem. Jest rośliną bardzo odporną, potrafi odrosnąć po omarznięciu, złamaniu i przesuszeniu.

Kwiaty drobne białe lub różowe. Pojawiają się na końcach pędów tylko u okazów starszych, u nas w okresie jesienno-zimowym. W uprawie tylko u okazów rosnących w dobrze oświetlonym miejscu.….. (więcej w poradniku PDF który otrzymasz ode mnie w prezencie).

Co zatem zrobić aby relatywnie szybko poprawić piękno własnego otocznia, odczuć radość z podpatrywania rosnącego drzewka, poczuć ukojenie w odpoczynku ?

Jak podnieść atrakcyjność własnego biura ?

I przy tym zaoszczędzić?

Oferuję Ci na mojej aukcji trzy sadzonki Grubosza + w prezencie poradnik PDF gratis z dokładnym opisem rośliny i wskazówkami jak dbać.

(Uwaga do zdjęć: zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy, przedstawione są na nich tylko przykładowe sadzonki).

Sadzonki mają około: 5-8 cm, są ukorzenione, rosnące gotowe do wsadzenia.

Pochodzą z mojego corocznego formowania Grubosza w drzewko i zdążyły się już ukorzenić.

Decydując się na zakup sadzonki masz możliwość własnego hodowania rośliny, formowania w drzewko, podpatrywania jak rośnie, cieszenia oka, poprawy jakości i piękna otoczenia.

Aha, trzeba wspomnieć też, że Grubosz idealnie nadaje się od wiosny do jesieni do upiększenia balkonu, tarasu czy przydomowego ogrodu.

A co z oszczędnościami ?

Można to wszytko osiągnąć oszczędzając pieniądze i nie wydając fortuny, ponieważ kosztuje to tylko 799 w tym Prezent (poradnik PDF z dokładnym opisem rośliny i wskazówkami jak dbać) - Gratis !

Duże i dorosłe okazy można kupić już od 200 zł w górę, sam widziałem oferty z ładnym dużym 1-1,5 metrowych Gruboszy po 500 -1000 zł – ale to już fortuna a nie o to nam chodzi aby wydawać duże kwoty na coś co może nas kosztować śmiesznie mało a dawać dużo radości.


Reszta oszczędności to koszt wysyłki, aby nie był duży wysyłane są listem poleconym lub poleconym-prioryteto­wym (5,70 zł lub 7,20 zł). Aby nie był też wysoki, sadzonki są bez ziemi i doniczek. (Sklepy botaniczne oferują tej samej wielkości sadzonki w doniczce produkcyjnej o wielkości większego kieliszka - średnica 5,5cm; 8,5 cm - tylko na zdjęciu wygląda to okazalej. Za cenę około 13 zł -15 zł + przesyłka 13 zł - 20 zł. Łatwo to sprawdzić analizując aukcje lub w internecie). Oferuję bez doniczek także dlatego, aby każdy z osobna mógł dopasować ładną doniczkę do wystroju własnego mieszkania lub biura – ja mógłbym to tylko popsuć i narazić Cię na większe koszty a nie jest to przecież moim celem.

Sadzonki wysłane będą od poniedziałku do czwartku, tak aby niepotrzebnie nie leżały na Poczcie przez weekend. Choć nie jest to dla nich wielkim zagrożeniem bo Grubosz jest rośliną odporną, nawet przez weekend bez wody przetrwa, podniesie się też po ewentualnych zgnieceniach ale tu akurat pakuję tak aby żadne zgniecenia nie wchodziły w rachubę.

Kup już Teraz i łap okazję !!!

Ilość sadzonek jest ograniczona. Nie zwlekaj więc, bo czy można zwlekać z poprawą piękna własnego otoczenia ?

Czy można czekać na sukces i bycie szczęśliwym ?

To tylko 799 zł a w tym prezent !

Być może wahasz się czy wziąć udział w mojej aukcji ?

Bo zastanawiasz się kim jestem, dlaczego jestem nowym allegrowiczem i dlaczego nie mam lub mam mało komentarzy i czy warto mi zaufać ?

Jest tak ponieważ jest to mój nowy profil na allegro i dlatego nie mam jeszcze tu komentarzy i ocen albo mam ich mało. Jestem allegrowiczem już od dawna, ale jakiś czas temu zdecydowałem się na zmianę loginu i profilu z przyczyn czysto marketingowych – więcej dowiesz się o mnie w zakładce „o mnie” .

Jeśli nadal nie jesteś pewien czy skorzystać z okazji?

I czy będziesz usatysfakcjonowany/a­na z zakupu i otrzymanego prezentu ?

Więc postaram się na koniec podsumować to co otrzymasz za jedyne 799:

- przedmiotem aukcji są 3 sztuki sadzonek Grubosza zwanego żywym drzewkiem szczęścia, drzewkiem pieniężnym,

Grubosz jest rośliną:

- ozdobną i efektowną, bo po podrośnięciu pięknie wygląda (niczym miniaturowe drzewko),

- jest sukulentem i jest mało wymagalny, oszczędzasz czas i pieniądze,

- jest rośliną odporną,

- idealnie nadaje się do biura,

- idealnie nadaje się do domu,

- idealnie nadaje się wiosną i latem do przydomowego ogrodu, balkonu, tarasu,

- idealnie nadaje się na prezent do nowego mieszkania

Kupując sadzonki na mojej aukcji:

- oszczędzasz czas i pieniądze – cena nie jest wysoka, a koszty przesyłki jak najmniejsze,

- masz możliwość obserwacji rozrostu rośliny, cieszenia się z jej rozwoju.

- kupując 3 sadzonki za jedyne 799 otrzymujesz dodatkowo prezent - poradnik w formie PDF wysłany do Ciebie na adres email z opisem rośliny i wskazówkami jak uprawiać i troszczyć się o nią.

- Pamiętaj, jeśli szukasz dorosłej już rośliny w doniczce niestety nie znajdziesz jej na tej aukcji, oferuję tylko sadzonki tak abyś mógł zaoszczędzić sporą kwotę i zyskać pełną satysfakcję min. z troszczenia się i hodowania rośliny.

Kup teraz, nie zwlekaj, to tylko 799 za pakiet w sumie 3 sztuk + Poradnik PDF !!!

(Uwaga do zdjęć: zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy, przedstawione są na nich tylko przykładowe sadzonki).

Witam,

Przedmiotem aukcji są trzy sadzonki Grubosza + poradnik pdf z opisem rośliny i poradami jak dbać w prezencie - Gratis !

(Uwaga do zdjęć: zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy, przedstawione są na nich tylko przykładowe sadzonki).

Cena to tylko 799 w tym Prezent Gratis !

Grubosz (Crassula opata), grubosz jajowaty, grubosz drzewiasty jest to sukulent z rodziny gruboszowatych, jeden z najpopularniejszych w domowej hodowli, jest to roślina bardzo odporna i małowymagająca - dba się podobnie jak o kaktusy, idealna dla zapominalskich.

Grubosz nazywany jest też żywym drzewkiem szczęścia, drzewkiem pieniężnym, już małe sadzonki mają kształt drzewka, można z rośliną nic nie robić ale można też samemu formować ją i układać w drzewko bonsai.

(Uwaga do zdjęć: zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy, przedstawione są na nich tylko przykładowe sadzonki).


Poniżej inne odmiany Gruboszy:


Grubosz Sunset:

Grubosz Tricolor:
Grubosz Hobbit lub też Uszy Shreka:

Na koniec pragnę zapewnić Cię, że wiem co piszę i jestem przekonany, że będziesz usatysfakcjonowany/a­na zakupem. Poniżej przedstawiam kilka komentarzy od osób, które jakiś czas temu brały udział w moich aukcjach i zakupiły u mnie min. sadzonki.

Zapraszam do udziału w aukcji

Marek L.M.

aukcje_MLM (allegro)

aukcje.mlm@gmail.com


Warunki i regulamin aukcji:

1 – Biorąc udział w aukcji akceptujesz poniższy regulamin.

2 – „Pozostańmy w kontakcie” - biorąc udział w aukcji wyrażasz zgodę na rejestrację swojego adresu email w newsletterze dla moich klientów i otrzymanie co najmniej jednej ważnej wiadomości - pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji

3 – Termin płatności – kupując/wygrywając aukcję zobowiązujesz się do zapłaty w terminie 3 dni roboczych.

4 – Nadanie przesyłki - przesyłkę wysyłam przeważnie w dniu zaksięgowania pieniędzy, ale ze względu na sytuacje losowe zastrzegam sobie prawo do wysłania w ciągu 7-14 dni roboczych. Sadzonki wysyłam listem poleconym lub poleconym-prioryteto­wym od poniedziałku do czwartku.

5 – Zdjęcia - zamieszczone zdjęcia w opisie aukcji mają charakter poglądowy – mogą się różnić/zniekształcać obraz na plus lub na minus opisanego i wystawionego przedmiotu, ponadto sadzonki cały czas rosną i zmieniają się w czasie.

6 – Komentarze – w sprawach spornych przed wystawieniem komentarza negatywnego lub neutralnego bardzo proszę o kontakt ze mną w celu wyjaśnienia sytuacji, komentarze pozytywne wystawiam praktycznie od ręki o co proszę również Ciebie.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 05 1050 1168 1000 0092 3288 8215
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony ekonomiczny 5,70 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

Witaj ! Już na wstępie dziękuję Ci za odwiedzenie moich aukcji, strony o mnie i ewentualny zakup. Jestem allegrowiczem od 2003 roku i od tamtej pory pod starym nickiem i na starym koncie udało mi się zgromadzić 210 pozytywnych punktów. Jednak pod koniec 2012 roku ze względów praktycznych i marketingowych zdecydowałem się na zmianę mojego dotychczasowego NICK-a, (wcześniejszy był chyba za bardzo zwariowany ;) ) - niestety zgodnie z regulaminem Allegro można to zrobić tylko poprzez otwarcie nowego konta z nowym nick-iem/nazwą bez możliwości przeniesienia zdobytych punktów i opinii. Moje nowe konto i nick to teraz "aukcje_MLM" i tak jak wcześniej mam zamiar od czasu do czasu coś kupić i coś sprzedać. Zazwyczaj sprzedaję prywatne rzeczy którymi mogę się podzielić z innymi, czasem mogą to być rzeczy czy usługi firmowe - generalnie wszystkie szczegóły znajdziesz w opisie każdej z aukcji. Zapraszam do moich aukcji. Pozdrawiam Marek L.M. - "aukcje_MLM"