GRUBA RURA Rusztowanie Warszawskie Rusztowania BHP (6482774137)

zakończona
2 824,08 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 100,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 120,00 zł
 • lokalizacja: Białogard
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • stan: nowy

weldermet@wp.pl

Biuro Obsługi Klienta

czynnne: 7.00-.15.00

Tel: 660-423-353

Fax: 94 312-30-43

Wysyłka kurierska:

przedpłata:

100zł

pobranie:

120zł

Bank Zachodni WBK

21 1090 2646 0000 0001 0725 4867

Welder-Met Krzysztof Hana

Lulewice 37

78-200 Białogard

Nip: 669-138-05-79

Na tej aukcji proponujemy:

KOMPLETNY ZESTAW RUSZTOWANIA (profesjonalne z atestami)

Wysokość robocza 11,8m z pełnym osprzętem BHP

(zgodny ze specyfikacją podaną w tabeli poniżej zaznaczoną na kolor żółty)

Rusztowanie przejezdne na kołach z podestami aluminiowymi

ramy w zestawie Pro-welder - atestowane

- rozmiar: 163cm w osiach/167cm na zew. kielichów - MALOWANE 3w1 (możliwość zamiany na 158cm)

Najniższa cena - Prosto od producenta !!!

CENA ZESTAWU - 2296,00 netto / 2824,08 brutto

Powyżej przykładowe zdjęcia prawidłowo zmontowanej wieży rusztowania.

Linia PRO-WELDER - rusztowania z tej lini przeznaczone są do użytku przez profesjonalne przez firmy budowlane i montażowe charakteryzują się grubą ścianką rur z jakich są wykonane, a co za tym idzie dużą wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania.

Dane techniczne:

Nazwa: Rama rusztowania linia profesjonalna Pro-Welder 163/167 Max. wysokość: 12m roboczych

Szerokość : 163cm - w osi i 167cm na zew. kielichów Dopuszczalne obciażenie: 320kg na pomost

Wysokość: 82cm całkowita i 70cm robocza Waga: ok. 9,2kg

Konstrukcja: Kielich 42,4x3,2mm, noga 33,7x2,6mm, poprzeczki i wzmocnienie: 33,7x2,3mm

Stosunek kielicha do nogi, która w niego wchodzi : głęb.kielicha do wycięcia-10,4mm , długość nogi - 10,7mm

Materiał: czarna stal w I gat. polskiej huty Stalprodukt

Metoda malowania: zanurzeniowa czarną farbą 3w1 Ferrobond

Dokumenty: Dokumentacja Techniczno Ruchowa, Świadectwo Jakości i Atest Producenta dostarczane z każdym zamówieniem

Przeznaczenie: prace malarskie, tynkarskie,montażowe itp.

Pozostałe zestawy na innych aukcja

Potrzebujesz większej wysokości - dokup na innej aukcji dodatkowe ramy rusztowania Pro-Welder ( każde 2 ramy podniosą wysokość wieży o 0,70cm)

Wysyłka na terenie całej Polski z możliwością dostarczenia bezpośrednio na plac budowy.

Skąd te błędy !!!! Na allegro można napisać wszystko nawet, że się jest nawiększym producentem chociaż tak naprawdę jest się pośrednikiem licząc na naiwność kupujących.

Rusztowanie to bardzo specjalistyczny produkt, który musi być wyprodukowany w oparciu o surowe normy, ale niestety w związku z brakiem dyrektywy unijnej nakazujacej badanie każdy może nawet w garażu je produkować w oparciu o skopiowany wzór ( ale z zaniżonymi grubościami rur) i wystawiać atest nie mając pojęcia co nakazują normy i przepisy narażając klientów.

Powyżej w galerii więcej zdjęć REAL FOTO naszych rusztowań, aby mogli się państwo przed zakupem zapoznać z oferowanymi rami.

Schemat budowy rusztowania.

Rodzaje ram produkowanych w naszej firmie i dostępne na aukcjach:

Warunki zamówienia i dostawy:

1. Realizacja zamówienia standardowo około 1-3 dni roboczych + czas wysyłki kurierem 24-48h .

2. Wysyłka kurierem na terenie kraju według cennika podanego na każdej aukcji w dowolne miejsce także bezpośrednio na plac budowy.

3. Płatność : przedpłata lub pobranie u kuriera.

4. Czas na zwrot 14 dni ( formularz dostępny w zakładce informacje od sprzedającego)

5. Gwarancja 3 lata na podstawie dowadu zakupu (faktura lub paragon)

6. Dowód zakupu : standardowo paragom lub na życzenie klienta FV .

7. Dokumentacja rusztowania dostarczana razem z rusztowaniem, a w przypadku rusztowań z linii Pro-Welder dodatkowo atest producenta i świadectwo jakosci.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy skonfigurować wieżę rusztowania.

tel: 660-423-353 mail: weldermet@wp.pl

GCS-AP2-R

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 21 1090 2646 0000 0001 0725 4867
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 120,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłka w 24godz możliwa po ustaleniach telefonicznych.
Rusztowania wysyłane na palecie kurierem
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 660-423-353
  Telefon czynny od poniedziałku do piątku od godz.7-15

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
FORMULARZ ZWROTU TOWARU NUMER AKCJI : .............................. DATA ZAMÓWIENIA: ....................................... NUMER FAKTURY/PARAGONU: .................................................................................................... IMIĘ I NAZWISKO: .................................................................................................................. ADRES: ................................................................................................................................... ................................................................................................................................................. TELEFON: .................................................... EMAIL: ............................................................. Proszę o zwrot gotówki na rachunek bankowy: nazwa Banku: .......................................................................................................... Numer rachunku ...................................................................................................... NAZWA TOWARU / ILOŚĆ / CENA BRUTTO /PRZYCZYNA ZWROTU ................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................... ........ ............................................................................................................................................................ Uwagi Klienta: ....................................................................................................................................... ............................................................................................................................................................... Oświadczam, że znane mi są warunki zwrotu towaru określone w Regulaminie sklepu. .................................................................................... (czytelny podpis Klienta)

reklamacje

ZASADY SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ: - Zamówienia za pośrednictwem serwisu allegro można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu. - Klient składający zamówienie zobowiązany jest do wypełnienie formularza dostawy podając wszystkie niezbędne dane do jego realizacji tj. Imię i nazwisko , adres dostawy, formę płatności i numer kontaktowy. Nie podanie wszystkich niezbędnych danych może wydłużyć czas jego realizacji. - Realizacja zamówienia następuje wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 - w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego podanego każdorazowo w opisie aukcji. - w przypadku zamówień płatnych za pobraniem ( max kwota pobrania 5000zł) - w chwili zakończenia procedury składani zamówienie tj. w momencie otrzymania poprawnie wypełnionego formularza dostawy. - w przypadku zamówień płatnych poprzez system PayU - w momencie autoryzacji transakcji. Wszelkie modyfikacje zamówień są możliwe do momentu wysyłki poprzez informację mailową weldermet@wp.pl lub telefoniczną 660 -423-353. - Terminy realizacji zamówień wynoszą od 1-5 dni roboczych. - W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Kupujący nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas jego realizacji. CENY TOWARÓW I PRZESYŁEK : - Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT, ale nie zawierają kosztów dostawy chyba , że przy wybranym wyrobie jest informacja a darmowej wysyłce. - Na całkowitą wartość zamówienia składa się cena zakupionego towaru i koszt wysyłki. - Koszty transportu podane są na każdej aukcji w jej opisie i uzależnione są od ilości zamawianego towaru. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do kosztu transportu Kupujący jest proszony o kontakt z Biurem Obsługi mailowo lub telefonicznie. DOSTAWA: - Wszystkie zamówienia złożone poprzez serwis Allegro wysyłane są za pośrednictwem firm spedycyjnych na wskazany przez kupującego adres. - Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenie czy pod wskazany adres jest możliwy dojazd samochodem dostawczym o tonażu do 8t ( w przypadku zakupu rusztowania). - Na czas realizacji zamówienia składa się : czas kompletowania zamówienia (2 do 4 dni) i czas dostawy (1 do 2 dni). Przy płatności przelewem powyższe terminy zostają liczone od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego. - Dowód zakupu (paragon lub na życzenie faktura vat) zostaje dołączony do przesyłki i jest umieszczany w koszulce za listem przewozowym który jest przyklejony do palety. - W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym jednocześnie spisując protokół ze spedytorem. - Złożonego za pośrednictwem serwisu Allegro zamówienia nie można odebrać osobiście chyba, że na aukcji jest umieszczona informacja dopuszczająca taki odbiór. ZWROTY - PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY: Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem serwisu internetowego umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu, w którym Kupujący objął towar w posiadanie lub w którym wskazana przez Kupującego osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie towaru. Kupujacy może odstąpić od umowy informując firmę Welder-Met o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia wysyłając je pocztą na adres: Welder-Met Krzysztof Hana Lulewice 37 78-200 Białogard z dopiskiem „Zwrot” lub mailem na adres: weldermet@wp.pl Wzór formularza zwrotu dostępny w zakładce \\\\\\\\\\\\\\\" Pliki do pobrania\\\\\\\\\\\\\\\" na stronie www.welder-met.pl W przypadku odstąpienia od umowy, Kupujący ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformował firmę Welder-Met o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy, jeśli Konsument wyśle towar przed upływem 14- dniowego terminu zwrotu na adres: Welder-Met Krzysztof Hana Lulewice 37 78-200 Białogard z dopiskiem „Zwrot” Kupujący odstępujący od umowy zobowiązany jest do poniesienia bezpośrednich kosztów związanych ze zwrotem. W przypadku odstąpienia od umowy firma Welder-Met niezwłocznie i nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, z wyjątkiem innych dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia np. kwoty pobrania, ponieważ jest to usługa dodatkowa inna niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia. Zwrot płatności zostanie dokonany na wskazane przez Konsumenta konto , chyba że Kupujący wyraźnie poda inny sposób zwrotu należności. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem odstąpienia od umowy w wyniku korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.