Grill ogrodowy gazowy LANDMANN 12375FT 2-palniki (6912018263)

zakończona
309,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 35,00 zł
 • lokalizacja: Kielce, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rodzaj: gazowe
 • typ: przenośny

Landmann 12375 to grill gazowy, który umożliwi Ci przygotowanie smacznych i zdrowych potraw. Produkt wyposażony został w chromowany ruszt grillowy o powierzchni 49 x 38 cm, chromowany ruszt na kamienie lawy oraz palnik wykonany ze stali aluminizowanej. Dodatkowo grill posiada okienko w pokrywie umożliwiające kontrolę stopnia grillowania oraz składane półki boczne. W zestawie znajdują się kamienie lawy, wąż i reduktor ciśnienia.

Cechy produktu:

 • typ grilla: wózek na kółkach
 • moc: 5.5 kW
 • materiał palnika: stal alumizowana
 • materiał rusztu: chrom
 • wymiar rusztu: 49 x 38 cm
 • 2 boczne półki
 • 1 dolna półka
 • 2 ruszty
 • 2 palniki
 • pokrywa
 • reduktor ciśnienia
 • zapłon piezoelektryczny
 • wąż przyłączeniowy

Sprzęt jest całkowicie nowy, w oryginalnym opakowaniu

Pochodzi z polskiej dystrybucji

Kupiony w promocji

Nowy Na Gwarancji do 31.07.2019

Do przesyłki zostaje dołączony paragon sklepowy

Gwarancja realizowana jest w sieci sklepów na terenie polski

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
Wiktor Kaleta
Wspólna 2B/1
25-900 Kielce
Polska
 
. W sytuacji uzasadnionego niezadowolenia z zakupionego towaru, Kupujący może odstąpić od realizacji wysyłki a w przypadku towaru już wysłanego, zwrócić towar ale w stanie nienaruszonym. W ramach takiej rezygnacji koszty przesyłki w obie strony, ponosi Kupujący, chyba, że zostanie ustalone inaczej. Nie ma zwrotów telefonów, więc proszę o przemyślenie zakupów przed wciśnięciem KUP TERAZ!!!!! W innym przypadku odesłania lub rezygnacji z wysłania zakupionego towaru, zwrot wpłaconych pieniędzy może nastąpić najpóźniej do 7 dni roboczych. Przy czym, za dzień PIERWSZY uznaje się dzień zgłoszenia rezygnacji, (w przypadku rezygnacji z wysyłki) lub dzień odbioru odesłanego towaru (w przypadku jego odesłania) a za ostateczny dzień SIÓDMY, uznaje się dzień zlecenia zwrotu wpłaconych środków.

reklamacje

Każda reklamacja sprzętu elektronicznego realizowana jest tylko i wyłącznie na podstawie dołączonego paragonu w serwisie lub w jednym z sieci sklepów, w którym zakupiony został towar. W wyjątkowych sytuacjach można reklamować towar u Mnie jako sprzedającego za moją zgodą, z zastrzeżeniem jednak iż taka reklamacja może wydłużyć czas a koszty przesyłek ponosi reklamujący. Nie ma również możliwości zwrotu gotówki za zakupiony towar a jedynie naprawa lub wymiana reklamowanego towaru. Za wyjątkiem sytuacji kiedy naprawa jest niemożliwa a dany artykuł jest niedostępny. Wtedy następuje zwrot gotówki za zakupiony towar w kwocie zakupu wraz z kosztami wysyłki

pozostałe informacje

Preferuję płatności przez PayU w Allegro jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób płatności. FAKTURĘ VAT WYSTAWIAM TYLKO W PRZYPADKU KONTAKTU ZE MNĄ PRZED ZAKUPEM. Wysyłka za pobraniem, możliwa jest jedynie dla użytkowników z pozytywnymi komentarzami (min.10). Ze względów bezpieczeństwa wysyłanego towaru, wysyłam tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej i inpost. Wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej, tylko na życzenie i odpowiedzialność Kupującego. W przypadku nie sfinalizowania transakcji, nie wpłaceniu przedpłaty, nie określeniu się co do sposobu wysyłki w ciągu 5 dni, wynik aukcji może zostać anulowany a winę za jej niedokończenie poniesie Kupujący. Na koszt wysyłki składają się: opłata pocztowa, opakowanie, taśma, wypełnienie, paliwo, czas, robocizna, itp. Dlatego kosztem wysyłki nie może być tylko i wyłącznie opłata pocztowa. Ewentualne błędy lub niedociągnięcia w aukcji mogą być spowodowane jedynie przeoczeniem lub problemem technicznym i nigdy nie wynikają z celowego działania. Dlatego wszelkie uwagi czy spostrzeżenia, zawsze są mile widziane i pomocne. Zastrzegam sobie również prawo, do unieważnienia lub skorygowania warunków zawartej już transakcji, w przypadku ujawnienia nieświadomej pomyłki, błędu technicznego, nieprawidłowego działania serwisu, niewłaściwego działania internetu. Nie odpowiadam za ukryte wady fabryczne lub ukryte uszkodzenia. W takiej sytuacji Kupujący musi skorzystać ze standardowej procedury gwarancyjnej. Jakiekolwiek działania naruszające Moje 'dobre imię' rozstrzygane będą na drodze prawnej, dlatego też przed zakupem, proszę dokładnie zapoznać się i zrozumieć zasady i warunki podane w aukcjach. Wszelkie pretensje, roszczenia czy próba wymuszenia swoich racji wynikające z niezapoznania się z warunkami, lub niewłaściwej interpretacji będą bezzasadne a ponad to, mogą skutkować postępowaniem prawnym.