GRANIT PŁYTKA GRANITOWA 60X60X2 (6541678307)

zakończona
  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 18.00 [kg]
  • uszkodzony: nie

Witam,

Mamy do sprzedaży płytki granitowe polerowane.

Płytki granitowe z dużym powodzeniem mogą być stosowane wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Płytki te znajdują zastosowanie zarówno jako płytki ścienne, elewacyjne jak i podłogowe, posadzkowe.

Granitowe płytki z kamienia naturalnego są niezwykle odporne na wilgoć, czy zabrudzenia. Utrzymanie czystości na powierzchni ułożonej w tych płytkach jest więc bardzo łatwe.

Płytki z kamieni naturalnych mają również taką przewagę nad płytkami wypalanymi w wysokich temperaturach (jak gres, czy ceramika), że są w pełni naturalne, antyalergiczne, nieszkodliwe dla skóry człowieka i przede wszystkim nie wytwarzają żadnego promieniowania.

Płytki granitowe można zastosować w mieszkaniach prywatnych, zarówno na podłodze jak i na ścianie. Równie dobrze sprawdzają się te płytki na elewacjach zewnętrznych budynków, np. jako cokoły ozdobne wokół domów jednorodzinnych.

Granit wykazuje bardzo dużą odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie posiadamy płytki w kolorze Maple Red oraz Peach Red.

Płytka Maple Red 60x60x2cm - 75,00/szt (waga 18kg)

Stopień Maple Red 100x30x2cm - 76,00/szt (waga 15kg)

Podstopień Maple Red 100x15x2cm - 33,00/szt (waga 7,5kg)

Płytka Peach Red 60x60x2cm - 44,00/szt (waga 18kg)

Stopień Peach Red 100x30x2cm - 49,00/szt (waga 15kg)

Podstopień 100x15x2cm - 25,00/szt (7,5kg)

Odbiór własny z magazynu w Święcicach ul.Poznańska 684

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt

e-mail: rompol20@wp/pl

tel. 22 722 59 78

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 56 1240 2135 1111 0000 3870 5021
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: rompol20@wp.pl. Zwracany towar należy odesłać na adres Sprzedającego. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem rompol20@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.