Grand Alliance: Destruction Miękka Oprawa [ENG] (6912096944)

zakończona
42,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • PACZKA W RUCHu 7,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0 [kg]

opis

telefon
798 821 419
509 162 061
adres
Strefa MTG s.c.
al. Armii Ludowej 15
00-632 Warszawa

Odbiór osobisty możliwy jest w godzinach pracy sklepu stacjonarnego tj. od poniedziałku do piątku w godzinach: 13:00 - 20:00 oraz w trakcie organizowanych w sklepie wydarzeń.

Wszystkie sprzedawane produkty posiadamy fizycznie w sklepie, więc nie trzeba potwierdzać dnia i godziny odbioru towaru.

Dostawę realizujemy za pomocą poniższych firm transportowych:

Koszty oraz czas dostawy znajdują się w zakładce Dostawa i płatność w każdej naszej ofercie.

Płatności za zakupione przedmioty mogą Państwo dokonać:
1. Poprzez
2. Przelewem tradycyjnym
89 1750 0012 0000 0000 3349 9876
3. Dodatkowo przy Odbiorze osobistym istnieje możliwość opłacenia przedmiotów gotówką.

Grand Alliance: Destruction Miękka Oprawa [ENG]


Książka opisująca frakcje Destruction z Age of Sigmar. 104 strony w miękkiej oprawie opisujące zasady i historię jednostek.

Wydanie angielskie
VAT - 5%


Producent: Games Workshop
Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Dodatkowe informacje

Odbiór osobisty możliwy nawet w kilka chwil po złożeniu zamówienia (w godzinach pracy sklepu - poniedziałek - piątek 13:00-20:00). Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze przed 13:00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze po 13:00 oraz w dni wolne będą traktowane jak złożone i opłacone w najbliższy dzień roboczy.

Punkty odbioru

Sklep Strefa MTG
Polna 30a - dawniej Armii Ludowej 15
00-635 Warszawa
woj. mazowieckie
email: sklep@strefamtg.pl
tel.: 798821419

 • poniedziałek - piątek 13:00 - 20:00
 • sobota 12:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
do odbioru natychmiast
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
1 miesiąc dla przedsiębiorców
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Strefa MTG s.c.
Polna 30a
00-635 Warszawa
Dodatkowe informacje

 1. Zobowiązujemy się do dostarczenia Użytkownikom Produktów  bez wad o ile nie zostały one uwzględnione w opisie konkretnego  przedmiotu. 

2. Reklamacja może zostać złożona przez kupującego, bezpośrednio w  naszym sklepie stacjonarnym w godzinach jego otwarcia, mailowo na adres  poczty elektronicznej sklep@strefamtg.pl lub pisemnie  na adres firmy z  dopiskiem „Reklamacja”. 

3. Wymagane jest, aby zgłoszenie reklamacji zawierało w szczególności:  imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej (adres e-mail) na który ma  zostać wysłana odpowiedź na reklamację, adres do korespondencji, datę  nabycia przedmiotu, rodzaj reklamowanego przedmiotu, dokładny opis wady, a także preferowany przez kupującego sposób  poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Wraz ze zgłoszeniem  reklamacji należy dostarczyć Strefa MTG dowód zakupu towaru. Może to być  na przykład kopia paragonu (preferowane) lub kopia faktury, wydruk z karty płatniczej  albo inny dowód. 

4. W przypadku konieczności dostarczenia reklamowanego przedmiotu do naszej firmy, Strefa MTG zwróci wszelkie  związane z tym koszty o ile kupujący dostarczy przedmiot w sposób wcześniej uzgodniony z nami. 

5. Strefa MTG rozpatrzy i ustosunkuje się do reklamacji bez zbędnej  zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji. O  sposobie rozpatrzenia reklamacji Użytkownik zostanie poinformowany  zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacji. 

6. W przypadku wystąpienia ewentualnych braków w złożonej reklamacji,  Strefa MTG zwróci się do Użytkownika o ich uzupełnienie zgodnie z danymi adresowymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacji. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Strefa MTG s.c.
Polna 30a
00-635 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Użytkownik będący osobą fizyczną ma prawo do odstąpienia od umowy  sprzedaży w terminie 14 dni licząc od dnia następnego po dniu  dostarczenia produktów na adres wskazany przez Użytkownika lub daty  odbioru osobistego ze Sklepu.

2. W przypadku chęci skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy,  Użytkownik zobowiązany jest dostarczyć nam w formie pisemnej lub drogą  elektroniczną Oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od momentu odebrania przedmiotu umowy

3. Produkty objęte Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy powinny zostać  zwrócone bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. 

4. Strefa MTG zwróci wszelkie dokonane przez kupującego płatności za  zwracane przedmioty bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w  terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy o ile zwracane przedmioty  zostaną dostarczone do Strefy MTG w tym terminie. W przypadku  przekroczenia terminu zwrotu przedmiotów Strefa MTG zwróci wszelkie  dokonane przez kupującego płatności za zwracane przedmioty bez zbędnej  zwłoki po otrzymaniu zwracanych przedmiotów.

5. W ramach zwrotu płatności za zwracane przedmioty Strefa MTG zwraca  koszt wysyłki do kupującego o ile kupujący wybrał najtańszy oferowany  dla danego zestawu przedmiotów sposób wysyłki. W przypadku wyboru przez  kupującego innego sposobu dostawy zwracamy jedynie równowartość wartości najtańszego sposobu dostawy oferowanego kupującemu. 

6. W przypadku zwrotu jedynie części przedmiotów wchodzących w skład  zamówienia zwracamy jedynie możliwą różnicę między najtańszym kosztem  dostawy całego zamówienia, a najtańszym możliwym kosztem dostawy  zamówienia bez zwracanych przedmiotów. 

7. Użytkownik ponosi koszt dostarczenia przedmiotów zwracanych do Strefy MTG. 

8. Wraz z odsyłanymi przedmiotami prosimy o zwrot paragonu – nie jest to  wymagane jednak ułatwia nam rozliczenie z Urzędem Skarbowym zwrotu zapłaconych podatków. 

9. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości  przedmiotu będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza  konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania przedmiotu  jakiego mógłby dokonać w przypadku zakupu produktu w sklepie  stacjonarnym.

O sprzedającym
StrefaMTG
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

1806

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 798******** (pokaż)
 • 509******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
13:00 - 20:00
sobota
12:00 - 16:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma prowadzi działalność na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG). Aktualne dane wpisu można w każdej chwili sprawdzić na stronie CEiDG (https://prod.ceidg.gov.pl/).

Nasz punkt odbiorów osobistych/sklep stacjonarny mieści się przy Polnej 30a (dawniej Armii Ludowej 15). Jest to pasaż nad Trasą Łazienkowską, na odcinku pomiędzy klubem Remont, a ul. Marszałkowską

Pozostałe informacje

Prosimy o wpłatę za pomocą systemu PayU lub przelew na konto. Koszt wysyłki podany jest w zakładce koszt dostawy każdego przedmiotu. W przypadku zakupu kilku przedmiotów system sam określi dostępne formy wysyłki dla danego zestawu przedmiotów - za przesyłkę zapłacicie Państwo tylko raz.

Jako adres do wysyłki bierzemy zawsze adres podany w formularzu wpłaty PayU, a w przypadku wpłaty na konto bez wypełniania formularza dostawy z danych podanych przez Allegro. W przypadku jakiejkolwiek chęci zmiany adresu wysyłki lub chęci otrzymania faktury konieczne jest wypełnienie formularza dostawy Allegro.

Dla osób z Warszawy istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym w godzinach otwarcia - nie trzeba potwierdzać odbioru - przedmioty, które sprzedajemy na Allegro posiadamy fizycznie w sklepie.

Numer oferty:6912096944
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry