GRANATOWIEC WŁAŚCIWY KARŁOWY sadzonki w doniczkach (6483415620)

zakończona
7,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • lokalizacja: Bądkowo
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • rodzaj rośliny: inny
 • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku do 0,5l

KOSZT PRZESYŁKI:

grupa gabarytowa
B

POCZTA POLSKA:

1-20(+2) sztuk:
Pocztex Kurier 48: 14,00zł

KURIER UPS:

1-20(+2) sztuk:
kurier: 19,00zł

Przy zakupie większych ilości proszę o kontakt w sprawie kosztów przesyłki.

O MNIE

KOMENTARZE

POZOSTAŁE AUKCJE

Dokonując zakupu na mojej aukcji, Kupujący potwierdza akceptację postanowień regulaminu.

KONTAKT:

lewix200@interia.pl

607 048 217

5409206

GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE

Przedmiotem mojej aukcji są sadzonki
PUNICA GRANATUM NANA,
granatowiec właściwy karłowy.


UWAGA PROMOCJA!

Do każdych 10 roślin kupionych na moich aukcjach - 1 gratis!

REGULAMIN PROMOCJI PONIŻEJ


Granatowiec właściwy karłowy jest niewielkim krzewem pochodzącym z Azji Mniejszej, dorastającym do 1 metra wysokości!

Roślina nadaje się do uprawy doniczkowej, idealna na bonzai!

Kwiaty dzbaneczkowate, obupłciowe, różowo czerwone, bardzo efektowne! Pojawiają się w czerwcu i pozostają na roślinie do września.

Liście naprzeciwległe, drobne, błyszczące, zielone.

Owoce kuliste jagody, koloru czerwonego.

Granatowiec właściwy karłowy wymaga gleby pruchniczej, preferuje stanowiska słoneczne.

Powyższe zdjęcie przedstawia jedną z oferowanych przeze mnie roślin.(Niektóre z roślin, mają już kwiaty).


Sadzonki mają wysokość 15-30cm.

Jedna kupiona sztuka, to jedna zadbana, bardzo dobrze ukorzeniona sadzonka w doniczce.

Kupując sadzonki rosnące w doniczkach, masz 100% pewności, że się przyjmą, w przeciwieństwie do roślin wykopywanych przed wysyłką.

Sadzonki są zawsze doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i przed utratą wilgoci. Świadczą o tym wszystkie moje komentarze.


Wystawiam także inne rośliny, m.in. morwy, albicje, kolkwicje, cesarskie drzewko szczęścia. Zapraszam na moje pozostałe aukcje .


Regulamin promocji:

 1. Do każdych 10 sadzonek z tej samej grupy gabarytowej kupionych na moich aukcjach, Kupujący otrzymuje jedną roślinę gratis.
 2. Kupujący jako gratis może wybrać dowolną roślinę spośród aktualnie sprzedawanych przeze mnie w systemie Allegro, z tej samej grupy gabarytowej co zakupione rośliny, nie droższą niż najtańsza z 10 zakupionych roślin.
 3. O wyborze gratisu należy poinformować przed dokonaniem płatności (np. w Formularzu Opcji Dostawy).
 4. Jeśli Kupujący nie poinformuje o wyborze gratisu, wyboru darmowej rośliny dokonuje Sprzedający. Sprzedający może wybrać dowolną roślinę, także nie wystawioną aktualnie na Allegro.

Regulamin zakupów:

 1. Dokonując zakupu na mojej aukcji, Kupujący potwierdza akceptację postanowień regulaminu.
 2. Rośliny wysyłam tylko w poniedziałki, wtorki i środy, aby nie leżały przez weekend na poczcie.
 3. Nie wysyłam roślin za pobraniem.
 4. Gospodarstwo Szkółkarskie, które prowadzimy jest zwolnione z podatku od towarów i usług (podstawa: Art. 43 ust. 1, pkt. 3 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług) - status rolnika ryczałtowego - na życzenie Kupującego wystawiamy - Faktura Vat RR.
 5. Przedmioty kupione na różnych aukcjach wysyłam w jednej paczce, o ile jest to możliwe.
 6. Rośliny znajdujące się w tej samej grupie gabarytowej mają identyczny cennik dostawy, obowiązujący również w przypadku zakupu na kilku aukcjach roślin z tej samej grupy.
 7. Przy zakupie roślin z różnych grup gabarytowych koszty wysyłki ustalane są indywidualnie. Proszę wówczas o kontakt w sprawie kosztów wysyłki.
 8. Numer konta, na który można dokonać płatności tradycyjnym przelewem, wysyłam pocztą elektroniczną po dokonaniu zakupu.
 9. Dostępne opcje wysyłki zawsze podaję w opisie aukcji. Jeżeli Państwo są zainteresowani inną formą przesyłki, proszę zapytać mnie o możliwość jej udostępnienia przed dokonaniem zakupu!
 10. Uprzejmie proszę o podanie w tytule przelewu nicku (loginu) Allegro Kupującego!
 11. Produkty są wysyłane na bieżąco po zaksięgowaniu wpłaty, lecz zastrzegam sobie prawo do opóźnienia wysyłki maksymalnie o 7 dni. O wysyłce informuję e-mailem.
 12. Jeżeli nie otrzymają Państwo paczki w ciągu 2-3 dni od informacji o jej wysłaniu, jest to z pewnością wina Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W takim przypadku proszę mnie zapytać o numer nadania przesyłki. Status przesyłki pocztowej można sprawdzić TUTAJ , a przesyłki kurierskiej TUTAJ .
 13. Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy. Pozytywny komentarz jest dla mnie znakiem, że przesyłka dotarła i są Państwo zadowoleni.
 14. Bardzo ważne jest dla mnie zadowolenie klienta, dlatego dokładam wszelkich starań, aby nie wystąpiły jakiekolwiek nieprawidłowości. Jeżeli jednak pojawi się jakiś problem, proszę nie wystawiać pochopnie neutralnego lub negatywnego komentarza, tylko skontaktować się ze mną.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje
Koszt przesyłki zależy od liczby kupionych sadzonek i wynosi odpowiednio: - 1-20(+2) sztuk 14,00zł Pocztex Kurier 48, - 1-20(+2) sztuk 19,00zł wysyłka kurierska UPS Przy zakupie większych ilości proszę o kontakt w sprawie kosztów przesyłki.
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Gospodarstwo Szkółkarskie Jaranowo Duże 87-704 Bądkowo

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Gospodarstwo Szkółkarskie
Jaranowo Duże 58
87-704 Bądkowo
Polska
 
Zwrot towaru. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem.Towar zwracany musi być w stanie nienaruszonym. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego towaru. W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia, umowę kupna- sprzedaży uważa się za nie byłą.

reklamacje

Procedura reklamacji. Jeżeli zakupiony wysyłkowo produkt zawiera wady, koszty zwrotu przesyłki pokrywa użytkownik lewix200. Zgłoszona wada podlega weryfikacji przez Gospodarstwo Szkółkarskie na podstawie zdjęcia uszkodzonego produktu, który stwierdzi czy uszkodzenie nie nastąpiło z winy klienta. Rozpatrujemy reklamacje najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Po otrzymaniu towaru i stwierdzeniu uszkodzenia lub niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem, klient zobowiązany jest do poinformowania o zaistniałym fakcie najpóźniej w ciągu 48h od odebrania paczki. Zgłoszenie przyjmowane jest mailowo lub telefonicznie. Następuje weryfikacja zamówienia i uzgodnienie formy rozpatrzenia reklamacji. Uznanie reklamacji następuje na podstawie przesłania zdjęcia uszkodzonego lub niezgodnego z umową produktu nie później niż 14 dni od otrzymania przez nas maila ze zdjęciem. Reklamacja zostaje uznana gdy stwierdzimy, iż otrzymany produkt został uszkodzony w stopniu, który uniemożliwi jego wykorzystanie lub gdy stwierdzi się, że jego stan lub jakość znacznie odbiega od powszechnie przyjętych norm jakościowych dla roślin ozdobnych. W przypadku uznania reklamacji, Klient otrzymuje nowy produkt, a wszelkie koszty związane z reklamacją ponosi użytkownik lewix200.