GRANATOWA TOREBKA NA RAMIĘ Z FRĘDZLAMI (6912187775)

zakończona
19,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 6,00 zł
 • List priorytetowy 8,50 zł
 • List polecony ekonomiczny 13,00 zł
 • lokalizacja: aukcja internetowa, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: produkt damski
 • kolor: odcienie niebieskiego
 • marka: Inna marka
 • wielkość: mała (nie mieszcząca A4)
 • dostawa z Polski: tak
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • materiał dominujący: skóra ekologiczna
 • fason: listonoszka
 • cechy dodatkowe: frędzle
 • wysokość (cm): 18.0 [cm]
 • szerokość (cm): 18.0 [cm]
 • długość paska (cm): 125.0 [cm]
 • zapięcie: zamek
 • liczba komór: 1
Wym. szer. 18 cm, wysokość 18cm, wysokość z frędzlami 35 cm,
pasek z możliwością regulacji ok. 127cm.
Podążając za trendami włoski producent stworzył
bardzo trendy formę torebki adresowanej do
kobiet nowoczesnych, spełnionych i aktywnych. Torebkę, która pasuje do ascetycznej elegancji, romantycznego glamouru i rockowych klimatów
Modny detal, który tworzy całą stylizację.
Uszyta z włoskiej skóry ekologicznej.
Jedna komora zapinana na zamek. W środku wyłożona podszewką.
UWAGA: frędzle można przyciąć nożyczkami nadając im dowolny kształt lub długość i
spersonalizować torebkę wg własnego gustu.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 85 1020 5138 0000 9702 0118 8598
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
List polecony ekonomiczny 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

NIP 882-102-37-56 ; Regon 890036129 Płatnik zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów ewidencjonowanych Numer rachunku bankowego PKO BP 85 1020 5138 0000 9702 0118 8598

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Kupujący ma prawo do odstąpienia od zawarcia umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. W tym celu wypełnia oświadczenie, które otrzymuje drogą elektroniczną, i odsyła je listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres wskazany przez Sprzedawcę. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie pisma przed upływem 14 dni oraz powiadomienie Sprzedawcy o wysłaniu dokumentów podając numer nadania. Takie oświadczenie ułatwi stronom obliczenie terminu zwrotu wzajemnych świadczeń. Powiadomienia wysyłane w inny sposób, po terminie lub dołączone do przesyłki z przedmiotem nie będę podstawą do odstąpienia od umowy kupna i ponownie wrócą do Nadawcy. Kupujący ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od zgłoszenia odstąpienia od umowy kupna, zwrócić Sprzedawcy produkt wyłącznie na adres wskazany przez Sprzedawcę. Konsument ponosi koszty związane ze zwrotem przedmiotu do Sprzedawcy. Zwroty bez mailowego potwierdzenia wysłania lub numeru nadania nie będą podejmowane. Sprzedawca ma obowiązek w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przedmiotu do zwrotu środków za zakupiony przedmiot wyłącznie na rachunek bankowy wskazany w przesłanym piśmie. Prawo do zwrotu nie przysługuje Kupującemu, który przed rozpoczęciem świadczeń został poinformowany, że utracił takie prawo. Kupujący ponosi pełną odpowiedzialność finansową za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu ( m. innymi uszkodzenie zabezpieczeń, zerwanie metek, celowe uszkodzenie produktu poprzez rozrywanie, szarpanie). Przedmioty z wyprzedaży podlegają wyłącznie wymianie na inny mode w tej samej lub wyższej cenie. Koszty transportu przedmiotu oraz odesłania dokumentów odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży związanych z wymianą na inny model ponosi Kupujący / 14 dni od dnia doręczenia przesyłki na przesłanie oświadczenia, które Sprzedawca przesyła drogą elektroniczną + 14 dni na zwrot przedmiotu do wymiany wyłącznie na adres wskazany przez Sprzedawcę/. Przedmiot w ramach wymiany wysyłany jest po załatwieniu wszelkich formalności związanych ze zwrotem oraz uregulowaniu płatności. Prawo do zwrotu towaru z wyprzedaży nie przysługuje Kupującemu, który przed rozpoczęciem świadczeń został poinformowany, że utracił takie prawo.

reklamacje

Sprzedawca jest odpowiedzialny za wady fizyczne lub prawne sprzedawanego produktu, chyba, że Kupujący wiedział o wadach w chwili zawarcia umowy. Jeżeli otrzymany produkt posiada wadę Kupujący może złożyć pisemne oświadczenie o obniżeniu ceny lub odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży. Kontrahent traci takie prawo, jeżeli Sprzedawca zobowiąże się w terminie do 30 dni kalendarzowych od doręczenia produktu wraz z dokumentami, do wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcie wady i odesłanie do Kupującego na swój koszt. Ograniczenie nie ma zastosowania, jeśli produkt był wymieniony lub naprawiany przez Sprzedawcę lub Sprzedawca nie uczynił zadość wymiany na wolny od wad lub usunięcia wady. Obniżona cena pozostaje w proporcji wynikającej z umowy kupna, w jakiej wartość produktu z wadą pozostaje do wartości produktu bez wady. Klient nie może odstąpić od umowy kupna jeśli wada jest nieistotna. Klient nie ma prawa żądać usunięcia wady, jeśli doprowadzenie go do zgodności z umową sprzedaży w sposób wybrany przez Kupującego jest niemożliwy lub wymaga nadmiernych kosztów. Sprzedawca odpowiada za wady stwierdzone przed upływem 2 lat. Bieg terminu rozpoczyna się od dnia, w którym Klient zgłosił ten fakt Sprzedawcy. Sprzedawca po zgłoszeniu przez Kupującego informacji o chęci złożenia reklamacji niezwłocznie przesyła stosowny druk oraz adres do wysyłki. Koszt odesłania przedmiotu do reklamacji / wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera, który ma możliwość pozostawienia przesyłki awizowanej w Urzędzie Pocztowym/ ponosi Kupujący. Zarówno w przypadku reklamacji w przedmiocie użytkowanym jak też otrzymanym Sprzedawca ma obowiązek w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymanie produktu do reklamacji udzielić Kupującemu informacji o sposobie załatwienia jej. Brak odpowiedzi oznacza żądania Kupującego za zasadne. Żądanie reklamacji powinno zostać zrealizowane w ciągu 30 dni. W przypadku uznania zwrotu środków realizacja przelewu na rachunek bankowy następuje w ciągu 14 dni od dnia poinformowania Kupującego o takim sposobie złożenia reklamacji. W przypadku bezzasadnej reklamacji Kupujący ponosi wszelkie koszty związane z odesłaniem przedmiotu. Reklamacji nie podlegają: uszkodzenia mechaniczne np. otarcia, zadrapania, odbarwienia, przemoczenia, celowe uszkodzenie powierzchni ; naturalne zużycia w procesie użytkowania np. zamki, napy, guziki, podszewka, ćwieki itp. ; uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użytkowania np. przeciążenie a w konsekwencji urwanie pasków, nap, zamków; wady jawne widoczne w momencie otrzymania produktu, a nie zgłoszone Sprzedawcy; różnice w kolorze wynikające z ustawienia parametrów monitora, a w szczególności różnice w barwach i odcieniach; różnice w pomiarach do max 4 cm, które są przybliżone i wynikają z naturalnych procesów produkcji; przedmioty wadliwe o których Kupujący wiedział.

pozostałe informacje

Termin płatności wynosi 7 dni od dnia zakupu i może ulec wydłużeniu po wcześniejszym ustaleniu ze Sprzedawcą. Po upływie wyznaczonego terminu transakcja zostaje unieważniona a ja występuję do Allegro o zwrot prowizji. Przedmiot ponownie zostaje wystawiony na aukcję.

Wszystkie przesyłki wysyłam do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej od poniedziałku do piątku natychmiast po zaksięgowaniu środków na rachunku docelowym. Reklamacje związane z nieterminowym doręczeniem przesyłki rejestrowanej / list polecony, paczka/ załatwiane są zgodnie z regulaminem doręczyciela a ja na bieżąco informuję o ich przebiegu.

Przesyłki nierejestrowane, zgodnie z Regulaminem świadczenia usług powszechnych, to przesyłki, których nie można śledzić na stronie Poczty Polskiej / list ekonomiczny, list priorytetowy/. Wybierając tę formę wysyłki ponosicie Państwo odpowiedzialność za jej niedoręczenie, ponieważ przewoźnik Poczta Polska  nie przewiduje  żadnej odpowiedzialności z tytułu niedoręczenia przesyłki nierejestrowanej. Proszę więc o bardzo uważny i przemyślany wybór formy wysyłki.

W przypadku otrzymania przesyłki uszkodzonej, w rozerwanym opakowaniu, niezgodnej z opisem należy niezwłocznie żądać sporządzenia protokołu i sprawdzenia stanu produktu w obecności doręczyciela. Dokument ten jest jedyną i wyłączną podstawą do dochodzenia roszczeń w stosunku do Poczty i Sprzedawcy.

Allegro służy wyłącznie do sprzedaży wysyłkowej. W związku z tym nie ma możliwości odbioru osobistego bez względu na odległość od miejsca zakupu.

Wszelkie formalności związane z odstąpieniem od umowy kupna-sprzedaży, reklamacją, zwrotem uprzejmie proszę przed wysyłką zgłaszać drogą elektroniczną zgodnie z wyżej zawartymi informacjami. Inny sposób załatwiania reklamacji, zwrotów, wymian niż zawarty w opisie nie będzie podstawą do rozpatrzenia a przesyłka, której się nie spodziewam wróci do Nadawcy.

Jako płatnik podatku zryczałtowanego nie wystawiam faktur oraz paragonów.

Na wszelkie Państwa pytania przesyłane na adres mailowy odpowiadam najszybciej jak to możliwe przez 24 godziny na dobę.  

Dokonując zakupu na aukcji Kupujący i Sprzedający zobowiązują się do przestrzegania zamieszczonych informacji, modowecuda