Gramatyka języka angielskiego. Wybrane zagadnienia (6542181584)

zakończona
14,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • List polecony ekonomiczny 9,50 zł
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
 • lokalizacja: Toruń
 • stan: nowy
 • okładka: twarda
 • rok wydania (xxxx): 2001
 • język: polski
 • zestaw: sama książka
 • ćwiczenia: tak, z kluczem
 • przeznaczenie: dla przedszkolaków, do szkoły podstawowej, do gimnazjum, do liceum, dla dorosłych

Witam na mojej aukcji!!!!

Przedmiotem tej aukcji jest książka Gramatyka języka angielskiego. Wybrane zagadnienia.

Autor: Mark Foley Diane Hall, Jeremy Harrison, Paul Seligson, Ken Singleton
 • rok wydania: 2001
 • ilość stron: 304
 • wydawnictwo: Cykada


PRZED ZAKUPEM PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ ZE STRONĄ O MNIE.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAKUPU ORAZ NA INNE MOJE

AUKCJE!! ;)

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

WITAM SERDECZNIE!!!!\ Dziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami. Jestem osobą prywatną sprzedającą na Allegro wyłącznie swoje rzeczy - nowe bądź używane. Towar wysyłam w ciągu 72h od otrzymania wpłaty, w razie opóźnienia (z mojej winy) od razu wysyłam wiadomość. Płatności: W tytule przelewu proszę wpisać TYLKO swoją nazwę użytkownika z Allegro oraz numer aukcji.Brak Twojej nazwy użytkownika oraz numeru aukcji może być powodem opóźnienia wysyłki. Numer rachunku bankowego: T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank S.A. 27 2490 1044 0000 4200 7947 3584

kontakt

 • +48728670262
  Informacji telefonicznych udzielam po godzinie 18. Na sms-y nie odpowiadam.

reklamacje

Jeżeli towar posiada jakiekolwiek wady, istnieje wówczas możliwość zwrotu towaru w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. KOSZTY WYSYŁKI ZAWSZE POKRYWA KUPUJĄCY!!!! Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

pozostałe informacje

REGULAMIN AUKCJI: 1) Zawsze przemyśl swój zakup NIE ODWOŁUJĘ OFERT!!! 2) Jeżeli nie zamierzasz robić u mnie zakupów NIE LICYTUJ! - NIE ODWOŁUJĘ OFERT!!! 3) Nie wysyłam paczek 'za pobraniem'! 4) Na wpłatę czekam do 7 dni, później wnoszę do Allegro o zwrot prowizji, unieważniam transakcję i wystawiam NEGATYWA. Jeżeli jest powód przez, który nie możesz uiścić wpłaty w ciągu 7 dni, skontaktuj się ze mną, a przedłużę termin oczekiwania. 5) Jeżeli adres do wysyłki jest inny niż w ustawieniach konta Allegro proszę o ujęcie informacji w formularzu opcji dostawy w polu UWAGI inaczej paczka zostanie wysłana według danych z konta Allegro. 6) Kupujący, jako pierwszy wystawia komentarz, jest to dla mnie sygnał, że zakupiony towar doszedł i jest z nim wszystko w porządku. 7) Zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem!! 8) Jeżeli kupujesz więcej niż jeden produkt, skontaktuj się w celu ustalenia kosztów przesyłki!!!!!! 9) W koszt dostawy wchodzi koszt pakowania. 10) Jeżeli towar posiada jakiekolwiek wady, istnieje wówczas możliwość zwrotu towaru w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. KOSZTY WYSYŁKI ZAWSZE POKRYWA KUPUJĄCY!!!! W razie wątpliwości czy innych niejasności proszę o kontakt. Dziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami! Życzę udanych zakupów! ;)