GRAJĄCY PCHACZ PINGWIN CHODZIK SORTER CHICCO (6541848003)

zakończona
162,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
 • lokalizacja: Włoszakowice
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: pchacz

GWARANCJA

.

Wszystkie towary
sprzedawane na naszych
aukcjach posiadają:

- atesty
- gwarancje producenta
- paragon fiskalny
- pochodzą z legalnych źródeł

.

Jesteśmy firmą
na życzenie klienta
wystawiamy faktury VAT.

.

WSPÓŁPRACA

.


Dokonanie zamówienia i płatności
za towar jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu sprzedaży
dostępnego na stronie o mnie.

Towar wysyłamy w ciągu
dwóch dni roboczych od
dnia zaksięgowania wpłaty.

Przedmiotem aukcji jest:

GRAJĄCY PCHACZ PINGWIN CHODZIK SORTER

CHICCO

Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 9 m-ca życiaOpis

 • Grający pchacz pingwin marki Chicco to świetny towarzysz pierwszych kroków Twojego dzielnego maluszka.
 • Zabawka spełnia podwójną funkcję - po pierwsze, ułatwia dziecku stawianie pierwszych kroków, a szeroki rozstaw kół zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas nauki.
 • Po drugie, pchacz może być wypełnionym atrakcjami centrum zabaw, które będzie rozwijać zdolności manualne dziecka.
 • Pchacz Pingwin zachęca maluszka do aktywności ruchowej dzięki wesołym melodyjkom, które uruchamiają się podczas chodzenia
 • W ten sposób nagradzają dziecko za jego małe sukcesy i dopingują do dalszej nauki.
 • A gdy maluszek zmęczy się już ćwiczeniami z chodzenia, wystarczy zablokować tylne kółka pchacza i można rozpocząć zabawę z Pingwinem
 • Zabawka oferuje wiele atrakcji, m.in. sorter kształtów, do którego trzeba dopasować odpowiednie foremki, przesuwną rybkę oraz boczne skrzydełka, które uruchamiają melodyjki i efekty świetlne
 • Dzięki temu Twoje dziecko podczas zabawy rozwija zdolności manualne, logicznego myślenia oraz koordynację ruchową.
 • Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 9. miesiąca życia.
 • Wymiary opakowania:49 x 40,5 x 15,5 cmNaszym klientom przysługuje prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. W takim przypadku koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu ,bez śladów użytkowania, wraz z paragonem lub fakturą VAT, instrukcją i gwarancją (jeżeli taka została wydana). (Dz. U. z dnia 31marca 2000r.). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: agmar-zabawki@wp.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego na stronie o mnie.Dokonanie zamówienia i płatności za towar jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sprzedaży dostępnego na stronie o mnie.Oświadczamy, że zobowiązujemy się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem ewentualnie wad wskazanych w ofercie sprzedaży.W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem, paczka zostaje zwrócona do nadawcy a odbiorca zostanie obciążony kosztami przesyłki zwrotnej.Koszt przesyłki zwrotnej równy jest kosztowi wysyłanej paczki.Towar nie może być zwrócony, jeśli Nabywcą jest firma ( Powyższa ustawa dotyczy wyłącznie relacji sklep - konsument, przedsiębiorca - nie jest konsumentem).


Zobacz co jeszcze mamy w ofercie na innych aukcjach.

KONTAKT

.

572725226

agmar-zabawki@wp.pl

.

ADRES

.

WŁOSZAKOWICE

ul. Strażacka 5

64-140 Włoszakowice

.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 75 8661 0009 0006 3005 2000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

F.H.U. AGMAR
ul. Strażacka 5
64-140 Włoszakowice
NIP: 698-105-16-83
REGON: 411558570
Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 2004r. Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Przemęt pod nr 2095. Regon 411558570 NIP 698-105-16-83 Wszystkie artykuły sprzedawane na naszych aukcjach pochodzą z legalnych źródeł, posiadają atest, paragon fiskalny i są objęte gwarancją producenta.Przesyłkę wysyłamy na adres podany w serwisie Allegro. Jeżeli klient chce aby przesyłka była wysłana na inny adres, musi to zaznaczyć przed dokonaniem wpłaty. Na wpłatę czekamy 7(siedem) dni od daty zakupu. Data wpłaty to data zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Gdy nie dostajemy zapłaty w terminie, występujemy o zwrot prowizji oraz wysyłamy maila do obsługi serwisu allegro.pl z informacją o zaistniałej sytuacji.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Agata Lewandowska Agmar
Strażacka 5
64-140 Włoszakowice
PL
Dodatkowe informacje

 Klient ma prawo do dokonania zwrotu zamówionego towaru, bez podania przyczyny ,w ciągu 14(czternastu) dni od daty otrzymania towaru. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu ,bez śladów użytkowania, wraz z paragonem lub fakturą VAT, instrukcją i gwarancją (jeżeli taka została wydana). (Dz. U. z dnia 31marca 2000r.). Towar nie może być zwrócony, jeśli Nabywcą jest firma ( Powyższa ustawa dotyczy wyłącznie relacji sklep - konsument, przedsiębiorca - nie jest konsumentem). W przypadku nie spełnienia jednego z powyższych warunków, zwrot nie będzie uznany, a zwracany towar będzie czekał na odbiór w naszej firmie lub zostanie odesłany na koszt klienta. Zwracany towar klient przesyła do nas na własny koszt. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Pieniądze za zakupiony towar (nie wliczając kosztów przesyłki) zostaną zwrócone w terminie 7 dni od daty uznania zwrotu. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: agmar-zabawki@wp.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ,numer oferty . Data zawarcia umowy to , data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Przed dokonaniem zwrotu lub reklamacji prosimy o kontakt mailowy. Zwracane lub reklamowane produkty należy odsyłać na podany poniżej adres: F.H.U.Agmar Agata Lewandowska ul.Strażacka 5 64-140 Włoszakowice tel.572725226

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Agata Lewandowska Agmar
Strażacka 5
64-140 Włoszakowice
PL
Dodatkowe informacje

Wszystkie towary dostępne na aukcjach objęte są gwarancją producenta. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie \"Protokołu szkody” przy odbiorze przesyłki w obecności kuriera. a. W przypadku uszkodzenia mechanicznego (rys, wgnieceń itp) stwierdzonych w późniejszym terminie firma nie ponosi odpowiedzialności. b. Opis procedury reklamacyjnej: 1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem agmar-zabawki@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1.imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2.datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3.przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4.wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. c. Wymiana następuje w ciągu 14(czternastu) dni roboczych od momentu uznania przez nas reklamacji. d. Reklamacje zwracane są na koszt Klienta. Złożenie podpisu na liście przewozowym i brak protokołu szkody sporządzonego z kurierem przy odbiorze przesyłki jest równoznaczne z odebraniem towaru mechanicznie nie uszkodzonego. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej.Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.