GRA W KLASY Julio CORTAZAR (6677272238)

zakończona
10,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 8,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 10,50 zł
 • List priorytetowy 12,30 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • okładka: twarda z obwolutą
 • kondycja: bez śladów używania

WITAM

GRA W KLASY

Julio CORTAZAR

STAN BDB, JAK NOWA

ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ DOKŁADNIE TO CO KUPUJESZ

WIĘCEJ ZDJĘĆ --- WIESZ CO KUPUJESZ!!!

ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE

PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI KSIĄŻEK KOSZT WYSYŁKI USTALIMY UCZCIWIE

GWARANCJA

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Deutsche Bank PBC S.A. 30 1910 1048 2944 2805 6618 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 121
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 121
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List priorytetowy 12,30 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

WITAM nr konta:30 1910 1048 2944 2805 6618 0001 Bardzo prosimy o podawanie w tytule wpłaty swojego nicka i nr aukcji co przyspieszy wysyłkę towaru. Oferowane przeze mnie przedmioty pakowane są bardzo starannie w koperty bąbelkowe. Uwaga! Przy wysyłce za granicę cennik dostawy nie obowiązuje. Koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju i formy dostawy. Sprzedając wystawiam komentarz jako drugi i bardzo proszę po otrzymaniu zakupionych u mnie przedmiotów o wystawienie komentarza, będzie to dla mnie informacja, że przesyłka dotarła do Państwa. W związku z faktem uruchomienia przez Allegro nowego systemu naliczania kosztów dostawyoraz faktem, iż nie jest możliwe wyliczenie właściwych kosztów przesłania poprzez automatyczny system, w przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu proszę o kontakt w sprawie ustalenia wspólnego kosztu wysyłki.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, konsument który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja ........................................................................................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: ..............................................................................................................................., Numer oferty............................................................................................................., Data zawarcia umowy to .........................................................................................., Data odbioru............................................................................................................., Imię i nazwisko........................................................................................................, Login Allegro............................................................................................................, Adres ....................................................................................................................., Data........................................................................................................................, .................................................................................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

Każdą reklamację rozpatrzymy indywidualnie i rzetelnie. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię i nazwisko Kupującego, - adres do korespondencji / do wysyłki (taki jak był podany w allegro), adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji (Tytuł i numerem aukcji allegro), - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, - wskazanie żądania Kupującego, - podpis osoby składającej reklamację.

pozostałe informacje

Wszystkie zamówienia wysyłam w ciągu 2 dni roboczych, od momentu zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym Sprzedającego. BARDZO PROSZĘ O ROZWAGĘ, PRZY WYBORZE SPOSOBU DOSTAWY !!! Przesyłka nierejestrowana „List ekonomiczny” lub „List priorytetowy” nie ma nr nadawczego, w razie zaginięcia nie będzie można jej odszukać ani reklamować. Poczta Polska nie uwzględnia także reklamacji przesyłek nierejestrowanych jeśli ulegną uszkodzeniu podczas transportu.