Gra PS3 Medieval Moves: Wyprawa Trupazego (6911044154)

zakończona
20,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • wykorzystuje kontroler ruchu: tak
  • wersja: pudełkowa

Gra PS3 Medieval Moves: Wyprawa Trupazego

Witamy

Do sprzedania gra PS3 Medieval Moves: Wyprawa Trupazego .

Używana

Stan bardzo dobry, zgodnie ze zdjęciami.

Sprawna.

,,Historia opowiada o księciu Edmundzie, który został zaczarowany przez złego czarnoksiężnika Morgrimma i przemieniony w szkielet. Bohater udaje się w podziemia, aby dopaść maga i uwolnić się od okrutnej klątwy, która rujnuje jego życie."
Źródło: http://www.gry-onlin­e.pl/S016.asp?ID=168­75


Polecamy!

Galeria przedmiotu:

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

  • 717297174
    Od Poniedziałku do Soboty 8.00-22.00 Niedziela od 9.00-20.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Kotkiewicz s.c.
Siekiewicza 53
50-349 Wrocław
Polska
 
...

reklamacje

Adres Przedsiębiorstwa: Kotkiewicz s.c .ul. Ks. Czesława Klimasa 49/6, 50-515 Wrocław NIP: 899-279-80-04 REGON: 365364794 Adres do reklamacji: Lombardi Sienkiewicza 53 Wrocław 50-349 Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sienkiewicza@lombardi.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sienkiewicza@lombardi.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Lombardi ul Sienkiewicza 53 50-349 Wrocław Kupujący zobowiązany jest dołączyć do odsyłanego przedmiotu otrzymany wraz z nim dowód zakupu w postaci faktury vat-marża oraz faktury za usługę transportową.