GoPro Hero 5 Black open box (7016180950)

zakończona
1 599,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
Zakupy od 1 500 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Poznań, Polska
  • czas wysyłki: do 4 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • marka: GoPro

opis

61 8251081 allegro@winmar.pl

Galeria zdjęć

Opis przedmiotu

GoPro Hero 5 Black
Kamera demo po prezentacji w sklepie, faktura vat23%, gwarancja 2 lata, opakowanie zastępcze,
W komplecie tylko kamera, bez obudowy i akcesoriów
Jeszcze lepiej wzmocniona i gotowy na przygodę, kamera GoPro HERO5 może być zabierana w trudne warunki i teren, a nawet pod wodą, bez zakładania dodatkowej obudowy. Kamera HERO5 nagrywa wideo w formacie 4K i wykonuje zdjęcia 12MP. Specjalna uszczelniona, gumowa obudowa umożliwia HERO5 zanużenie się z nią na głębokość 10 metrów', bez konieczności stosowania obudowy zewnętrznej. Czy chcesz używać kamery w trudnych warunkach takich jak: kurz, piasek, woda, śnieg to HERO5 jest gotowa do nagrywania za pomocą jednego przycisku. Po zakończeniu nagrywania możesz użyć ekranu dotykowego, aby odtworzyć swój film, dodatkowo możesz również przeprowadzić edycję materiału filmowego bezpośrednio na kamerze i udostępnić ją światu.

WBUDOWANY WYŚWIETLACZ LCD

Kamera GoPro HERO5 posiada wbudowany wyświetlacz LCD o przekątnej przekraczającej 5 cm. Dzięki wbudwanemu, dotykowemu wyświetlaczu jeszcze łatwiej możesz kontrolować kadry jakie masz zamiar uchwycić, a intuicyjne menu pozwala w łatwu sposób korzystać z funkcji menu. Dodatkowo po zarejestrowaniu materiału masz możliwość jego edycji bezpośrednio w kamerze przy pomocy wbudowanego wyświetlaczal.

FILMOWANIE W 4K

Kamera GoPro HERO5 pozwala rejestrować obraz w rozdzielczości 4K UHD do 30 klatek na sekundę lub można przejść do niższych rozdzielczości takich jak 1080p i 720p z wyższą częstotliwością odświeżania i stabilizacją elektroniczną. Mamy możliwość również nagrywać filmy w rozdzielczości 2.7K w wersji panoramicznej oraz w nowym trybie liniowym, który koryguje zniekształcenia obiektywu. Dźwięk w kamerze rejestrowany jest prze trzy niezależne mikrofony w trybie stereo. Jeżeli warunki są ciężkie i wiatr wpływa na audio, HERO5 automatycznie wyczuwa który mikrofon rejestruje najlepszy dźwięk i automatycznie w czasie rzeczywistym przełączy się na ten mikrofon i odfiltruje nadmiar szumu wiatru. Podczas, gdy będziemy nagrywać dźwięk w wersji mono masz gwarancję, że dostajesz najwyższą możliwą jakość dźwięku.

NIEZLICZONE MOŻLIWOŚCI MOCOWANIA

Kamera HERO5 posiada uniwersalną gumową, a zarazem wytrzymałą obudowę, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów. HERO5 posiada w zestawie dodatkową ramę, która nie tylko dodaje kolejną warstwę ochrony, ale zapewnia interfejs do świata akcesoriów w trzech płaszczyznach. Ramę w łatwy sposób możemy zamontować na kamerze HERO5, wystarczy że za pomocą specjalnej klamry zamknięmy ramę na kamerze. Dodatkowo w zestawie mamy dwa uchwyty samoprzylepne (jeden zakrzywiony i jeden prosty), które pozwalają nam zamontować kamerę na różnego rodzaju elementach. Dodatkowe akcesoria takie jak uchwyty na kierwonice, kije selfie, przyssawki, mocowania na obudowy dla nurków dostępne są oddzielnie.

SZYBKA I INTUICYJNA OBSŁUGA

Dzięki wbudowanemu dotykowemu ekranowi LCD oraz dodatkowo wyprowadzonym przyciskom na obudowie w sposób intuicyjny i łatwy możemy sterować kamerą. Jeśli kamera HERO5 jest wyłączona, naciśnięcie przycisku nagrywania będzie skutkować natychmiastowym rozpoczęciem nagrywania. Dodatkowo mamy możliwość sterowania kamerą za pomocą poleceń głosowych – proste polecenia głosowe mogą kontrolować różne funkcje kamery - w tym rozpocząć / zatrzymać nagrywanie wideo, wykonać zdjęcia seryjne, i wiele innych.

Cechy produktu:

Zdjęcia - 12 MP, seria do 30 fps, timelapse
Video - 4K 30 fps, 1440p 80 fps, 1080p 120 fps
Wodoodporność 10 m
Kontrola jednym przyciskiem
WiFi + Bluetooth
Redukcja szumów
Kontrola głosowa
Cyfrowa stabilizacja obrazu
Automatyczny zapis w chmurze
Wyświetlacz dotykowy
Zapis lokacji GPS
Zdjęcia RAW + WDR
WINMAR to firma, gdzie w jednym miejscu znajdziesz wszystkie profesjonalne rozwiązania foto i wideo. Dodatkowo u nas możesz liczyć na doradztwo, pomoc w doborze sprzętu czy porady techniczne. Zakup możliwy jest również na korzystny leasing lub raty.
Gwarancjasatysfakcji
Szybkawysyłka
Bezpieczeństwozakupów
polecane
komentarze
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u winmar_pl za co najmniej 1 500,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5-6 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
5 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
5 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

Wysyłamy firmą kurierską DPD.

Punkty odbioru

WINMAR
os. Władysława Jagiełły 13
60-694 Poznań
woj. wielkopolskie
email: allegro@winmar.pl
tel.: +48603772773

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

WINMAR Mariusz Winiarski
os. Władysława Jagiełły 13
60-694 Poznań
Dodatkowe informacje

1. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć towar bez wad. Z tytułu wad Sprzedawca ponosi względem konsumentów odpowiedzialność z tytułu rękojmi, określoną w art. 556 i nast. Kodeksu cywilnego. 2. Reklamacje z powyższych tytułów, w szczególności zawiadomienia o wykrytej wadzie, należy składać pisemnie na adres Sprzedawcy. 3. W przypadku udzielenia gwarancji na zakupiony przez Państwa produkt reklamacje należy składać pisemnie na adres Sprzedawcy. 4. W przypadku korzystania z rękojmi lub gwarancji, składając reklamację prosimy o opisanie występującej wady. 5. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. 6. W przypadku, gdy do odniesienia się przez sprzedawcę do reklamacji lub do wykonania uprawnień klienta z tytułu rękojmi konieczne będzie dostarczenie produktu do sprzedawcy, klient zostanie o tym poinformowany i poproszony o dostarczenie produktu na koszt sprzedawcy na adres sprzedawcy. Jeżeli jednak z jakichkolwiek przyczyn dostarczenie produktu byłoby niemożliwe albo powodowałoby nadmierne trudności, klient poproszony zostanie o udostępnienie, po uzgodnieniu terminu, produktu sprzedawcy w miejscu, w którym produkt się znajduje. POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ I SPOSOBU DOSTĘPU DO TYCH PROCEDUR Szczegółowe informacje dotyczące możliwości korzystania przez klienta będącego konsumentem z pozasądowych procedur rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń dostępne są w siedzibach rzeczników praw konsumenta oraz na stronie internetowej www.uokik.gov.pl. Klient może także zwrócić się do: a. powiatowego (miejskiego) rzecznika praw konsumentów; b. stałego polubownego sądu konsumenckiego; c. wojewódzkiego inspektora inspekcji handlowej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

WINMAR Mariusz Winiarski
os. Władysława Jagiełły 13
60-694 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas listownie/mailem/telefonicznie WINMAR Mariusz Winiarski os. Władysława Jagiełły 13 Poznań 60-694 / sklep@winmar.pl / 618251081 swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej winmar.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 2. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. „Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Jeżeli rzecz ze względu na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłana pocztą)kwota ta wyniesie maksymalnie 100 PLN Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy

O sprzedającym
winmar_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

213

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 603772773
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: allegro@winmar.pl
telefon: 603772773