Golf zone libre jeans rozm s (7113338291)

zakończona
11,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List ekonomiczny 7,50 zł
 • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
 • List priorytetowy 11,00 zł
 • lokalizacja: Olkusz, Polska

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • rozmiar: 36 (S)
 • marka: Inna marka
 • wzór dominujący: inny wzór
 • rękaw: krótki rękaw
 • kolor: odcienie szarości i srebra, odcienie zieleni, inny kolor

opis

Sprzedam golf firmy zone libre jeans rozm s . 

Dostawa i płatność
od 7,50 zł

Lokalizacja: Olkusz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List priorytetowy
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

-
O sprzedającym
sumada20
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

27

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Pozostałe informacje

KONTAKT :

Preferowany kontakt poprzez e-mail : sumada.ada@onet.eu - odpowiadam w ciągu 24-48h

WYSYŁKI:

Wysyłamy jedynie w pełni opłacone paczki. W przypadku jeśli zaksięgowana kwota na naszym koncie jest za niska w stosunku do cen wynikających z opisu na aukcji , wysyłane jest powiadomienie do Klienta (w ciągu godzin) o niepełnej kwocie należności. Klient wtenczas jest zobowiązany do uiszczenia odpowiedniej dopłaty Wybór formy wysyłki zależny jest od kwoty jaka zostanie zaksięgowana na naszym koncie. Wysyłamy możliwie najlepszą formą wysyłki jaka została opłacona w całości. Cena za transport jest zryczałtowana i wynika z kosztów obsługi przygotowania towaru do wysyłki oraz samej wysyłki, pakowania, materiałów eksploatacyjnych potrzebnych do organizacji wysyłki, dowozu przesyłek do spedytora oraz opłaty spedycyjnej/pocztowej. Cena za przesyłkę nie podlega negocjacji. Jeśli nie odpowiadają Ci koszty wysyłki po prostu nie licytuj aby uniknąc niepotrzebnych nieporozumień w przyszłości. Pamiętaj, że to Ty wybierasz i kupując na aukcji samowolnie podejmujesz decyzję o zakupie zgadzając sie na ceny i warunki wysyłki podane na aukcji.


KSIĘGOWANIE WPŁAT :Wpłaty księgowane są na koncie o numerze :

PKO BANK POLSKI SA:

54 1020 2430 0000 8402 0063 4360

 Szczegółowe informacje dotyczące konta znajdą Państwo w emailu otrzymanym od allegro w momencie zakupienia przedmiotu.

Należność można regulować również przez PAYu.


Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania wpłaty tj. przesyłka wysyłana jest na drugi dzień po otrzymaniu wpłaty na naszym koncie. Pamiętaj, że wysłanie przelewu z Twojego konta bankowego nie jest równoznaczne z tym, że został on zaksięgowany na naszym koncie. Taka sytuacja ma miejsce tylko i wyłącznie w przypadku wewnętrznych przelewów w tym samym banku tj, PKO BANK POLSKI SA. W przypadku innych banków przelew księgowany jest na naszym koncie w ciągu 1-3 dni roboczych. W przypadku realizacji przelewu przez Pocztę Polską jest to termin 1-7 dni roboczych.

CZAS NA UREGULOWANIE NALEZNOSCI ZA ZAKUPIONY PRZEDMIOT JEST DO 7DNI OD MOMENTU ZAKUPU. PO TYM CZASIE  JEŚLI NALEZNOŚĆ NIE ZOSTANIE UREGULOWANE PRZEDMIOT ZOSTAJE WYSTAWIONY PONOWNIE.

W tytule przelewu należy bezwzględnie podpisać się swoim nickiem z allegro oraz wpisać numery aukcji na których został zakupiony towar. W przypadku nie spełnienia tych warunków wysyłka może się opóźnić a w szczególnych przypadkach może być niemożliwa.

FORMY DOSTARCZENIA TOWARU DO KLIENTA :

Klient otrzymuje do wyboru 6 podstawowe formy dostarczenia towaru (sposób dostarczenia towaru wynika z treści aukcji i jest możliwy tylko gdy w ofercie sprzedaży została wymieniona konkretna forma wysyłki lub odbioru) :

1.   LIST EKONOMICZNY - z uwagi na bezpieczeństwo oraz zminimalizowanie kosztów dostawy, Klient otrzymuję możliwość skorzystania z tej formy wysyłki tylko w przypadku zakupu nie więcej niż 1 sztuki (zalezności od aukcji). Wysyłka następuje po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe podane w opisie aukcji (całej należnej kwoty za towar wraz z opłatą za przesyłkę wg cennika na aukcji). Ta forma transportowa została udostępniona z powodu dużego zapotrzebowania ze strony Klienta. Jest to najtańsza forma dostarczenia towaru aczkolwiek wiąże się z nią pewne ryzyko. W przypadku nadania takiej przesyłki nie ponoszę odpowiedzialności za jej dostarczenie, ponieważ jest to przesyłka nierejestrowana przez firmę spedycyjną (Pocztę Polską). Jest to list "wrzucany do skrzynki pocztowej" bez potwierdzen nadania oraz numeru listu (taka forma realizacji przesyłki wynika bezpośrednio w procedur pocztowych). Sredni czas realizacji takiej przesyłki od dnia nadania jest do 14 dni roboczych Klient zamawia taki rodzaj przesyłki na własne ryzyko licząc się z możliwością niedostarczenia takiej przesyłki przez Pocztę Polską a Sprzedający w razie niedostarczenia takiej przesyłki do Klienta nie jest zobowiązany do ponownego nadania przesyłki. Przesyłka nie jest w żaden sposób monitorowana przez Pocztę Polską i nie podlega zwrotowi kosztów nadania. Sprzedający nie zwraca również kosztów zakupu towaru w razie nie otrzymania przez Klienta zamówionego towaru. Nie polecam takiej formy przesyłki.

2.   LIST PRIORYTETOWY - z uwagi na bezpieczeństwo oraz zminimalizowanie kosztów dostawy, Klient otrzymuję możliwość skorzystania z tej formy wysyłki tylko w przypadku zakupu nie więcej niż 1 sztuki (zalezności od aukcji). Wysyłka następuje po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe podane w opisie aukcji (całej należnej kwoty za towar wraz z opłatą za przesyłkę wg cennika na aukcji). Ta forma transportowa została udostępniona z powodu dużego zapotrzebowania ze strony Klienta. Jest to najtańsza forma dostarczenia towaru aczkolwiek wiąże się z nią pewne ryzyko. W przypadku nadania takiej przesyłki nie ponoszę odpowiedzialności za jej dostarczenie, ponieważ jest to przesyłka nierejestrowana przez firmę spedycyjną (Pocztę Polską). Jest to list "wrzucany do skrzynki pocztowej" bez potwierdzen nadania oraz numeru listu (taka forma realizacji przesyłki wynika bezpośrednio w procedur pocztowych). Sredni czas realizacji takiej przesyłki od dnia nadania jest do 14 dni roboczych Klient zamawia taki rodzaj przesyłki na własne ryzyko licząc się z możliwością niedostarczenia takiej przesyłki przez Pocztę Polską a Sprzedający w razie niedostarczenia takiej przesyłki do Klienta nie jest zobowiązany do ponownego nadania przesyłki. Przesyłka nie jest w żaden sposób monitorowana przez Pocztę Polską i nie podlega zwrotowi kosztów nadania. Sprzedający nie zwraca również kosztów zakupu towaru w razie nie otrzymania przez Klienta zamówionego towaru. Nie polecam takiej formy przesyłki.

3.   LIST POLECONY EKONOMICZNY - najbardziej popularna forma transportowa. Z uwagi na bezpieczeństwo oraz zminimalizowanie kosztów dostawy, Klient otrzymuję możliwość skorzystania z tej form wysyłki tylko w przypadku zakupu nie więcej niż 1 sztuki (zalezności od aukcji). Wysyłka następuje po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe, podane w opisie aukcji (całej należnej kwoty za towar wraz z opłatą za przesyłkę wg cennik podanego na aukcji). Przesyłka jest rejestrowana przez Pocztę Polską. Sprzedawca w momencie nadania przesyłki otrzymuję dowód nadania oraz numer listu poleconego. Czas dostawy od dnia nadania do 7 dni roboczych. Jednocześnie składana jest reklamacja na Poczcie w związku z niedopełnienie zobowiązania dostarczenia towaru. Polecam taką formę transportową jako bezpieczną zarówno dla Klienta jak i Sprzedającego.

4.   LIST POLECONY PRIORYTETOWY - najbardziej popularna forma transportowa. Z uwagi na bezpieczeństwo oraz zminimalizowanie kosztów

dostawy, Klient otrzymuję możliwość skorzystania z tej form wysyłki tylko w przypadku zakupu nie więcej niż 1 sztuki (zalezności od aukcji) . Wysyłka następuje po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe, podane w opisie aukcji (całej należnej kwoty za towar wraz z opłatą za przesyłkę wg cennik podanego na aukcji). Przesyłka jest rejestrowana przez Pocztę Polską. Sprzedawca w momencie nadania przesyłki otrzymuję dowód nadania oraz numer listu poleconego. Czas dostawy od dnia nadania do 3 dni roboczych. Jednocześnie składana jest reklamacja na Poczcie w związku z niedopełnienie zobowiązania dostarczenia towaru. Polecam taką formę transportową jako bezpieczną zarówno dla Klienta jak i Sprzedającego.

5.   Paczka Pocztowa Ekonomiczna - najbardziej popularna

forma transportowa. Z uwagi na bezpieczeństwo oraz zminimalizowanie kosztów dostawy, Klient otrzymuję możliwość skorzystania z tej form wysyłki tylko w przypadku zakupu nie więcej niż 1 sztuki (w zależności od aukcji). Wysyłka następuje po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe, podane w opisie aukcji (całej należnej kwoty za towar wraz z opłatą za przesyłkę wg cennik podanego na aukcji). Paczka jest rejestrowana przez Pocztę Polską. Sprzedawca w momencie nadania

paczki otrzymuję dowód nadania oraz numer listu poleconego. Czas dostawy od dnia nadania do 7 dni roboczych. Jednocześnie składana jest reklamacja na Poczcie w związku z niedopełnienie zobowiązania dostarczenia towaru. Polecam taką formę transportową jako bezpieczną zarówno dla Klienta jak i Sprzedającego.

6.   Paczka Pocztowa Priorytetowa - najbardziej popularna

forma transportowa. Z uwagi na bezpieczeństwo oraz zminimalizowanie kosztów dostawy, Klient otrzymuję możliwość skorzystania z tej form wysyłki tylko w przypadku zakupu nie więcej niż 1 sztuki (w zależności od aukcji). Wysyłka następuje po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe, podane w opisie aukcji (całej należnej kwoty za towar wraz z opłatą za przesyłkę wg cennik podanego na aukcji). Paczka jest rejestrowana przez Pocztę Polską. Sprzedawca w momencie nadania paczki otrzymuję dowód nadania oraz numer listu poleconego. Czas dostawy od dnia nadania do 3 dni roboczych. Jednocześnie składana jest reklamacja na Poczcie w związku z niedopełnienie zobowiązania dostarczenia towaru. Polecam taką formę transportową jako bezpieczną zarówno dla Klienta jak i Sprzedającego.

Numer oferty:7113338291
Zgłoś naruszenie zasad