Gogle robocze okulary ochronne MCR STRYKER (6482788187)

zakończona
19,48 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
Zakupy powyżej 400 zł
  • lokalizacja: Tychy
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • rodzaj : przeciwodpryskowe

Gogle ochronne niezaparowujące MCR Stryker FT

- klasa optyczna 1

- poliwęglanowe oprawki i szkła z uszczelnieniami z tworzywa TPR

- możliwość dopasowania do obwodu głowy poprzez elastyczny pasek z regulacją

- liczne otwory wentylacyjne, zapewniają dostęp powietrza

- ochraniają przed rozbryzgami cieczy

- stosowane do pracy podczas obróbki metali, drewna, materiałów ceramicznych itp.

- szybki pokryte warstwą ANTIFOG

- spełniają wymagania normy EN166

Wystawiamy faktury VAT również za koszt przesyłki.

Kupując na kilku naszych aukcjach płacisz za jedną przesyłkę.

Więcej informacji 696-234-222

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u ursa99 za co najmniej 400 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 41105013991000009072202154
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Nr konta bankowego: ING Bank Śląski S.A. 41 1050 1399 1000 0090 7220 2154

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Klient będący konsumentem, który zawarł umowę sprzedaży na odległość, może w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od niej bez podania przyczyny na zasadach określonych przez Ustawę z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). 2. Aby odstąpić od umowy należy złożyć sprzedającemu oświadczenie, wysyłając je na adres siedziby firmy lub pocztą elektroniczną na adres ursa@vp.pl. Kupujący może skorzystać z poniższego wzoru odstąpienie od umowy: Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: Data odstąpienia od umowy: Data odbioru towaru: Data zawarcia umowy: Nr paragonu lub faktury: Imię i nazwisko konsumenta: Adres konsumenta: Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej): Przesyłkę z towarem należy nadać na adres: URSA Roman Pietrusiewicz 43-100 Tychy ul. Rolna 47. 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy), nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy 4. Przy odstąpieniu od umowy sprzedaży Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) m. in. w odniesieniu do umowy: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użytku, - w której przedmiotem świadczenie jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania niemożna zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami, - zawartej w drodze aukcji publicznej. 6. W przypadku powstania sporu strony będą dążyły do rozwiązania sprawy polubownie. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sadem Konsumenckim przy każdym Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do w/w trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

reklamacje

1. Sprzedawca jest zawsze odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli towar posiada wadę fizyczną lub prawną na podstawie rękojmi, na zasadach określonych przez prawo. Reklamacje można składać pisemnie na adres: URSA Roman Pietrusiewicz 43-100 Tychy ul. Rolna 47. 2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przez rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 4. Sprzedający rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Przesyłki kurierskie dostarcza DPD.