GO GO COPTER - RC HELIKOPTER GRA PS2 PS3 60GB GW! (6541994329)

zakończona
24,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 3,50 zł
  • List priorytetowy 5,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • lokalizacja: BYDGOSZCZ
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • wersja językowa gry: angielska

O NAS
Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, specjalizującym się w sprzedaży gier, akcesoriów i konsol do gier. Cechuje nas wysoka jakość oferowanych towarów i usług przy zachowaniu konkurencyjnych, przystępnych dla klienta cen.
WYSYŁKA
Towar wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku - najpóźniej 24 godziny od zaksięgowania wpłaty na koncie lub informacji o wysyłce za pobraniem. Nie wysyłamy w soboty i dni wolne od pracy.
Korzystamy z usług:

PŁATNOŚCI
Dane do wpłaty na konto wysyłane są automatycznie po zakupie przedmiotu. Prosimy dokonać wpłaty w terminie nie przekraczającym 7 dni od daty zakupu. Akceptowane formy płatności:
- wpłata na konto PayU
- przelew lub wpłata na konto mBank
- gotówka przy odbiorze osobistym
KONTAKT
Sprzedaż i wysyłka:
tel: 609 401 978
czynny pn-pt: 10:00 - 18:00
Biuro:
tel: 0044 7933 615 262
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST ORYGINALNA GRA NA KONSOLĘ SONY PLAYSTATION 2
(PLAYSTATION 3 modele CECHC 04 60GB)

TYTUŁ: GO GO COPTER

GATUNEK: SYMULATOR HELIKOPTERA NA RADIO

WERSJA: WYDANIE PREMIEROWE

STAN: UŻYWANA (9/10)

JĘZYK: ANGIELSKI

REGION: PAL-EUROPA

KLASYFIKACJA WIEKOWA: 7+


GWARANCJA: 3 MIESIĄCE

OCENA:


ZESTAW ZAWIERA
- PŁYTA Z GRĄ
- PUDEŁKO Z OKŁADKĄ
- INSTRUKCJA
OPIS GRY:
GO GO Copter jest symulatorem lotu zdalnie sterowanych halikopterów. Gra oferuje 15 poziomów w zróźnicowanych lokacjach. Do dyspozycj udostępniona 12 różnych modeli zabawkowych halikopterów. 4 tryby gry (Chellenge, Adventure, Versus, Hidden) w tym też na dwóch graczy (splis screen). Gra współpracuje z kontrolerem DualShock 2.

GALERIA:

TRAILER VIDEO:


I NFORMACJE DODATKOWE:
Wszystkie używane gry są testowane i 100% sprawne abyś miał pewność, że zadziała bez zarzutów.
Przed zakupem zapoznaj się z cennikiem aukcji.
Udostępniamy wysyłkę listem ekonomicznym i priorytetowym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wysyłka odbywa się na pełną odpowiedzialność Klienta. Są to przesyłki nierejestrowane (bez numeru nadania i pocztowego potwierdzenia nadania przesyłki) i nasza Firma nie ma możliwości składania reklamacji w przypadku opóźnienia doręczenia lub zaginięcia.
Sugerowana forma wysyłki to list polecony z numerem nadania.
Regulamin znajdujący się na stronie " o mnie " jest integralną częścią aukcji. Zakup wiąże się z jego akceptacją.wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List ekonomiczny 3,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List priorytetowy 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
sugerowana forma wysyłki to - "List polecony ekonomiczny"
nie bierzemy odpowiedzialności za zagubione przez Pocztę Polską listy ekonomiczne i priorytetowe

UWAGA! - POBRANIE - tylko użytkownicy z minimum 10 pozytywnymi komentarzami lub po wcześniejszym kontakcie mailowym!

dane sprzedawcy

PsxFixShop

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Rajmund Zwierzyński
Traugutta 22/1
85-122 Bydgoszcz
Polska
 
2. Zwroty i wymiana. - Zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny ( Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) Klient ma prawo w ciągu 10 dni, od daty jego otrzymania, zwrócić towar bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie. Nasza firma daje na to 14 dni. - Zwrot towaru następuje na koszt kupującego. - Nie przyjmujemy paczek za pobraniem przy wymianach lub zwrotach. - Zwracany towar należy wysłać na adres nadawcy przesyłki. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. - Zwracany towar musi być w stanie nienaruszonym, niezmienionym, nie może nosić oznak używania. - Odesłany towar musi być czysty, nieuszkodzony i pozbawiony zapachów. - Towar należy dostarczyć w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu. - Przesyłka musi być odpowiednio zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi podczas transportu. - Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej dokonujemy przelewu na konto Klienta w kwocie równej cenie towaru bez kosztów wysyłki przedmiotu do Klienta . Termin dokonania przelewu to maksymalnie 7 dni od daty otrzymania przesyłki. - Po otrzymaniu zwrotnej przesyłki i kwoty za wysłanie zamienionego towaru wysyłamy wybrany przedmiot. - O planowanym zwrocie lub wymianie należy nas poinformować e-mailem przed wysłaniem przesyłki. - Przesyłki i towary nie spełniające niniejszych warunków będą odsyłane na koszt kupującego. - Koszty przesyłek wynikających z błędnej realizacji zamówienia pokrywa nasza Firma.

reklamacje

3. Reklamacje. - Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego protokołu reklamacyjnego w obecności dostarczyciela. - Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni. - Podstawą do reklamacji jest potwierdzenie zakupu z widniejąca datą (wydrukowany email z potwierdzeniem płatności w "PayU" lub wyciąg transakcji z konta bankowego, karta gwarancyjna w przypadku konsol) i dokładny opis usterki - Reklamowany towar należy wysłać na adres nadawcy przesyłki. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. - Formy pozytywnego rozpatrzenia reklamacji: 1) naprawa 2) wymiana na nowy towar 3) zwrot gotówki - Przesyłka musi być odpowiednio zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi podczas transportu. - O planowanej wysyłce reklamacyjnej należy nas poinformować e-mailem przed jej wysłaniem. - Koszty przesyłki reklamacyjnej leżą po stronie sprzedającego.

pozostałe informacje

4. Informacje ogólne. - Udostępniamy wysyłkę listem ekonomicznym i priorytetowym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wysyłka odbywa się na pełną odpowiedzialność Klienta. Są to przesyłki nierejestrowane (bez numeru nadania) i nasza Firma nie ma możliwości składania reklamacji w przypadku opóźnienia doręczenia lub zaginięcia przesyłki. Sugerowana forma wysyłki to list polecony z numerem nadania. - Dokonanie zakupu na aukcji wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu przez Klienta. - Dane osobowe Klientów przetwarzane są przez naszą Firmę wyłącznie w celu realizacji zamówień. - Umowa zawierana jest w języku polskim i zgodnie z prawem polskim. - W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego. 5. Gry na konsole. Wszystkie gry w ofercie są grami używanymi - odpowiednio testowanymi na kilku modelach konsol, by mieć pewność, że wysyłane gry są w 100% sprawne. Aczkolwiek duże znaczenie ma również zużycie czytnika konsoli dlatego oferujemy 14-dniowe zwroty jeśli gra nie działa na twojej konsoli i 90 dni gwarancji. Oferowane przez nas gry są w języku angielskim (chyba ze opis aukcji wskazuje na inny język). Niektóre z nich maja opcje wyboru innych języków (m.in Niemieckiego, Francuskiego, Hiszpańskiego itp). Chcesz znać szczegóły dotyczące gry, napisz do nas!