GNIAZDO PODSTAWA PALNIKA - KUCHENKA GAZOWA AMICA (6541061394)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
15,00 zł
Dostawa
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 18,00 zł
  • Paczka24 20,00 zł
  • lokalizacja: Rostarzewo, Polska

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • przeznaczenie: kuchenki

opis

Witam !!!

Przedmiotem aukcji jest: GNIAZDO PODSTAWA PALNIKA /2/

KUCHENKA GAZOWA "AMICA"

ŚREDNICA 9cm

Posiadam również inne części na moich aukcjach.

Informacja tel. 512 434 806

Polecam !!!


[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibvO8UFIV0­caJmaDKBJMBiwGWzB2N5­ij2s6[/DANE_EU]
Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Rostarzewo, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Paczka24
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Firma Handlowo Usługowa Alicja Ludef
Głodno 73
62-068 Rostarzewo
Dodatkowe informacje

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania przesyłki nie należy jej przyjmować, natomiast w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody.W przypadku niezgodności towaru z umową Klient / Przedsiębiorca powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Koszty wysyłki pokrywa Klient / Przedsiębiorca. Adres, pod który Klient winien odesłać towar to adres sprzedającego użytkownika algo-market: Firma Handlowo Usługowa Alicja Ludef, Głodno 73, 62-068 Rostarzewo. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta / Przedsiębiorcy w terminie 14 dni od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi / Przedsiębiorcy nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.  W przypadku uznania reklamacji Sklep zwraca Klientowi / Przedsiębiorcy poniesione koszta wysyłki towaru. W przypadku gdy Klient / Przedsiębiorca wybrał sposób dostawy przedmiotu inny niż najtańszy oferowany przez Sklep, Sklep nie zwróci Klientowi / Przedsiębiorcy poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sklep zwróci jedynie koszt najtańszej dostawy danego przedmiotu do Klienta / Przedsiębiorcy. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Handlowo Usługowa Alicja Ludef
Głodno 73
62-068 Rostarzewo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient wyśle w terminie 14 dni od daty doręczenia towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy złożenie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć mailem bądź telefonicznie. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na swój koszt. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. Sklep zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków jest wykonywany na kartę.  W przypadku gdy Klient wybrał sposób dostawy przedmiotu inny niż najtańszy oferowany przez Sklep, Sklep nie zwróci Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sklep zwróci jedynie koszt najtańszej dostawy danego przedmiotu do Klienta.  

O sprzedającym
algo-market
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

612

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 512 *** *** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
09:00 - 17:00

Informacje o sprzedającym

Firma Handlowo Usługowa Alicja Ludef

Głodno 73, 62-068 Rostarzewo

NIP: 788-114-89-69

REGON: 631137526

Za zakupiony towar można zapłacić przelewem bezpośrednio na rachunek bankowy Sklepu:

   PKO BP 07 1020 4144 0000 6302 0171 1233

   W tytule przelewu prosimy podać swój login z Allegro.

   Wystawiamy faktury bez VAT-u.

Jeżeli potrzebujesz faktury prosimy w "uwagach dla sprzedającego" w formularzu dostawy, podaj dane i NIP.

Pozostałe informacje

Witamy serdecznie.

Specjalizujemy się między innymi w sprzedaży detalicznej użwanych części AGD, artykułów gospodarstwa domowego oraz mebli.

Przedmioty używane, które sprzedajemy są przez nas przeglądane i testowane.

Artykuły dostępne w Naszym sklepie są zarówno nowe jak i używane.

Gwarantujemy miłą i fachową obsługę - zaufaj Naszemu doświadczeniu!

REGULAMIN AUKCJI ALLEGRO UŻYTKOWNIK:   algo-market

1. Właściciel konta użytkownika algo-market na portalu Allegro.pl jest:

Firma Handlowo Usługowa Alicja Ludef

Głodno 73, 62-068 Rostarzewo

NIP: 788-114-89-69

REGON: 631137526

Tel. 512 434 806

E-mail: algo.market@vp.pl

Za zakupiony towar można zapłacić przelewem bezpośrednio na rachunek bankowy Sklepu:  PKO BP 07 1020 4144 0000 6302 0171 1233

W tytule przelewu prosimy podać swój login z Allegro.Wystawiamy faktury bez VAT-u.

Jeżeli potrzebujesz faktury prosimy w "uwagach dla sprzedającego" w formularzu dostawy, podaj dane i NIP.

2. Zamówienia

   Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta/Przedsiębiorcy i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia poprzez wysłanie wiadomości za pośrednictwem platformy Allegro.pl, na podany podczas składania zamówienia adres e-mail, opisującej przedmiot zamówienia. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.

Dla stron wiążące są informacje zawarte na aukcjach internetowych Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, terminy i sposób dostawy. W przypadku wyboru formy płatności przelewem termin realizacji zamówienia będzie liczony od momentu, w którym środki za zamówienie Klienta/ Przedsiębiorcy zostaną zaksięgowane na rachunku bankowym Sklepu.

3. Płatności

   Klient/ Przedsiębiorca ma do wyboru formy płatności:płatność przelewem (przedpłata),płatność elektroniczna za pośrednictwem PayU S.A. (elektroniczna),płatność przy odbiorze (pobranie).Ceny przesyłek określone są w podsumowaniu zamówienia. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

4. Wysyłka towaru

   Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm kurierskich - Poczta Polska itp, lub udostępnia do odbioru w siedzibie Sklepu.

Termin wysyłki wydłużony jest o okres pomiędzy złożeniem zamówienia a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

5. Reklamacje

   W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania przesyłki nie należy jej przyjmować, natomiast w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody.W przypadku niezgodności towaru z umową Klient / Przedsiębiorca powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Koszty wysyłki pokrywa Klient / Przedsiębiorca. Adres, pod który Klient winien odesłać towar to adres sprzedającego użytkownika algo-market: Firma Handlowo Usługowa Alicja Ludef, Głodno 73, 62-068 Rostarzewo.

Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta / Przedsiębiorcy w terminie 14 dni od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.

Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi / Przedsiębiorcy nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

W przypadku uznania reklamacji Sklep zwraca Klientowi / Przedsiębiorcy poniesione koszta wysyłki towaru. W przypadku gdy Klient / Przedsiębiorca wybrał sposób dostawy przedmiotu inny niż najtańszy oferowany przez Sklep, Sklep nie zwróci Klientowi / Przedsiębiorcy poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sklep zwróci jedynie koszt najtańszej dostawy danego przedmiotu do Klienta / Przedsiębiorcy.

6. Prawo odstąpienia od umowy

Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny.

Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient wyśle w terminie 14 dni od daty doręczenia towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy złożenie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć mailem bądź telefonicznie.

Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na swój koszt.

W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.

Sklep zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków jest wykonywany na kartę.

W przypadku gdy Klient wybrał sposób dostawy przedmiotu inny niż najtańszy oferowany przez Sklep, Sklep nie zwróci Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sklep zwróci jedynie koszt najtańszej dostawy danego przedmiotu do Klienta.

7. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.

Numer oferty:6541061394
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry