Głośniki z subwooferem DELLMMS 5650 (7209607976)

zakończona
50,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
  • lokalizacja: Żary, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
  • ilość głośników: 5 głośników + subwoofer

Opis

Witam na tej Aukcji mam na sprzedaż zestaw głośników wraz z subwooferem firmy Dell.

Wszystko sprawne, jeden głośnik ma ułamany zaczep od nóżki.

Stan wizualny jak na zdjęciach.

Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Żary, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
13,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Na wszystkiw przedmioty które sprzedaję udzielam 30 dni gwarancji rozruchowej. 


Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Adam Trojak
Cielmów 37
68-219 Tuplice
Dodatkowe informacje

Dbamy o Twoje prawa, w tym prawo do złożenia reklamacji na sprzedawane przez nas towary. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas Towaru oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi. Ważne! Pamiętaj, że jeżeli na dany Towar została udzielona także gwarancja, to również na jej podstawie możesz złożyć reklamację. Gwarancja określa również każdorazowo zakres Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady Towaru z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dziennik Ustaw z 2002 roku o numerze 141, poz. 1176 ze zm.). Mamy obowiązek dostarczyć Towar bez wad. Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna Towaru zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia jego wydania Kupującemu. Ważne! Jesteśmy odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.

Reklamację możesz złożyć na adres poczty elektronicznej: mena1-tech@wp.pl; 

W opisie reklamacji podaj:

 (1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; 

(2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży;  

(3) swoje dane kontaktowe – ułatwi to i przyśpieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. 

Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.Pamiętaj, że Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na swój koszt dostarczyć Towar wadliwy na adres: Cielmów 37, 68-219 Tuplice. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj Towaru lub sposób jego zamontowania jego dostarczenie byłoby nadmiernie utrudnione, Kupujący obowiązany jest nam udostępnić Towar w miejscu, w którym się znajduje. Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Postanowienia dotyczące przedsiębiorców Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za Towar wobec Kupującego nie będącego konsumentem zostaje wyłączona. Z chwilą wydania przez Sprzedającego Towaru przewoźnikowi przechodzą na Kupującego nie będącego konsumentem korzyści i ciężary związane z Towarem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Towaru. Sprzedający w takim wypadku nie ponosi odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie Towaru powstałe od przyjęcia go do przewozu aż do wydania go Kupującemu oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki. 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, w szczególności konsument może skorzystać z:

 - stałego polubownego sąd konsumenckiego przy wojewódzkim inspektorze Inspekcji Handlowej - postępowania mediacyjnego prowadzonego przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej 

- bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich) 

- platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR) dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr

 Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php; http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Adam Trojak
Cielmów 37
68-219 Tuplice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
mena1-tech
99,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

574

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Adam Trojak
Adam Trojak
Cielmów 37
68-219 Tuplice
REGON: 362911793
NIP: 725-189-27-55

Kontakt

  • 669****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Adam Trojak

Cielmów 37

68-219 Tuplice

NiP: 725-189-27-55

REGON: 362911793

Pozostałe informacje

Na wszystkie przedmioty które wystawiam udzielam 30 dni gwarancji rozruchowej, chyba że w aukcji jest wyznaczony  inny okres.

Nie udzielam gwarancji na przedmioty które nie mogą się uszkodzić w trybie normalnego użytkowania tj. brakuje w nich elementów ruchomych które mogłyby ulec uszkodzeniu. np. sztućce, pudełka itp.

Nie udzielam również gwarancji na urządzenia które sprzedawane są jako niesprawdzone lub w których jest informacja że zostały tylko podłączone do prądu i zapaliła się dioda czuwania, jak i również na przedmioty w których zawarta jest informacja o tym że stan urządzenia jest mi nieznany, bo nie mam jak go sprawdzić.

Proszę pamiętać że sprzedaję przedmioty używane i mogą pojawić się wady ukryte, na które nie mam wpływu i o których mogłem nie wiedzieć. Taka sytuacja nie jest moim świadomym działaniem i nie ma co się denerwować, zadzwoń a postaramy się rozwiązać problem razem.

Drogi kliencie,  pamiętaj że sprzedaję to co jest wystawione na aukcji, to co jest na zdjęciach (klient dostaje to co jest na zdjęciach), a nie to co klient myśli kupując bez czytania aukcji i oglądania zdjęć tj. jeśli na zdjęciu nie ma kabla zasilającego, anteny od radia, pilota, oryginalnego pudełka albo jakieś innej rzeczy to na pewno nie będzie jej w paczce którą dostaniesz. Dzwonienie i informowanie że ja oczekiwałem że będzie nie jest powodem do obniżania ilości gwiazdek przy ocenianiu transakcji.

Proszę również pamiętać że w przypadku urządzeń elektrycznych najlepiej jest zaczekać kilka godzin zanim podłączy się je do prądu, gdyż może się na nim zebrać para wodna i może spowodować przepalenie podzespołów urządzenia, w takich sytuacjach nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenie urządzenia.

Sprawdź  przesyłkę przy kurierze, w razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki spisz protokół szkody z kurierem.

W przypadku stwierdzenia wady proszę mnie jak najszybciej poinformować. Urządzenia które sprzedaje posiadają zabezpieczenia przed rozkręceniem. W przypadku stwierdzenia zerwania plomby gwarancja przepada. Również naprawianie na własna rękę a później oczekiwanie że pokryje koszty naprawy, bez możliwości stwierdzenia czy urządzenie rzeczywiście było uszkodzone nie podlega gwarancji. Uszkodzone urządzenie trzeba do mnie odesłać, bym mógł stwierdzić czy rzeczywiście powstało uszkodzenie i czy plomby są nienaruszone.

Drogi kliencie kupujesz na odległość, więc trzeba się liczyć że w przypadku reklamacji trzeba towar do mnie odesłać, nie ma innej drogi, nie  znam nikogo kto na odległość potrafi sprawdzić czy są wszystkie plomby i czy nie został wykręcony jakiś element urządzenia (zdarzają się takie sytuacje). Nie odbieram zwrotów ani reklamacji wysyłanych do mnie przesyłką pobraniową, kurier nie będzie czekał aż sprawdzę urządzenie, które musi po transporcie odstać zanim się je podłączy do sieci.

Przesyłek powyżej 30kg kurier nie musi wnosić do mieszkania. Proszę nie oczekiwać że kurier sam będzie wnosił przesyłkę która jest ciężka i nieporęczna. W przypadku paczek do 30kg kurier wnosi je do klienta.

Na aukcjach podaje wagi orientacyjne (allegro wymaga podanie wagi), kurier u którego nadaję przesyłki ma widełki cenowe od 1-30 kg. Czyli Paczka  która waży 5 kg lub która waży 30kg kosztuje tyle samo. Dlatego nie zmieniam wagi przedmiotów w opisach. Dlatego może być że paczka ze sztućcami ma podane że waży 20kg.

W przypadku zakupu więcej niż jednej sztuki koszty wysyłki mogą zmaleć. Można wysłać kilka rzeczy w jednej paczce. Zadzwoń a zobaczymy co da się zrobić.

Wyświetlenia:23
Numer oferty:7209607976
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie