Głośnik Scan Speak Revelator 18W/8531G00 (6996689292)

zakończona
880,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka48 14,50 zł
  • Przesyłka kurierska 15,99 zł
  • Paczka24 16,00 zł
Zakupy od 499 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Dobrzewino, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 1.7 [kg]

opis

Przedmiotem aukcji jest 1 sztuka

Scan Speak Revelator 18W/8531G00

Masz pytana?

Napisz:      info@blackdotaudio.eu

Zadzwoń:  511 289 178

Głośniki są parowane przez producenta i sprzedawane w pudełku po 2 szt.

18-cm przetwornik nisko-średniotonowy serii Revelator

8 ohm, membrana celulozowa z przetłoczeniami

- membrana celulozowa z przetłoczeniami z domieszką włókna drzewnego

- odlewany, aluminiowy, aerodynamiczny kosz

- Symmetrical Drive (SD-1)

- niskostratne gumowe zawieszenie SBR

Jak każdy Revelator tak i ten model posiada nacinaną membranę, aerodynamicznie wyprofilowany kosz oraz dolny resor który tłumi rezonanse. Membrana nacinana jest na wylot, a następnie nacięcia te "zalewane" są specjalną masą wytłumiającą, która w zależności od modelu powleka całą membranę lub tylko same "nacięcia". System nacięć jest pułapką dla fal stojących. Fala biegnąca po promieniu od cewki do górnego zawieszenia napotyka nacięcie, w którym częściowo jest wytłumiana, a częściowo się odbija, biegnąc do sąsiedniego nacięcia. Dzięki takiej technologi pasmo głośnika jest wyrównane i sięga bardzo wysoko.

Scan-Speak Revelator 18W/8531G00 ma gładki przebieg charakterystyki przetwarzania w zakresie średnich częstotliwości, pozwala to stosować nieskomplikowane filtry przy częstotliwość podziału do 4 kHz. Obudowa bas-refleks o objętości około 30 litrów, zapewnia bardzo dobre rozciągnięcie charakterystyki, ze spadkiem -6 dB w okolicach 30 Hz. Głośnik można również zastosować w obudowie zamkniętej, o objętości 12-20 litrów. Mocne, nasycone i dynamicznie brzmienie.

BlackDotAudio

ul. Dębowa 17

84-208 Kielno Dobrzewino

Towar jest fabrycznie nowy. Do każdego zakupu dołączamy Paragon lub Fakturę VAT.

W ofercie posiadamy inne modele głośników i komponentów DIY audio.

Wystawione przez system BaseLinker

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,50 zł

Lokalizacja: Dobrzewino, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u BlackDotAudio_eu za co najmniej 499,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
18,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

BlackDotAudio
Dębowa 17
81-589 Kielno Dobrzewino
woj. pomorskie
tel.: 511 289 178

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

BlackDotAudio
Dębowa 17
84-208 Dobrzewino
Dodatkowe informacje

1. Przed wysłaniem produktu do reklamacji, prosimy o kontakt relefoniczny:  511 289 178 lub e-mail: info@blackdotaudio.eu

2. Nie są objęte gwarancją uszkodzenia powstałe z przyczyn  zewnętrznych, takie jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania,  wyładowania atmosferyczne, przepięcia sieci energetycznej, niezgodna z  instrukcją obsługi instalacja sprzętu oraz aktualizacja oprogramowania,  obsługa niezgodna z przeznaczeniem, uszkodzenia głośników na skutek  przeciążenia sygnałem, oscylacji wzmacniacza lub źródła sygnału,  pojawienie się napięcia stałego na wyjściu wzmacniacza.

3. Warunkiem powoływania się przez Klienta na uprawnienia wynikające z  niniejszej gwarancji jest używanie, konserwacja i przechowywanie sprzętu  w sposób określony w instrukcji obsługi.

4. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych wskutek braku  odpowiedniego zabezpieczenia przez klienta sprzętu podczas transportu, w  szczególności wyjmowania, wkładania i przenoszenia urządzenia.

5. Gwarancja nie obejmuje także uszkodzeń powstałych na skutek  użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem sprzętu. Zastrzeżenie to  obejmuje również wykorzystanie sprzętu amatorskiego do celów  profesjonalnych. Uszkodzenia tego typu mogą być usunięte na koszt  klienta.

6. Gwarancja nie obejmuje roszczeń z tytułu parametrów technicznych  wyrobu, o ile są one zgodne z podawanymi przez producenta w instrukcji  obsługi.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BlackDotAudio
ul. Dębowa 13
84-208 Dobrzewino

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach  konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy  w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie  14 dni od dnia w którym Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym  osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w  posiadanie rzeczy. W przypadku umowy zobowiązującej Sklep Internetowy do  przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach –  termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w  którym Kupujący wszedł w posiadanie ostatniej partii lub części lub w  którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego  weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować BlackDotAudio  o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego  oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną,  odpowiednio na adres: BlackDotAudio.eu ul. Dębowa 17 84-208 Kielno  Dobrzewino / adres poczty elektronicznej: info@blackdotaudio.eu.  W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy za  pośrednictwem poczty elektronicznej, Sklep Internetowy niezwłocznie  potwierdzi Kupującemu otrzymanie takiego oświadczenia na trwałym nośniku  (np. e-mailem na adres Kupującego).

4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy,  wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania  przysługującego Mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy (decyduje data wysłania oświadczenia Kupującego, a  nie jego otrzymania przez Sklep Internetowy).

5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy,  wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania  przysługującego Mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy (decyduje data wysłania oświadczenia Kupującego, a  nie jego otrzymania przez Sklep Internetowy).

6. W przypadku odstąpienia od umowy BlackDotAudio  zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym  koszty dostarczenia rzeczy Kupującemu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów  wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego  niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez BlackDotAudio), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym BlackDotAudio  został poinformowany przez Kupującego o decyzji o wykonaniu prawa  odstąpienia od umowy. Zwrot płatności dokonany będzie przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w  pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inne  rozwiązanie; w każdym przypadku Kupujący nie ponosi żadnych opłat w  związku z tym zwrotem, za wyjątkiem kosztów odesłania towaru, od którego  zakupu Kupujący odstąpił, do Sklepu Internetowego.

7. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie  wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób  wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania Produktu.

O sprzedającym
BlackDotAudio_eu
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

70

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 511 289 178
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy w naszym sklepie internetowym BlackDotAudio.eu, gdzie każdy miłośnik dobrego dźwięku czy hobbysta DIY znajdzie coś interesującego dla siebie. Oferujemy szeroki asortyment produktów. Realizujemy zamówienia detaliczne, hurtowe oraz indywidualne w najlepszych cenach. Jesteśmy elastyczni i staramy się aby każde zamówienie czy usługa została zrealizowana w najszybszym możliwym terminie. Istnieje możliwość negocjacji cen.

Pozostałe informacje

email: info@blackdotaudio.eu
telefon: 511 289 178