Głośnik Scan-Speak Illuminator 18WU/4741T00 (6996688999)

zakończona
1 380,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka48 14,50 zł
  • Przesyłka kurierska 15,99 zł
  • Paczka24 16,00 zł
Zakupy od 499 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Dobrzewino, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 1.7 [kg]

opis

Przedmiotem aukcji jest 1 sztuka

Scan-Speak Illuminator 18WU/4741T00

Masz pytana?

Napisz:      info@blackdotaudio.eu

Zadzwoń:  511 289 178

Głośniki są parowane przez producenta i sprzedawane w pudełku po 2 szt.

18-cm przetwornik nisko-średniotonowy serii Illuminator

4 ohm, membrana celulozowa

- niskostratne zawieszenie

- szerokie pasmo przenoszenia

- układ Symmetric Drive (SD-3)

- neodymowy magnes

Scan-Speak Illuminator 18WU/4741T00 to uniwersalny głośnik niskośredniotonowy o dużych możliwościach. Szereg rozwiązań zastosowanych w tym głośniku powoduje że są one na wskroś nowoczesne (neodymowy magnes, tytanowy karkas, aerodynamiczny kształt kosza oraz magnesu) a jednocześnie zastosowano tu "standardowy" materiał na membranę - papier, który jednak poddano ulepszeniu: membrana złożona jest z kanapki (sandwich) czyli dwóch warstw celulozy, z biegnącymi falą, niezależnymi dla każdej warstwy przetłoczeniami, które są względem siebie przesunięte o 60`, co nadaje całej membranie wyjątkową sztywność przy umiarkowanej masie i równoczesnym tłumieniu fal stojących, rozbijających się na tych przetłoczeniach.

Patrząc na parametry T-S Illuminator 18WU/4741T00 najlepiej zastosować w obudowie typu bas-reflex o objętości 15-25 litrów, pozwalającą osiągnąć zarówno niską częstotliwość rezonansową, jak też dobre właściwości impulsowe. Tak więc głośnik można zastosować w kolumnie podstawkowej (15 litrów), ale najlepiej głośnik sprawdzi się w kolumnie podłogowej - stosując objętość 20 litrów uzyskamy najlepszą dynamikę, a w objętości 25 litrów - nadal dobrą dynamikę i bardzo niskie zejście.

BlackDotAudio

ul. Dębowa 17

84-208 Kielno Dobrzewino

Towar jest fabrycznie nowy. Do każdego zakupu dołączamy Paragon lub Fakturę VAT.

W ofercie posiadamy inne modele głośników i komponentów DIY audio.

Wystawione przez system BaseLinker

Dostawa i płatność
od 14,50 zł

Lokalizacja: Dobrzewino, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u BlackDotAudio_eu za co najmniej 499,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
18,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

BlackDotAudio
Dębowa 17
81-589 Kielno Dobrzewino
woj. pomorskie
tel.: 511 289 178

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

BlackDotAudio
Dębowa 17
84-208 Dobrzewino
Dodatkowe informacje

1. Przed wysłaniem produktu do reklamacji, prosimy o kontakt relefoniczny:  511 289 178 lub e-mail: info@blackdotaudio.eu

2. Nie są objęte gwarancją uszkodzenia powstałe z przyczyn  zewnętrznych, takie jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania,  wyładowania atmosferyczne, przepięcia sieci energetycznej, niezgodna z  instrukcją obsługi instalacja sprzętu oraz aktualizacja oprogramowania,  obsługa niezgodna z przeznaczeniem, uszkodzenia głośników na skutek  przeciążenia sygnałem, oscylacji wzmacniacza lub źródła sygnału,  pojawienie się napięcia stałego na wyjściu wzmacniacza.

3. Warunkiem powoływania się przez Klienta na uprawnienia wynikające z  niniejszej gwarancji jest używanie, konserwacja i przechowywanie sprzętu  w sposób określony w instrukcji obsługi.

4. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych wskutek braku  odpowiedniego zabezpieczenia przez klienta sprzętu podczas transportu, w  szczególności wyjmowania, wkładania i przenoszenia urządzenia.

5. Gwarancja nie obejmuje także uszkodzeń powstałych na skutek  użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem sprzętu. Zastrzeżenie to  obejmuje również wykorzystanie sprzętu amatorskiego do celów  profesjonalnych. Uszkodzenia tego typu mogą być usunięte na koszt  klienta.

6. Gwarancja nie obejmuje roszczeń z tytułu parametrów technicznych  wyrobu, o ile są one zgodne z podawanymi przez producenta w instrukcji  obsługi.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BlackDotAudio
ul. Dębowa 13
84-208 Dobrzewino

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach  konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy  w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie  14 dni od dnia w którym Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym  osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w  posiadanie rzeczy. W przypadku umowy zobowiązującej Sklep Internetowy do  przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach –  termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w  którym Kupujący wszedł w posiadanie ostatniej partii lub części lub w  którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego  weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować BlackDotAudio  o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego  oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną,  odpowiednio na adres: BlackDotAudio.eu ul. Dębowa 17 84-208 Kielno  Dobrzewino / adres poczty elektronicznej: info@blackdotaudio.eu.  W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy za  pośrednictwem poczty elektronicznej, Sklep Internetowy niezwłocznie  potwierdzi Kupującemu otrzymanie takiego oświadczenia na trwałym nośniku  (np. e-mailem na adres Kupującego).

4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy,  wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania  przysługującego Mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy (decyduje data wysłania oświadczenia Kupującego, a  nie jego otrzymania przez Sklep Internetowy).

5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy,  wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania  przysługującego Mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy (decyduje data wysłania oświadczenia Kupującego, a  nie jego otrzymania przez Sklep Internetowy).

6. W przypadku odstąpienia od umowy BlackDotAudio  zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym  koszty dostarczenia rzeczy Kupującemu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów  wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego  niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez BlackDotAudio), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym BlackDotAudio  został poinformowany przez Kupującego o decyzji o wykonaniu prawa  odstąpienia od umowy. Zwrot płatności dokonany będzie przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w  pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inne  rozwiązanie; w każdym przypadku Kupujący nie ponosi żadnych opłat w  związku z tym zwrotem, za wyjątkiem kosztów odesłania towaru, od którego  zakupu Kupujący odstąpił, do Sklepu Internetowego.

7. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie  wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób  wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania Produktu.

O sprzedającym
BlackDotAudio_eu
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

46

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 511 289 178
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy w naszym sklepie internetowym BlackDotAudio.eu, gdzie każdy miłośnik dobrego dźwięku czy hobbysta DIY znajdzie coś interesującego dla siebie. Oferujemy szeroki asortyment produktów. Realizujemy zamówienia detaliczne, hurtowe oraz indywidualne w najlepszych cenach. Jesteśmy elastyczni i staramy się aby każde zamówienie czy usługa została zrealizowana w najszybszym możliwym terminie. Istnieje możliwość negocjacji cen.

Pozostałe informacje

email: info@blackdotaudio.eu
telefon: 511 289 178