GTKXB60L

GTKXB60L: Domowy zestaw muzyczny z funkcjami EXTRA BASS™ i Wireless Party Chain, technologią BLUETOOTH® oraz akumulatorem.

  • Słuchawki EXTRA BASS™ zapewniające głęboki, wyraźny dźwięk
  • Akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu
  • Podświetlenie diodami LED i efekty dźwiękowe DJ

Opis

Moc basu w trybie EXTRA BASS™ Naciśnij przycisk EXTRA BASS i spraw, by niskie tony utworu stały się jeszcze głębsze. Technologia wzmacnia dźwięk, zapewniając głęboki, mocny bas. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć ten tryb i poczuć falę niskich tonów.

Wyższa jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji BLUETOOTH® z użyciem kodeku LDAC™ LDAC™ to technologia audio firmy Sony zapewniająca najwyższą jakość bezprzewodowego dźwięku przez złącze Bluetooth®. Przy 3-krotnym przepływie danych LDAC™ zapewnia zwiększoną jakość odsłuchu bezprzewodowego każdego rodzaju muzyki.

Funkcja Wireless Party Chain korzystająca z technologii Bluetooth Dzięki funkcji Wireless Party Chain wszyscy mogą słuchać tych samych utworów. Teraz wszyscy mogą tańczyć do tych samych utworów — możesz połączyć przez Bluetooth® nawet 10 kompatybilnych głośników bezprzewodowych oraz zsynchronizować muzykę i oświetlenie.

ClearAudio+: bogatsza muzyka Opracowany przez Sony tryb ClearAudio+ automatycznie koryguje ustawienia dźwięku i poprawia wrażenia przy słuchaniu. Jest owocem wieloletniego doświadczenia firmy Sony w cyfrowym przetwarzaniu sygnałów. Optymalizuje jakość dźwięku i zapewnia spójne, czyste brzmienie — nie tylko przy słuchaniu muzyki, lecz także przy oglądaniu filmów i grach.

Podświetlenie głośników: imprezy z klimatem Diodowe podświetlenie pozwala poczuć się jak w klubie. Linie świetlne głośników rozjaśniają się wielokolorowymi schematami — od czystej bieli po feerię barw. Kolorowe światła głośników oświetlają wszystko od tyłu, a błysk stroboskopowy tworzy klubową atmosferę. Światła synchronizują się z rytmem utworu, tworząc zgodny z muzyką nastrój i atmosferę.

Niech wszyscy usłyszą Twój głos dzięki wejściu mikrofonowemu. Gdy chcesz zostać gwiazdą imprezy, po prostu podłącz mikrofon. Urządzenie GTK-XB60 połączy Twój głos z muzyką.

Prosta strumieniowa transmisja dzięki technologiom NFC i Bluetooth® Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie masz NFC? To nic. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Dane techniczne

Główne cechy
Wymiary jednostki centralnej (szer. x wys. x gł.)
326 x 650 x 340 mm
Funkcje
Obsługa gestami
NIE
Wyłącznik czasowy
NIE
Przyciski dotykowe
NIE
Wejścia i wyjścia
Analogowe wejście audio
Tak (cinch)
Analogowe wyjście audio
Tak (cinch)
Kompozytowe wyjście wideo
NIE
Port USB
1
Wejście mikrofonu
1
Cechy dźwiękowe
Korektor muzyczny
EDM / HIP-HOP / R & B / POP / ROCK / COUNTRY / JAZZ / SALSA / FLAT
Korektor Latin
NIE
Korektor African
NIE
Tryb 'Futbol'
NIE
Korektor wideo
NIE
Tryb FIESTA
NIE
Wzmacnianie basu (Bass Boost)
EXTRA BASS
Optymalizacja dźwięku DSEE
DSEE (AUTO)
Funkcja Party Chain (przewodowa)
TAK
Funkcja dodawania głośników (Bluetooth)
TAK
ClearAudio+
TAK
Sound Entertainment
Flanger
TAK
Izolator
TAK
Panorama
NIE
Efekt Wah
TAK
Sampler
TAK
Efekt świetlny
Oświetlenie w głośniku
Tak (białe)
LINIA ŚWIETLNA
TAK
EFEKT STROBOSKOPOWY
TAK
Karaoke
Tłumik wokalu
NIE
Transpozycja
NIE
Rezerwacja utworów
NIE
System oceny
NIE
Regulacja poziomu dźwięku z mikrofonu
TAK
Echo
NIE
Pobór mocy
Pobór mocy (w trybie czuwania)
0,5 W (w trybie czuwania Eco)
Łączność bezprzewodowa
Parowanie jednym dotknięciem NFC
TAK
Bluetooth®
LDAC
TAK
apt-X
NIE
AAC
TAK
A2DP (SINK)
Tak (Ver1.2)
AVRCP
Tak (wersja 1.3)
SPP
Tak (Ver1.2)
Zastosowanie
Obsługiwane aplikacje na smartfony
Tak (Music Center/Fiestable)
Postanowienia ogólne
Uchwyt
TAK
Rozmieszczenie pionowe i poziome
Tak (dźwięk stereo w przypadku obu układów)
Dane techniczne przedniego głośnika
Głośnik wysokotonowy
5 cm × 2 (stożkowa)
Głośnik niskotonowy
2 x 13 cm
Jednostka centralna
Przybliżone wymiary jednostki centralnej (szer. x wys. x gł., cm)
264 x 552 x 272 mm
Przybliżona waga (kg)
8 kg
Główne cechy
Przybliżone wymiary jednostki centralnej (szer. x wys. x gł., cm)
264 x 552 x 272 mm

DOSTAWA I ODBIÓR OSOBISTY

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy w swoich magazynach dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować Twoje zamówienie. Do wszystkich transakcji dołączony jest dowód zakupu w postaci faktury elektronicznej (e-faktura).

Wysyłka kurierem

Realizowana przez wykwalifikowanych pracowników firm kurierskich (DHL oraz InPost). Dostawa odbywa się w dni powszednie w godzinach 8:00 – 16:00. Każda przesyłka jest starannie zapakowana i ubezpieczona.

Paczkomaty

Wygodny odbiór przesyłki w jednej z ok. 1800 lokalizacji w całej Polsce. Łatwe w obsłudze urządzenia dostępne są przez całą dobę. Ta forma wysyłki dotyczy zamówień nie przekraczających dopuszczalnych gabarytów oraz wagi do 25 kg.

Odbiór osobisty w salonie

Sieć Sony Centre to 23 sklepy w szesnastu polskich miastach. W każdym z nich możesz odebrać swoje zamówienie. Lista salonów oraz godziny otwarcia dostępne tutaj: salony Sony Centre.

Co zrobić żeby odebrać osobiście?

  • podczas składania zamówienia w polu Uwagi do Sprzedającego podać wybrane miejsce odbioru (np. Sony Centre Łódź Manufaktura)
  • jak tylko towar będzie gotowy do odbioru otrzymasz informację drogą mailową